http://kariera.mk

“Simpatia e shkollës” publikohet nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

para 7 muajve - Tetova Sot

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi i këndojnë simpatisë së shkollës në këngën e re. Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. Dyshja sapo...

“Simpatia e shkollës”- Këngë e re nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

para 7 muajve - Zhurnal

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi janë bashkuar për projektin e tyre të fundit. “Simpatia e shkollës” është kënga që bëri bashkë dyshen, përcjell ORAinfo. Ata kanë paralajmëruar para pak ditëve këngën...

“Simpatia e shkollës” – Sabriu me Leonorën!

para 7 muajve - Ina

Dyshja e moçme e estradës së Kosovës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë lansuar sonte këngën e tyre më të re “Simpatia e Shkollës” Edhe kjo këngë vjen në kuadër të emisionit “N’Kosovë Show” për...

Sabriu e Leonora sjellin këngën “Simpatia e Shkollës”

para 7 muajve - Aktuale

Dyshja e moçme e estradës së Kosovës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë lansuar sonte këngën e tyre më të re “Simpatia e Shkollës” Edhe kjo këngë vjen në kuadër të emisionit “N’Kosovë Show” për...

E “kallin” Sabria e Leonora me “Simpatia e Shkollës”

para 7 muajve - Gazeta Express

Dyshja e moçme e estradës së Kosovës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë lansuar sonte këngën e tyre më të e “Simpatia e Shkollës” Edhe kjo këngë vjen në kuadër të emisionit “N’Kosovë Show” për festat...

Sabria e Leonora lansojnë këngën e “Simpatia e Shkollës”

para 7 muajve - Tetova Sot

Dyshja e moçme e estradës së Kosovës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë lansuar sonte këngën e tyre më të e “Simpatia e Shkollës” Edhe kjo këngë vjen në kuadër të emisionit “N’Kosovë Show” për festat...

E “kallin” Sabria e Leonora me “Simpatia e Shkollës”

para 7 muajve - Infokusi

Dyshja e moçme e estradës së Kosovës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë lansuar sonte këngën e tyre më të e “Simpatia e Shkollës” Edhe kjo këngë vjen në kuadër të emisionit “N’Kosovë Show” për festat...

“Simpatia e shkollës” nga Sabria dhe Leonora hiti i këtij viti

para 7 muajve - Lajm

Simpatia e shkollës” më në fund vjen nga dy ikonat e muzikës shqiptare. Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë lansuar bashkëpunimin e tyre të parë, shkruan Kosovarja. Pas një paralajmërimi e një pritje...

E “kallin” Sabria e Leonora me “Simpatia e Shkollës”

para 7 muajve - Arbresh

Dyshja e moçme e estradës së Kosovës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë lansuar sonte këngën e tyre më të e “Simpatia e Shkollës” Edhe kjo këngë vjen në kuadër të emisionit “N’Kosovë Show” për festat...

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi publikojnë këngën e re “Simpatia e shkolles”

para 7 muajve - Telegrafi

Foto: Leonora Jakupi/Instagram

“Simpatia e shkollës” publikohet nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

para 7 muajve - GazetaBlic

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi i këndojnë simpatisë së shkollës në këngën e re. Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor. Dyshja sapo kanë publikuar këngën...

“Simpatia e shkollës”- Këngë e re nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

para 7 muajve - OraInfo

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi janë bashkuar për projektin e tyre të fundit. “Simpatia e shkollës” është kënga që bëri bashkë dyshen, përcjell ORAinfo. Ata kanë paralajmëruar para pak ditëve këngën...

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi publikojnë këngën e re”Simpatia e shkollës”

para 7 muajve - Sinjali

Dy këngëtarët e mirënjohur shqiptarë Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi, kanë publikuar projektin e ri muzikor. Kënga titullohet “Simpaita e shkollës” dhe është publikuar e shoqëruar me video, transmeton...

Sabri Fejzullahu dhe Leonora publikuan këngën “Simpatia e shkollës”

para 7 muajve - RTV 21

Publikohet bashkëpunimi i Sabirut dhe Leonorës Dy këngëtarët e mirënjohur dhe mjaft të pëlqyer nga publiku, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi publikuan bashkëpunim e tyre të titulluar  “Simpatia e shkolles”....

“Simpatia e shkollës” publikohet nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

para 7 muajve - Tetova1

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi i këndojnë simpatisë së shkollës në këngën e re. Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. Dyshja sapo...

“Simpatia e shkollës” publikohet nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

para 7 muajve - Fakti Ditor

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi i këndojnë simpatisë së shkollës në këngën e re. Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. Dyshja sapo...

“Simpatia e shkollës” publikohet nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

para 7 muajve - Gazeta Observer

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi i këndojnë simpatisë së shkollës në këngën e re. Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. Dyshja sapo...

Drake futet në industrinë e kanabisit

para 7 muajve - Prive

Drake është këngëtari më i fundit që ka hyrë në industrinë e kanabisit me një linjë të re marijuane të quajtur More Life Growth Company. Sipas The Hollywood Reporter, reperi ka bërë partneritet me kompaninë...

Leonora takohet me Sabri Fejzullahun, beli i saj mori gjithë vëmendjen

para 7 muajve - OraInfo

Ajo është një prej këngëtareve më të njohura kosovare. Leonora Jakupi është shumë e pëlqyer si për karrierën e saj si këngëtare ashtu edhe për paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo. Ajo është përherë në qendër...

E pyesin se a ka operacione plastike, kështu reagon Leonora

para 7 muajve - Shprehja

Ajo është një nga artistet më të njohura dhe të dashura nga publiku, e cila me zërin dhe stilin e veçantë ka mbledhur pas vetes numër të madh të fansave. Fjala është për këngëtaren e njohur nga Drenica,...

‘Të siguroj me jetë’, kështu i përgjigjet Leonora Jakupi pyetjes se a ka bërë ndërhyrje në fytyrë

para 7 muajve - Infokusi

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi së fundmi ka publikuar disa foto ku me të vërtetë ajo nuk njihet. Mirëpo fansat e saj e kanë akuzuar këngëtaren për orperacione platike. “Leonora a ke pas operecione...

Përse të gjithë po merren me Leonora Jakupin sot?

para 7 muajve - Blitz

Leonora Jakupi postoi një foto me Sabri Fejzullahun. Deri këtu gjithçka në rregull. Këngëtarja e njohur shihej të mbante veshur një fustan të zi i cili e bënte të dukej tepër sharmante. Edhe deri këtu...

Kjo është data kur publikohet kënga e Sabri Fejzullahut me Leonora Jakupin

para 7 muajve - Zhurnal

Këngëtari legjendar i muzikës shqiptare Sabri Fejzullahu njihet për karrierën e tij të bujshme muzikore. Ai edhe pse tashmë në moshë, vazhdon të jetë shumë aktiv në publikimin e projekteve të reja muzikore....

Fansi e pyet nëse ka bërë ndërhyrje kirurgjike, shikoni reagimin e Leonora Jakupit

para 7 muajve - Insajderi

Ajo është njëra nga artistet më të dashura për publikun, gjersa me zërin e veçantë ka arritur të rrëmbejë një numër të madh të fansave. Bëhet fjalë për këngëtaren nga Drenica, Leonora Jakupi, e cila shquhet...

‘Të siguroj me jetë’, kështu i përgjigjet Leonora Jakupi pyetjes se a ka bërë ndërhyrje në fytyrë

para 7 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi së fundmi ka publikuar disa foto ku me të vërtetë ajo nuk njihet. Mirëpo fansat e saj e kanë akuzuar këngëtaren për orperacione platike. “Leonora a ke pas operecione...

Leonora Jakupi reagon pasi e pyesin a ke operacione plastike

para 7 muajve - Aktuale

Leonora Jakupi e ka dhënë përgjigjen e prerë. Këngëtarja Leonora Jakupi ka filluar të bëhet aktive në rrjete sociale më shumë se kurrë më parë. Ajo po publikon foto të ndryshme pranë të cilave merr komplimente...

E akuzojnë për operacioni plastike, Leonora tregon sekretin: Të siguroj me jetë (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi së fundmi ka publikuar disa foto ku me të vërtetë ajo nuk njijet. Mirëpo fansat e saj e kanë akuzuar këngëtaren për orperacione platike. " Leonora a ke pas operecione...

FOTO/ E akuzojnë për operacioni plastike Leonora Jakupi tregon sekretin e ndryshimit

para 7 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi së fundmi ka publikuar disa foto ku me të vërtetë ajo nuk njijet. Mirëpo fansat e saj e kanë akuzuar këngëtaren për orperacione platike. “Leonora a ke pas operecione...

E pyesin se a ka operacione plastike, kështu reagon Leonora

para 7 muajve - Zhurnal

Leonora Jakupi, mbetet ikonë e bukurisë. Ajo është një nga artistet më të njohura dhe të dashura nga publiku, e cila me zërin dhe stilin e veçantë ka mbledhur pas vetes numër të madh të fansave. Fjala...

“Simpatia e Shkollës”

para 7 muajve - Ina

Leonora Jakupi dhe Sabri Fejzullahu të premten do të lansojnë këngën e re me titull “Simpatia e Shkollës”. “Simpatia e shkolles” eshte kenga me e re te cilen do ta publikojme diten e premte ora 18:00 me...

Leonora tregon se si quhet kënga e saj e re me Sabri Fejzullahun

para 7 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja Leonora Jakupi ka paralajmëruar që disa ditë se do të kthehet me një këngë të re E për këtë sonte këngëtarja ka treguar më shumë për këngën dhe a do të jetë ajo e vetme që do ta këndojë apo...

Leonora tregon se si quhet kënga e saj e re me Sabri Fejzullahun

para 7 muajve - Arbresh

Këngëtarja Leonora Jakupi ka paralajmëruar që disa ditë se do të kthehet me një këngë të re E për këtë sonte këngëtarja ka treguar më shumë për këngën dhe a do të jetë ajo e vetme që do ta këndojë apo...

E pyesin se a ka operacione plastike, kështu i përgjigjet Leonora fanses

para 7 muajve - Fol

Leonora Jakupi, mbetet ikonë e bukurisë. Ajo është një nga artistet më të njohura dhe të dashura nga publiku, e cila me zërin dhe stilin e veçantë ka mbledhur pas vetes numër të madh të fansave. Fjala...

‘Fytyrën si me ia picku bleta’, por Leonora Jakupi e mohon se ka bërë operacione plastike

para 7 muajve - GazetaBlic

Leonora Jakupi pak minuta më parë ka bërë të ditur se do të lansojë projektin në bashkëpunim me Sabri Fejzullahun, shkruan GazetaBlic. “Simpatia e shkollës” titullohet kënga të cilën dyshja do ta lansojnë...

‘Fytyrën s’i me ia picku bleta’, por Leonora Jakupi e mohon se ka bërë operacione plastike!

para 7 muajve - GazetaBlic

Leonora Jakupi pak minuta më parë ka bërë të ditur se do të lansojë projektin në bashkëpunim me Sabri Fejzullahun, shkruan GazetaBlic. “Simpatia e shkollës” titullohet kënga të cilën dyshja do ta lansojnë...

“A ke pas operacione plastike se po shoh ndryshime”, kështu reagoi Leonora

para 7 muajve - RTV 21

Leonora tregoi se a ka pasur apo jo ndërhyrje në fytyrë Ajo është një nga artistet më të njohura dhe të dashura nga publiku, e cila me zërin dhe stilin e veçantë ka mbledhur pas vetes numër të madh të...

Leonora zbuloi se kur do të publikohet kënga me Sabri Fejzullahun

para 7 muajve - RTV 21

Kënga titullohet “Simpatia e shkolles” Dy këngëtarët e mirënjohur dhe mjaft të pëlqyer nga publiku, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi do të vijnë me bashkëpunim. Kënga titullohet “Simpatia e shkolles”,...

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi në duet, vijnë me këngën “Simpatia e shkollës”

para 7 muajve - GazetaBlic

Këngëtari legjendar i muzikës shqiptare Sabri Fejzullahu njihet për karrierën e tij të bujshme muzikore. Ai edhe pse tashmë në moshë, vazhdon të jetë shumë aktiv në publikimin e projekteve të reja muzikore....

Kjo është data kur publikohet kënga e Sabri Fejzullahut me Leonora Jakupin

para 7 muajve - GazetaBlic

Këngëtari legjendar i muzikës shqiptare Sabri Fejzullahu njihet për karrierën e tij të bujshme muzikore. Ai edhe pse tashmë në moshë, vazhdon të jetë shumë aktiv në publikimin e projekteve të reja muzikore....

Leonora Jakupi po sjell këngë me Sabri Fejzullahun, këto janë detajet

para 7 muajve - Prive

Leonora Jakupi dhe Sabri Fejzullahu po sjellin këngë bashkë. Lajmi u bë i ditur përmes rrjeteve sociale. Ka qenë këngëtarja ajo e cila ka postuar një fotografi të re përmes së cilës ka njoftuar se projekti...

“Simpatia e shkollës” titullohet bashkëpunimi në mes të Sabri Fejzullahut dhe Leonora Jakupit

para 7 muajve - Lajm

Këngëtarja Leonora Jakupi nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram ka njoftuar se kënga e saj e re është në bashkëpunim me Sabri Fejzullahun, shkruan lajmi.net. “Simpatia e shkollës” titullohet...

Leonora, një bukuri e vërtetë në veshje të bardha

para 7 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja Leonora Jakupi është bërë më e gjallë këto ditë Ajo duket se është në përgatitje për ta lansuar ndonjë këngë të re pak para festave të fundvitit. E derisa një ditë më parë kishte postuar një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK