http://kariera.mk

Kim Kardashian tregon se a u bë pishman që u takua me Trumpin

para 7 muajve - Insajderi

Kim Kardashian ka thënë se nuk ndjen keqardhje për takimin me Presidentin Trump, sepse ai ka bërë ‘gjëra të mahnitshme’ për reformën në burg. Ylli i “Keeping Up with the Kardashians”, 39 vjeçe, u shoqërua...

Kim Kardashian tregon se a i ra pishman që u takua me Trumpin

para 7 muajve - Gazeta Express

Kim Kardashian ka thënë se nuk ndjen keqardhje për takimin me Presidentin Trump, sepse ai ka bërë ‘gjëra të mahnitshme’ për reformën në burg. Ylli i “Keeping Up with the Kardashians”, 39 vjeçe, u shoqërua...

Kim Kardashian: Shumë njerëz më këshilluan që të mos takohem me Trump, po nuk i rash pishman

para 7 muajve - Periskopi

Kim Kardashian ka thënë se nuk ndjen keqardhje për takimin me Presidentin Trump, sepse ai ka bërë ‘gjëra të mahnitshme’ për reformën në burg. Ylli i “Keeping Up with the Kardashians”, 39 vjeçe, u shoqërua...

Kim Kardashian: Shumë njerëz më këshilluan që të mos takohem me Trump, po nuk i rash pishman sepse ai bëri gjëra të mahnitshme për të burgosurit

para 7 muajve - Telegrafi

Kim Krdashian dhe Donald Trump (Foto: Alex Wong/Getty Images/Guliver)

Kim mendon se Instagrami ka nevojë për disa ndryshime

para 7 muajve - Prive

Si shumë prej nesh, Kim Kardashian duket se ka një marrëdhënie të komplikuar me mediat sociale, dhe ka një sugjerim se si një ndryshim i thjeshtë në të mund të përmirësonte shëndetin mendor të njerëzve....

Kanye nuk përmbahet as në publik kur është para Kimit

para 7 muajve - The Prestige

Kanye West nuk mund të përmbahet kur është para partneres. Kim Kardashian dhe Kanye West vazhdojnë të jenë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit, shkruan lajmi.net. Së fundi, dyshja janë fotografuar...

Kanye nuk përmbahet as në publik kur është para Kimit

para 7 muajve - Lajm

Kanye West nuk mund të përmbahet kur është para partneres. Kim Kardashian dhe Kanye West vazhdojnë të jenë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit, shkruan lajmi.net. Së fundi, dyshja janë fotografuar...

Kompromiset që Kimi ka bërë për Kanyen

para 7 muajve - Epoka e Re

Martesa kërkon punë dhe Kim Kardashiani e ka mësuar mirë këtë. Gjatë vizitës së saj në emisionin “The real”, themeluesja e “KKW Beauty” foli për kompromiset që ka bërë për bashkëshortin prej pesë vjetësh,...

Kanye nuk mund ta përmbajë veten kur e ka pranë Kimin

para 7 muajve - Periskopi

Kanye West nuk mund të përmbahet kur është para partneres. Kim Kardashian dhe Kanye West vazhdojnë të jenë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit, shkruan lajmi.net. Së fundi, dyshja janë fotografuar...

Kanye nuk përmbahet as në publik kur është para Kimit

para 7 muajve - Arbresh

Kim Kardashian dhe Kanye West vazhdojnë të jenë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit, shkruan lajmi.net. Së fundi, dyshja janë fotografuar nga paparacët gjatë daljes në qytet, ku u shfaqën shumë afër...

Kompromiset që Kim ka bërë për Kanye!

para 7 muajve - Top Channel

Martesa kërkon punë, dhe Kim Kardashian e ka mësuar mirë këtë. Gjatë vizitës së saj në emisionin “The real”, themeluesja e “KKW Beauty” foli për kompromiset që ka bërë për bashkëshortin prej 5 vitesh,...

Kim Kardashian zbulon kompromiset që ajo bën për burrin Kanye West

para 7 muajve - Prive

Martesa do punë. Një nocion që Kim Kardashianis e njeh mjaft mirë. Gjatë intervistës së saj në The Real , themeluesi i KKW Beauty tregoi për kompromiset që ajo ka bërë për burrin e saj të pesë viteve,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK