http://kariera.mk

Dasma madhështore e Petrit Kllokoqit, rikthehet Flori Mumajesi

para 8 muajve - Gazeta Express

Këngëtari nga Shqipëria, Flori Mumajesi është rikthyer me një këngë të re me titull “Thjesht, të du”. Kjo këngë është realizuar në dasmën e Petrit Kollokoqit. Nusja e Petritit ka pasur të veshur fustan përrallor,...

“Faji është me mu”, projekt i ri nga Majlinda Kryeziu

para 8 muajve - Zhurnal

Majlinda Kryeziu ka sjellur për fansat e saj këngën “Faji asht me mu”. Bëhet fjalë për një këngë, e realizuar me video-klip, e cila ka një tematikë tejet domethënëse. “Faji asht me mu”, është titulli i...

“Thjesht të du” magjia e radhës nga Flori Mumajesi

para 8 muajve - Zhurnal

Flori Mumajesi është rikthyer me projekt të ri muzikor.Flori Mumajesi sapo ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Thjesht të du”.Kjo këngë ishte dhurata e Florit për dasmën e Petrit Kllokoqit,...

VIDEO/ “Thjesht të du”, Flori Mumajesi publikon baladën më të bukur

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Që prej fitores së “Këngës Magjike” me hitin “Plas” këngëtari Flori Mumajesi nuk u bë më i “gjallë” për publikun. Këngëtari dhe kantautori i mirënjohur, Flori Mumajesi është një prej emrave më të dashur...

Flori vjen me diçka të re, ndiqeni!

para 8 muajve - Ina

Flori Mumajesi është rikthyer me projekt të ri muzikor.Flori Mumajesi sapo ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Thjesht të du”. Kjo këngë ishte dhurata e Florit për dasmën e Petrit Kllokoqit,...

“Thjesht të du” magjia e radhës nga Flori Mumajesi

para 8 muajve - GazetaBlic

Flori Mumajesi është rikthyer me projekt të ri muzikor. Flori Mumajesi sapo ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Thjesht të du”. Kjo këngë ishte dhurata e Florit për dasmën e Petrit Kllokoqit,...

Flori Mumajesi vjen me këngën “Thjesht të du”

para 8 muajve - Klan Kosova

Këngëtari i njohur nga Shqipëria, Flori Mumajesi, ka publikuar këngën e tij më të re, transmeton Klan Kosova. Kënga “Thjesht të du” brenda pak orëve në kanalin Youtube ja marrë mijëra klikime. Muzika është...

Flori Mumajesi vjen me këngën “Thje sht të du”

para 8 muajve - Tetova1

Këngëtari i njohur nga Shqipëria, Flori Mumajesi, ka publikuar këngën e tij më të re, transmeton Klan Kosova. Kënga “Thjesht të du” brenda pak orëve në kanalin Youtube ja marrë mijëra klikime. Muzika është...

“Thjesht te du”, thotë Flori Mumajesi

para 8 muajve - Aktuale

Pas një pritje të gjatë, Flori Mumajesi vjen me zhanrin që ai di ta bëj më së miri, një baladë melankolike për stinën e vjeshtës. Nuk janë të pakta baladat e Flori Muajesit. Në fakt janë baladat që ai...

Rikthehet fuqishëm Flori Mumajesi, publikon baladën më të bukur për të dashuruarit(

para 8 muajve - Albeu

Këngëtari dhe kantautori i mirënjohur, Flori Mumajesi është një prej emrave më të dashur për publikun shqiptar. Ai gjithmonë ka tërhequr pas vetes mijera fansa duke vjedhur zemrën e tyre me anë të vokalit...

FOTO-VIDEO/ Flori Mumajesi rikthehet më ‘fuqishëm’ se kurrë…

para 8 muajve - Standard

Pas disa muajsh mungesë, Flori Mumajesi rikthehet me një baladë. “Thjesht të du” është balada që shumë fansa e kanë pritur me pozitivitet. Kjo këngë ka qenë kartolinë dasme, për një çift. Kështu ka thënë...

“Thjesht te du”, thotë Flori Mumajesi

para 8 muajve - Tetova Sot

Pas një pritje të gjatë, Flori Mumajesi vjen me zhanrin që ai di ta bëj më së miri, një baladë melankolike për stinën e vjeshtës Nuk janë të pakta baladat e Flori Muajesit. Në fakt janë baladat që ai i...

“Thjesht te du”, thotë Flori Mumajesi

para 8 muajve - Infokusi

Pas një pritje të gjatë, Flori Mumajesi vjen me zhanrin që ai di ta bëj më së miri, një baladë melankolike për stinën e vjeshtës Nuk janë të pakta baladat e Flori Muajesit. Në fakt janë baladat që ai i...

“Thjesht te du”, thotë Flori Mumajesi

para 8 muajve - Gazeta Express

Pas një pritje të gjatë, Flori Mumajesi vjen me zhanrin që ai di ta bëj më së miri, një baladë melankolike për stinën e vjeshtës Nuk janë të pakta baladat e Flori Muajesit. Në fakt janë baladat që ai i...

“Thjesht te du”, thotë Flori Mumajesi

para 8 muajve - Zyrtare

Pas një pritje të gjatë, Flori Mumajesi vjen me zhanrin që ai di ta bëj më së miri, një baladë melankolike për stinën e vjeshtës. Nuk janë të pakta baladat e Flori Muajesit. Në fakt janë baladat që ai...

Flori Mumajesi vjen me “Thjesht të du”

para 8 muajve - Koha.net

Këngëtari Flori Mumajesi, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, të quajtur “Thjesht të du”. Muzika është komponuar nga këngëtari, gjithashtu edhe teksi i këngës është shkruar nga vet ai. Video është punuar nga Vello.

Flori publikon këngën “Thjeshtë të du”

para 8 muajve - OraInfo

Flori ka sjell një këngë të re. Flori Mumajesi është rikthyer me një tjetër baladë prekëse siç dinë vetëm ai. Kantautori ka publikuar këngën ‘Thjeshtë të du’ e cila ka një histori të bukura dhe reale prapa...

“Faji është me mu”, kënga e re nga Majlinda Kryeziu

para 8 muajve - Shprehja

Këngëtarja, Majlinda Kryeziu ka publikuar projektin e saj të fundit. Bëhet fjalë për një këngë, e realizuar me video-klip, e cila ka një tematikë tejet domethënëse. “Faji asht me mu”, është titulli i kësaj...

Flori Mumajesi publikon këngën e re “Thjesht të du”

para 8 muajve - Sinjali

Kantautori i njohur shqiptar Flori Mumajesi, ka publikuar projektin e ri muzikor. Kënga titullohet “Thjesht të du” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, në të cilin shfaqet dasma e biznismenit...

“Thjesht të du” thotë Flori Mumajesi

para 8 muajve - RTV 21

U publikua kënga e re Kantautori i mirënjohur shqiptar, Flori Mumajesi solli këngën e re “Thjesht të du”. Kënga është një dedikim i bukur dashurie, që u përcoll me një klip të veçantë. Për tekstin dhe...

“Thjesht te du”, thotë Flori Mumajesi

para 8 muajve - Republika

Pas një pritje të gjatë, Flori Mumajesi vjen me zhanrin që ai di ta bëj më së miri, një baladë melankolike për stinën e vjeshtës Nuk janë të pakta baladat e Flori Muajesit. Në fakt janë baladat që ai i...

Majlinda vjen me videoklipin e ri

para 8 muajve - Periskopi

Majlinda Kryeziu ka sjellur për fansat e saj këngën “Faji asht me mu”. Bëhet fjalë për një këngë, e realizuar me video-klip, e cila ka një tematikë tejet domethënëse. “Faji asht me mu”, është titulli i...

Flori Mumajesi rikthehet fuqishëm, kujt i dedikohet ‘Thjesht të du’?

para 8 muajve - Fakti Ditor

Flori Mumajesi është rikthyer me një tjetër baladë prekëse siç dinë vetëm ai. Kantautori ka publikuar këngën ‘Thjeshtë të du’ e cila ka një histori të bukura dhe reale prapa vetës, shkruan Indeksonline....

“Faji është me mu”, projekt i ri nga Majlinda Kryeziu

para 8 muajve - OraInfo

Majlinda Kryeziu ka sjellur për fansat e saj këngën “Faji asht me mu”. Bëhet fjalë për një këngë, e realizuar me video-klip, e cila ka një tematikë tejet domethënëse. “Faji asht me mu”, është titulli i...

Flori Mumajesi publikon këngën e re “Thjesht të du”

para 8 muajve - Arbresh

Kantautori i njohur shqiptar Flori Mumajesi, ka publikuar projektin e ri muzikor. Kënga titullohet “Thjesht të du” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, në të cilin shfaqet dasma e biznismenit...

“Faji është me mu”, kënga e re nga Majlinda Kryeziu

para 8 muajve - Zyrtare

Këngëtarja, Majlinda Kryeziu ka publikuar projektin e saj të fundit. Bëhet fjalë për një këngë, e realizuar me video-klip, e cila ka një tematikë tejet domethënëse. “Faji asht me mu”, është titulli i kësaj...

“Faji është me mu”, kënga e re nga Majlinda Kryeziu

para 8 muajve - Fakti Ditor

Këngëtarja, Majlinda Kryeziu ka publikuar projektin e saj të fundit. Bëhet fjalë për një këngë, e realizuar me video-klip, e cila ka një tematikë tejet domethënëse. “Faji asht me mu”, është titulli i kësaj...

“Ke fol me ata të shtëpisë?”, Eneda Tarifa i bën pis studion Flori Mumajesit, ai i nxjerr ‘sekretin e madh’ këngëtares

para 8 muajve - Lajme.al

Këngëtarja Eneda Tarifa ka zgjedhur në mënyrë të veçantë për të në njoftuar se do të jetë pjesë e ‘Këngës Magjike’. Këngëtarja ka postuar një video ku shfaqet kantautori Flori Mumajesi. Në video, gjithë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK