http://kariera.mk

Rastësi apo mesazh i koduar? Ky varg nga kënga e re e Mozzik ‘ndez’ fansat

para 8 muajve - Shprehja

‘Dhelpër dinake’ u prit me dyfish interesim nga fansat për shkak se është e para këngë pas zyrtarizimit të ndarjes së tij nga Loredana. Fabula e këngës që flet për ndarje nga një femër dinake ka bërë që...

Rastësi apo mesazh i koduar? Ky varg nga kënga e re e Mozzik ‘ndez’ fansat

para 8 muajve - GazetaBlic

Reperi Mozzik publikoi mbrëmë në mesnatë këngën e tij më të re. ‘Dhelpër dinake’ u prit me dyfish interesim nga fansat për shkak se është e para këngë pas zyrtarizimit të ndarjes së tij nga Loredana. Fabula...

Kjo është fansja e flaktë e Mozzikut

para 8 muajve - Periskopi

Mozzik tani ka një fanse të vogël. Mozzik është emër shumë i dashur për publikun, i cili është shumë aktiv me projekte të reja muzikore. Reperi, mëngjesin e sotëm e nisi me një video të ëmbël të vogëlushes...

Pa u bërë 24 orë, Mozzik arrin suksesin e parë me “Dhelpër dinake”

para 8 muajve - RTV 21

“Dhelpër dinake” po pëlqehet nga publiku “Dhelpër Dinake”, mban titullin projekti i fundit i rep-artistit të njohur, Mozzik të cilin e p ublikoi në orët e para të ditës së sotme. Këtë kënge Mozziku e ka...

Detaje: Çka e shtyu Azetin të largohet nga muzika?

para 8 muajve - Prive

Reperi shqiptar i famshëm në Gjermani, Azet, njoftoi së fundmi se po largohet nga muzika dhe nga rrjetet sociale. Ai tha se këtë gjë po e bën për t’u përkujdesur për familjen si Granit dhe jo si Azet duke...

Ende pa u bërë 24 orë nga publikimi, Mozzik arrin suksesin e parë me “Dhelpër dinake”

para 8 muajve - Lajm

Në orët e para të ditës së sotme, Mozzik ka publikuar këngën e tij të re me titull “Dhelpër Dinake”, shkruan lajmi.net. Reperi, kësaj kënge ia ka shoqëruar edhe videoklipin, ndërsa pranoi komente pozitive...

Rastësi apo mesazh i koduar? Ky varg nga kënga e re e Mozzik ‘ndez’ fansat

para 8 muajve - Prive

Reperi Mozzik publikoi mbrëmë në mesnatë këngën e tij më të re. ‘Dhelpër dinake’ u prit me dyfish interesim nga fansat për shkak se është e para këngë pas zyrtarizimit të ndarjes së tij nga Loredana. Fabula...

Loredana flet rreth akuzave të çiftit zviceran për fitoren në MTV EMA

para 8 muajve - Tetova Sot

Reperja e njohur, Loredana Zefi së fundmi u bë temë e mediave shqiptare por edhe ato gjermane e zvicerane, për çmimin e fituar në ‘MTV EMA 2019’. Ata theksojnë se albumi i saj “King Lori” e ka renditur...

Shoqe e ngushtë me Loredanën, por Tayna sapo mbështeti publikisht Mozzikun

para 8 muajve - Zhurnal

Nëse nuk e dinit, Tayna dhe Loredana nuk kanë aspak armiqësi me njëra-tjetrën siç ndodh zakonisht mes repereve, por përkundrazi janë mikesha të ngushta. Të dyja postojnë shpesh video duke kënduar e kërcyer...

“Hiqmu qafe…”, më në fund ‘shprehet’ Mozzik dhe thotë arsyen e vërtetë të ndarjes nga Loredana

para 8 muajve - Lexo

Prej kohës çifi Mozzik-Loredana janë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes së tyre. Që prej nuk janë më bashkë, ata nuk i kanë ndalur ‘kunjat’ në adresë të njëri-tjetrit. Loredana ishte e para që...

Shoqe e ngushtë me Loredanën, por Tayna sapo mbështeti publikisht Mozzikun

para 8 muajve - GazetaBlic

Nëse nuk e dinit, Tayna dhe Loredana nuk kanë aspak armiqësi me njëra-tjetrën siç ndodh zakonisht mes repereve, por përkundrazi janë mikesha të ngushta. Të dyja postojnë shpesh video duke kënduar e kërcyer...

Mozzik - Dhelper Dinake

para 8 muajve - 10minuta

Mozzik - Dhelper Dinake (Official Video), kenga me e re e reperit Mozzik eshte lansuar. projekti i ri mban titullin "Dhelper Dinake" dhe vjen eksluzive ne Youtube ne kanalin perosnal te reperit MOZZIK....

Nga “Madam” në “Dhelpër dinake”! Fansat e Mozzik janë të bindur që kënga e re është për Loredanën

para 8 muajve - Lexo

Reperi Mozzik ka publikuar këngën e tij më të re, të parën pas ndarjes nga partnerja Loredana. Kënga titullohet “Dhelpër dinake” dhe është shkruar nga vetë reperi, ndërsa produksioni nga Rzon. Videoklipi...

Mozzik publikon këngën e re, fansat dedikim Loredanës

para 8 muajve - Alsat-M

Reperi Mozzik ka publikuar këngën e tij më të re ‘Dhelpër Dinake’ gjatë mbrëmjes, por diskutimi për klipin e këngën vazhdojnë edhe sot. Kënga më e fundit e tij erdhi pas ndarjes nga Loredana dhe fansat...

Mezi e njohëm Cardi B pa makeup!

para 8 muajve - Prive

Cardi B la glamurin në shtëpi për daljet e saj të fundit. Gjatë fundjavës, reperja 26-vjeçare dhe vajza e saj një vjeçare Kulture shkuan në një udhëtim familjar në Disneyland. Cardi, e cili zakonisht është...

Loredana flet rreth akuzave të çiftit zviceran për fitoren në MTV EMA

para 8 muajve - Gazeta Express

Reperja e njohur, Loredana Zefi së fundmi u bë temë e mediave shqiptare por edhe ato gjermane e zvicerane, për çmimin e fituar në ‘MTV EMA 2019’. Ata theksojnë se albumi i saj “King Lori” e ka renditur...

I tha të gjitha: Mozzik zbulon për herë të parë arsyen e ndarjes nga Loredana

para 8 muajve - Albeu

Ndarja e Mozzikut dhe Loredanës ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave muajt e fundit. Ndarjen e bëri publike vetë Loredana e cila e quajti veten nënë beqare dhe deklaroi se do e vazhdojë vetëm turneun...

Si për inat, Loredana bën këtë veprim ndaj Mozzik pasi ai publikoi këngën “Dhelpër dinake”

para 8 muajve - GazetaBlic

Mbrëmë me të shënuar ora 23:59 Mozzik lansoi projektin e tij më të ri të cilin ka dy javë që e ka paralajmëruar, shkruan GazetaBlic. “Dhelpër dinake” mban titullin kënga, tekstin e së cilës e ka shkruar...

Loredana flet rreth akuzave të çiftit zviceran për fitoren në MTV EMA

para 8 muajve - Shprehja

Ata theksojnë se albumi i saj “King Lori” e ka renditur në krye të top listave gjermane, teksa vet Loredana ka treguar se tekstet e këngëve të saj janë të frymëzuar nga jeta reale, veçanërisht nga vajza...

Mozzik publikon këngën ‘Dhelpër dinake’, të gjithë janë të bindur se i dedikohet Loredanës

para 8 muajve - Gazeta Express

Mozzik ka publikuar këngën e tij më të re, të parën pas ndarjes me Loredanën. Reperi Mozzik ka publikuar me videoklip këngën që po e lajmëron tash e sa kohë. Ai këngës i ka lënë titullin ‘Dhelpër Dinake’...

Mozzik publikoi këngën “Dhelpër dinake”

para 8 muajve - Sinjali

Rep-artisti shumë i përfolur shqiptar Mozzik, publikoi projektin e ri muzikor. Kënga titullohet “Dhelpër dinake” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali. Tekstin e ka shkruar...

Pas skandalit me çiftin zviceran, Loredana tregon si e presin në Zvicër (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Pak muaj më parë bëri bujë në mediat shqiptare e zvicerane lajmi se Loredana akuzohej për mashtrim të një çifti zviceran. Së fundmi redaktori i muzikës në SRF, Lukie Wyniger u takua me reperen për të biseduar...

Mozzik publikon këngën ‘Dhelpër dinake’, të gjithë janë të bindur se i dedikohet Loredanës

para 8 muajve - Shprehja

Reperi Mozzik ka publikuar me videoklip këngën që po e lajmëron tash e sa kohë. Ai këngës i ka lënë titullin ‘Dhelpër Dinake’ dhe vazhdimisht e ka paralajmëruar me shumë figura të dhelprave të postuara...

Si për inat, Loredana bën këtë veprim ndaj Mozzik pasi ai publikoi këngën e re

para 8 muajve - Gazeta Observer

Mbrëmë me të shënuar ora 23:59 Mozzik lansoi projektin e tij më të ri të cilin ka dy javë që e ka paralajmëruar, shkruan GazetaBlic. “Dhelpër dinake” mban titullin kënga, tekstin e së cilës e ka shkruar...

Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana habit me planet për t’u bërë sërish nënë

para 8 muajve - Insajderi

Një vit më parë, Loredana u bë nënë për herë të parë, pasi solli në jetë një vajzë, e cila quhet Hana. Ndonëse është ndarë nga Mozzik, babai i fëmijës, Loredana po planifikon të bëjë fëmijë të tjerë. “E...

Mozzik publikon këngën e re

para 8 muajve - Aktuale

Mozzik ka lansuar ‘Dhelper dinake’. Mozzik kishte kohë që po paralajmëronte se kënga e re do publikohet këtë javë. Ai gjatë orëve të natës ka lansuar në kanalin e tij zyrtar në Youtube, këngën ‘Dhelpër...

Mozzik publikon këngën e re “Dhelpër Dinake”, dedikim për Loredanën?!

para 8 muajve - Insajderi

Reperi i njohur, Mozzik sapo ka lansuar projektin e tij më të ri. Kënga e cila mban titullin “Dhelpër Dinake”, është realizuar edhe me videoklip. Kënga flet për një lidhje dashurie e cila nuk ka funksionuar...

Loredana flet rreth akuzave të çiftit zviceran: S’është problemi im nëse njerëzit besojnë atë që shkruhet

para 8 muajve - BalkanWeb

TIRANE Reperja e njohur, Loredana Zefi së fundmi u bë temë e mediave shqiptare por edhe ato gjermane e zvicerane, për çmimin e fituar në ‘MTV EMA 2019’. Ata theksojnë se albumi i saj “King Lori” e ka...

Mozzik lanson këngën e shumëpritur “Dhelper Dinake”

para 8 muajve - Prive

Reperi Mozzik më në fund ka publikuar këngën e tij më të re, të parën pas ndarjes nga Loredana. ‘Dhelpër dinake’ titullohët kënga e cila është shkruar nga vetë reperi ndërsa produksioni i të cilës është...

Mozzik lanson këngën e shumë pritur “Dhelper Dinake”

para 8 muajve - Prive

Reperi Mozzik më në fund ka publikuar këngën e tij më të re, të parën pas ndarjes nga Loredana. ‘Dhelpër dinake’ titullohët kënga e cila është shkruar nga vetë reperi ndërsa produksioni i të cilës është...

Loredana Zefi lëshon deklaratën e madhe për çiftin zviceran: I provokoj që të nxjerrin mllefin

para 8 muajve - Zhurnal

Këngëtarja Loredana Zefi ditë më parë mori çmimin si “Artistja më e mirë zvicerane”, e pas kësaj u lajmëruan edhe çifti zviceran të clët e akuzojnë atë për mashtrim dhe vjedhje, shkruan GazetaBlic.Ata...

Pas skandalit me çiftin zviceran, Loredana tregon si e presin në Zvicër

para 8 muajve - Lexo

Pak muaj më parë bëri bujë në mediat shqiptare e zvicerane lajmi se Loredana akuzohej për mashtrim të një çifti zviceran. Së fundmi redaktori i muzikës në SRF, Lukie Wyniger u takua me reperen për të biseduar...

Nga “Madam” në “Dhelpër dinake”, të gjithë janë të bindur se kënga e re e Mozzik i dedikohet Loredanës

para 8 muajve - Blitz

Ende pa u publikuar titulli “Dhelpër dinake” e këngës më tvre të Mozzik ngjalli kuriozitete dhe u përkufizua si një dedikim ndaj ish-partneres së tij, Loredana Zefi. Në mesantë në llogarinë e tij në Youtube,...

Mozzik publikon këngën e re

para 8 muajve - Zhurnal

Mozzik ka lansuar ‘Dhelper dinake’.Mozzik kishte kohë që po paralajmëronte se kënga e re do publikohet këtë javë, shkruan lajmi.net.Ai gjatë orëve të natës ka lansuar në kanalin e tij zyrtar në Youtube,...

Mozzik lanson këngën “Dhelpër dinake”

para 8 muajve - Telegrafi

Mozzik (Foto: Instagram/mozzik)

Mozzik publikon këngën e re

para 8 muajve - GazetaBlic

Mozzik ka lansuar ‘Dhelper dinake’. Mozzik kishte kohë që po paralajmëronte se kënga e re do publikohet këtë javë, shkruan lajmi.net. Ai gjatë orëve të natës ka lansuar në kanalin e tij zyrtar në Youtube,...

Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana habit me planet për t’u bërë sërish nënë

para 8 muajve - Gazeta Express

Loredana është një nga reperet më të njohura, e cila së fundmi u vlerësua me çmimin si artistja më e mirë në Zvicër nga MTV. Një vit më parë, Loredana u bë nënë për herë të parë, pasi solli në jetë një...

Mozzik publikon këngën e re “Dhelpër Dinake”

para 8 muajve - Fakti Ditor

Reperi i njohur, Mozzik sapo ka lansuar projektin e tij më të ri. Kënga e cila mban titullin “Dhelpër Dinake”, është vizuelizuar edhe me videoklip, shkruan Indeksonline. Kënga flet për një lidhje dashurie...

Mozzik publikon këngën e re ‘Dhelper dinake’

para 8 muajve - Arbresh

Reperi shumë i perfolur, Mozzik ka publikuar këngën e tij të re ‘Dhelper dinake’. Kjo këngë vjen pas spekulimeve për ndarjen e Mozzikut nga bashkëshortja e tij, Loredana Zefi, shkruan portali arbresh.info...

Mozzik lanson projektin Dhelper dinake’

para 8 muajve - Periskopi

Mozzik ka lansuar ‘Dhelper dinake’. Mozzik kishte kohë që po paralajmëronte se kënga e re do publikohet këtë javë, shkruan lajmi.net. Ai gjatë orëve të natës ka lansuar në kanalin e tij zyrtar në Youtube,...

Mozzik publikoi projektin “Dhelpër dinake”

para 8 muajve - RTV 21

Kënga e re nga Mozzik Rep-artisti i mirënjohur shqiptar, Mozzik sapo publikoi projektin e tij të ri muzikor, të titulluar “Dhelpër dinake” të cilin e ka paralajmëruar ditë më parë , shkruan rtv21.tv Për...

Mozzik: E kom ditë prej asaj nate, dikush në mes na hyri!

para 8 muajve - GazetaBlic

Ka afro dy javë që reperi Mozzik ka paralajmëruar projektin e ri, shkruan GazetaBlic. “Dhelpën dinake” titullohet kënga më e re e Mozzik të cilën ai sapo e ka publikuar në kanalin e tij në Youtube. Këtë...

Loredana fitoi në MTV EMA, reagon çifti zviceran që ajo e shantazhoi

para 8 muajve - Gazeta Express

“Loredana nuk duhet të marrë ndonjë çmim”, me këtë titull e nisi artikullin për Loredanën prestigjiozja “Blick.ch”. Reperja Loredana Zefi (24) është vlerësuar me çmimin “Artistja më e mirë zvicerane” nga...

Pas ndarjes nga Mozzik dhe një vit pasi lindi Hanën, Loredana habit me planet për t’u bërë sërish nënë

para 8 muajve - Shprehja

Një vit më parë, Loredana u bë nënë për herë të parë, pasi solli në jetë një vajzë, e cila quhet Hana. Ndonëse është ndarë nga Mozzik, babai i fëmijës, Loredana po planifikon të bëjë fëmijë të tjerë. “E...

Pas ndarjes nga Mozzik dhe një vit pasi lindi Hanën, Loredana habit me planet për t’u bërë sërish nënë

para 8 muajve - GazetaBlic

Loredana është një nga reperet më të njohura, e cila së fundmi u vlerësua me çmimin si artistja më e mirë në Zvicër nga MTV. Një vit më parë, Loredana u bë nënë për herë të parë, pasi solli në jetë një...

Loredana mori çmim në “MTV EMA”, reagon çifti zviceran

para 8 muajve - Lajm

“Loredana nuk duhet të marrë ndonjë çmim”, me këtë titull e nisi artikullin për Loredanën prestigjiozja “Blick.ch”. Reperja Loredana Zefi (24) është vlerësuar me çmimin “Artistja më e mirë zvicerane” nga...

Pas skandalit për zhvatje, a ndihet Loredana ende e mirëseardhur në Zvicër?

para 8 muajve - Prive

Ka kohë që Loredana është në qendër të vëmendjes. Lindja e vazjës Hana me partnerin reper Mozzik, skandali për zhvatje dhe mashtrim të një çifti zviceran, ndarja nga Mozzik dhe çmimi që fitoi në MTV Music...

Loredana habit me planet për t’u bërë sërish nënë

para 8 muajve - Arbresh

Loredana është një nga reperet më të njohura, e cila së fundmi u vlerësua me çmimin si artistja më e mirë në Zvicër nga MTV. Një vit më parë, Loredana u bë nënë për herë të parë, pasi solli në jetë një...

Loredana Zefi lëshon deklaratën e madhe për çiftin zviceran: I provokoj që të nxjerrin mllefin

para 8 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja Loredana Zefi ditë më parë mori çmimin si “Artistja më e mirë zvicerane”, e pas kësaj u lajmëruan edhe çifti zviceran të clët e akuzojnë atë për mashtrim dhe vjedhje, shkruan GazetaBlic. Ata...

Pas ndarjes nga Mozzik dhe një vit pasi lindi Hanën, Loredana habit me planet për t’u bërë sërish nënë

para 8 muajve - Bota Press

Loredana është një nga reperet më të njohura, e cila së fundmi u vlerësua me çmimin si artistja më e mirë në Zvicër nga MTV.Një vit më parë, Loredana u bë nënë për herë të parë, pasi solli në jetë një...

A e dini kush është femra që shoqëroi Loredanën në MTV EMA?

para 8 muajve - Aktuale

Të gjithë sytë i kishim tek Loredana në MTV EMA 2019 për shkak se reperja fitoi “Best Sëiss Act” në këtë ngjarje të madhe që u mbajt në Seville të Spanjës. Veshja e saj në të zeza iu ra në sy edhe mediave...

Loredana Zefi lëshon deklaratën e madhe për çiftin zviceran: I provokoj që të nxjerrin mllefin

para 8 muajve - Bota Press

Këngëtarja Loredana Zefi ditë më parë mori çmimin si “Artistja më e mirë zvicerane”, e pas kësaj u lajmëruan edhe çifti zviceran të clët e akuzojnë atë për mashtrim dhe vjedhje. Ata u shprehën për mediat...

Mozzik reagon pasi Specialja ftoi Kadri Veselin

para 8 muajve - Prive

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, është ftuar për intervistim nga Gjykata Speciale. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai përmes një konference për media ku ka thënë se do të paraqitet pranë kësaj gjykate më...

Ia mori vëmendjen asaj, kush ishte vajza që e shoqëronte Loredanën

para 8 muajve - Insajderi

Pak ditë më parë Loredana mori pjesë në MTV Europe Music Awards, ku fitoi çmimin “Best Swiss Act”. Reperja shqiptare ra në sy me veshjen e saj komplet me të zeza e madje u komentua edhe nga mediat e huaja....

“Seele”, kënga e re e Azet

para 8 muajve - Sinjali

Rep-artisti i njohur shqiptar me famë ndërkombëtare Azet, ka publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga titullohet “Seele” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali. Tekstin...

I "vodhi" vëmendjen, kush është vajza që shoqëronte Loredanën në MTV EMA (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Pak ditë më parë Loredana mori pjesë në MTV Europe Music Awards, ku fitoi çmimin "Best Swiss Act". Reperja shqiptare ra në sy me veshjen e saj komplet me të zeza e madje u komentua edhe nga mediat e huaja....

Prisni pak, po Juju kush është?

para 8 muajve - Blitz

Pak ditë më parë, Loredana Zefi u bë kryefjala e mediave në vend e jo vetëm. Artistja e cila këtë vit ka qenë fokusi i mediave për sulme dhe më pas ndarja me Mozzik u shpall fituese e çmimit “Best Swiss...

Pas një pauze të gjatë, këngëtarja e njohur shqiptare i rikthehet muzikës

para 8 muajve - Prive

Pas një pauze goxha të gjatë larg muzikës, këngëtarja e njohur shqiptare ka vendosur të rikthehet. Bëhet fjalë për Nora Muçajn. Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi në Instagram, në rrjetin...

A e dini kush është femra që shoqëroi Loredanën në MTV EMA?

para 8 muajve - Prive

Të gjithë sytë i kishim tek Loredana në MTV EMA 2019 për shkak se reperja fitoi “Best Sëiss Act” në këtë ngjarje të madhe që u mbajt në Seville të Spanjës. Veshja e saj në të zeza iu ra në sy edhe mediave...

Mozzik para se të publikojë projektin e ri ka një pyetje interesante!

para 8 muajve - GazetaBlic

Reperi Mozzik sot do të lansoj projektin e ti më të ri. Kënga mban titullin ‘ Dhelpër dinake ‘, shkruan GazetaBlic . Ai sapo ka postuar një foto në Instastory,  ka pyetur fansat e tij se çka do të ndodh...

A do t’i rikthehet muzikës Rrezarta Shkurta?

para 8 muajve - Prive

Me siguri të gjithë e dini që Rrezarta Shkurta ka një biznes të sajin me të cilin merret tash e disa vite. Ajo zgjodhi të jetë një fotografe fëmijësh duke iu krijuar ambiente përrallore në një set fotografik....

Azet largohet nga muzika me këtë dhuratë për fansat

para 8 muajve - Klan Kosova

Reperi shqiptar i famshëm në Gjermani, Azet, njoftoi mbrëmë se po largohet nga muzika dhe nga rrjetet sociale. Ai tha se këtë gjë po e bën për t’u përkujdesur për familjen si Granit dhe jo si Azet duke...

Reperi merr një vendim të rëndësishëm: “Jo si Azet, por tani si Granit”

para 8 muajve - Tetova Sot

Azet merr vendimin e paparitur, pas disa viteve me shumë ndodhi. Reperi i njohur shqiptar me famë në Gjermani, Granit Musa i njohur për publikun shqiptar me nofkën, Azet përmes një postimi në Instagram...

Reperi merr një vendim të rëndësishëm: “Jo si Azet, por tani si Granit”

para 8 muajve - Gazeta Express

Azet merr vendimin e paparitur, pas disa viteve me shumë ndodhi. Reperi i njohur shqiptar me famë në Gjermani, Granit Musa i njohur për publikun shqiptar me nofkën, Azet përmes një postimi në Instagram tregoi...

Loredana Zefi i përgjigjet çiftit zviceran, pasi reaguan pas çmimit që fitoi ditë? më parë

para 8 muajve - GazetaBlic

Ditë më parë Loredana Zefi fitoi çmimin si “Artistja më e mirë” në MTV Ema, e cila organizohet në Spanjë, shkruan GazetaBlic. Reperja zvicerane u shpreh e lumtur për këtë çmimi, ani pse sipas saj populli...

Azet shokon fansat e tij, merr vendim të papritur!

para 8 muajve - Zhurnal

Reperi i njohur shqiptar me famë në Gjermani, Granit Musa i njohur për publikun shqiptar me nofkën, Azet përmes një postimi në Instagram tregoi se po largohet nga rrjetet sociale dhe këtë po e bën për...

Pas ndarjes Loredana “kunja” Mozzik-ut

para 8 muajve - Top Channel

Ndarja e një prej çifteve më të famshme të showbizit shqiptar bëri bujë të madhe në mediat rozë dhe vazhdon të jetë akoma shumë e komentuar. Fjala është për reperin e njohur ferizajas, Mozzik dhe tashmë...

Loredana Zefi vazhdon ta ‘thumbojë’ ish-bashkëshortin e saj

para 8 muajve - Gazeta Observer

Ndarja e një prej çifteve më të famshme të showbizit shqiptar bëri bujë të madhe në mediat rozë dhe vazhdon të jetë akoma shumë e komentuar. Fjala është për reperin e njohur ferizajas, Mozzik dhe tashmë...

Loredana mori çmim në “MTV EMA”, reagon çifti zviceran

para 8 muajve - Gazeta Observer

Çifti zviceran që po e akuzon Loredanën për mashtrim, ka reaguar pasi Loredana u shpall “Artistja më e mirë në Zvicër”, nga “MTV EMA”. “Loredana nuk duhet të marrë ndonjë çmim”, me këtë titull e nisi artikullin...

Reagon çifti zviceran pasi që Loredana fitoi çmim në “MTV EMA”

para 8 muajve - RTV 21

“Gjithçka po shkon kaq ngadalë” Rep-artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, para disa dite ka fituar  çmimin “Best Swiss Act” në “MTV Europe Music Awards 2019”. Kjo fitore e Loredanës nuk i ka pëlqyer...

Azet merr vendimin e papritur për karrierën e tij

para 8 muajve - RTV 21

Azet mendon për familjen Reperi i njohur shqiptar me famë në Gjermani , Granit Musa i njohur për publikun shqiptar me nofkën, Azet përmes një postimi në Instagram tregoi se po largohet nga rrjetet sociale...

Loredana përqesh vajzën që takon ish-in e saj

para 8 muajve - RTV 21

Çifti i përfolur i showbiz-it vendor Ish-çifti i njohur i showbiz-it shqiptar, Mozzik dhe Loredana ka disa javë që kanë ndarë rrugët. Edhe pse ditë më parë, veprimet e çiftit kanë lënë vend të kuptohet...

Loredana mori çmim në “MTV EMA”, reagon çifti zviceran

para 8 muajve - Periskopi

Çifti zviceran që po e akuzon Loredanën për mashtrim, ka reaguar pasi Loredana u shpall “Artistja më e mirë në Zvicër”, nga “MTV EMA”. “Loredana nuk duhet të marrë ndonjë çmim”, me këtë titull e nisi artikullin...

E tha prap, Loredana po sigurohet mirë që Mozzik ta marrë këtë "mesazh" (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Prej disa muajsh, Loredana dhe Mozzik nuk janë më bashkë dhe këtë lajm e konfirmoi vetë reperja në profilin e saj në Instagram. Ajo tregoi se tashmë ishte një nënë beqare, e cila duhet të punonte fort...

Në të ardhmen, ja sa fëmijë dëshiron të ketë Loredana

para 8 muajve - Prive

Në tetor, Loredana bëri të ditur lajmin se është ndarë nda partneri i saj reperi Mozzik. Me në të një postimi të gjatë në Instagram ajo sqaroi gjithçka për lidhjen e saj. Klikoni më poshtë për të lexuar...

Loredana mori çmim në “MTV EMA”, reagon çifti zviceran

para 8 muajve - Derveni

Çifti zviceran që po e akuzon Loredanën për mashtrim, ka reaguar pasi Loredana u shpall “Artistja më e mirë në Zvicër”, nga “MTV EMA”. “Loredana nuk duhet të marrë ndonjë çmim”, me këtë titull e nisi artikullin...

Reagon çifti zviceran, pas çmimit që mori Loredana në “MTV EMA”

para 8 muajve - Arbresh

Çifti zviceran që po e akuzon Loredanën për mashtrim, ka reaguar pasi Loredana u shpall “Artistja më e mirë në Zvicër”, nga “MTV EMA”. “Loredana nuk duhet të marrë ndonjë çmim”, me këtë titull e nisi artikullin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK