http://kariera.mk

I dashuri i Dua Lipës ia vjedh kufjet një burri në Londër, përfshihet në konflikt në mes të rrugës

para 7 muajve - Gazeta Express

I dashuri i Dua Lipës, Anwar Hadid është përfshirë në një konflikt i cili nuk u ka ikur syrit të kamerave. Modeli i njohur u fotografua teksa po debatonte me një të huaj, i cili e akuzoi atë për vjedhjen...

I dashuri i Dua Lipës akuzohet për vjedhje të kufjeve të një britaniku, debat i ashpër në rrugë

para 7 muajve - GazetaBlic

I dashuri i Dua Lipës, Anwar Hadid është fotografuar duke debatuar ashpër me një burrë në Londër, pasi ky i fundit po i akuzon se ia ka vjedhur kufjet e markës “Airpods”, përcjellë GazetaBlic. Brian Markle...

Dalin pamjet në mes të rrugës, i dashuri i Dua Lipës akuzohet për vjedhje

para 7 muajve - Insajderi

Anwar Hadid është fotografuar gjatë një sherri në publik me një burrë në Londër të premten, i cili e akuzoi modelin se i kishte vjedhur një kufje të iPhone-t. Modeli amerikan, 20 vjeç, dukej tepër i acaruar...

Dalin pamjet e sherrit në mes të rrugës, i dashuri i Dua Lipës akuzohet për vjedhje (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Anwar Hadid është fotografuar gjatë një sherri në publik me një burrë në Londër të premten, i cili e akuzoi modelin se i kishte vjedhur një kufje të iPhone-t. Modeli amerikan, 20 vjeç, dukej tepër i acaruar...

I dashuri i Dua Lipës akuzohet për vjedhje! Dalin pamjet e sherrit në mes të rrugës!

para 7 muajve - Lexo

Anwar Hadid është fotografuar gjatë një sherri në publik me një burrë në Londër të premten, i cili e akuzoi modelin se i kishte vjedhur një kufje të iPhone-t. Modeli amerikan, 20 vjeç, dukej tepër i acaruar...

I dashuri i Dua Lipës ia vjedh kufjet një burri në Londër, përfshihet në konflikt në mes të rrugës

para 7 muajve - Bota Press

I dashuri i Dua Lipës, Anwar Hadid është përfshirë në një konflikt i cili nuk u ka ikur syrit të kamerave. Modeli i njohur u fotografua teksa po debatonte me një të huaj, i cili e akuzoi atë për vjedhjen...

I dashuri i Dua Lipës, Anwar Hadid vodhi kufjet e një burri rrugëve të Londrës

para 7 muajve - Arbresh

Anwar Hadid u fotografua në një grindje të ashpër me një të huaj, i cili e akuzoi atë për vjedhjen e “Apple AirPods” të tij në rrugë, në Londër të premten. Modeli amerikan, 20 vjeç, u përball me Brian...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK