http://kariera.mk

Kanye West tregon se do të kandidojë për President të ShBA-së në vitin 2024 dhe po mendon ta ndryshojë emrin e tij

para 7 muajve - Telegrafi

Kanye West dhe Kim Kardashian West (Foto: Lars Niki/Getty Images/Guliver)

Kanye West planifikon ta ndërrojë emrin, ja si do të quhet

para 7 muajve - The Prestige

Kanye West pretendon se po ndryshon emrin në “Christian Genius Billionare Kanye West”. Kanye West ndryshon emrin dhe duket se ai nuk po bën shaka, TheSun, transmeton lajmi.net. Reperi njoftoi për këtë...

Kanye West planifikon ta ndërrojë emrin

para 7 muajve - Gazeta Express

Kanye West pretendon se po ndryshon emrin në “Christian Genius Billionare Kanye West”. Kanye West ndryshon emrin dhe duket se ai nuk po bën shaka, TheSun, transmeton lajmi.net. Reperi njoftoi për këtë...

Kanye West planifikon ta ndërrojë emrin

para 7 muajve - Arbresh

Kanye West pretendon se po ndryshon emrin në “Christian Genius Billionare Kanye West”. Kanye West ndryshon emrin dhe duket se ai nuk po bën shaka, TheSun, transmeton lajmi.net. Reperi njoftoi për këtë...

Reperi i njohur nuk i reziston dot gruas më të bukur në botë

para 7 muajve - Infokusi

Kim Kardashian qëndroi kryelartë, teksa përfaqësoi familjen e saj në eventin e rëndësishëm të revistës WSJ (Magazine Innovator Awards). Në këtë event ajo u shoqërua nga bashkëshorti i saj, Kanye West....

Kim në natën e milionerëve shfaq të pasmet bombë

para 7 muajve - Tetova Sot

Kim Kardashian ishte përfaqesuese e familjarëve milionerë në mbrëmjen e së mërkurës në WSJ Magazine Innovator Awards të mërkurën. Kim dhe bashkëshorti i saj Kanye West morën pjesë në natën me yjet tjera...

Kim dhe Kanye, bëjnë skena gjatë një festivali

para 7 muajve - Gazeta Express

Po punon për një biznes të ri! Kim Kardashian i është bashkuar familjes së saj për të menaxhuar biznesin milionësh derisa është parë edhe në një event të revistës WSJ (Magazine Innovator Awards) e ku atë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK