http://kariera.mk

Njihuni me shqiptaren që puth çdo burrë në botë për një foto në Instagram

para 7 muajve - Infokusi

Nëse për çdo femër është e rëndësishme që të eksplorojë botën me njeriun e zemrës, nuk ndodh kështu për shqiptaren nga Kosova, Kristiana Kuqi. Ajo ka marrë vëmendjen e mediave dhe rrjeteve sociale për...

FOTOT: Kjo është histoia e shqiptares që puthet me çdo mashkull për të hedhur një foto në Instagram

para 7 muajve - Gazeta Tema

Nëse për çdo femër është e rëndësishme që të eksplorojë botën me njeriun e zemrës, nuk ndodh kështu për shqiptaren nga Kosova, Kristiana Kuqi. Ajo ka marrë vëmendjen e mediave dhe rrjeteve sociale për...

Njihuni me shqiptaren që puthet për një foto në Instagram

para 7 muajve - RTV 21

Nga një puthje me persona të huaj gjatë udhëtimit në vende të ndryshme Nëse për çdo femër është e rëndësishme që të eksplorojë botën me njeriun e zemrës, nuk ndodh kështu për shqiptaren nga Kosova, Kristiana...

Kristiana Kuqi puth meshkujt e ndryshëm në kryeqendra botërore

para 7 muajve - Gazeta Observer

Me një gjeneratë të kyçur në rrjetet sociale, nuk është për t’u habitur që një pjesë e madhe e udhëtimit në botë është duke u realizuar për të kapur fotografinë në momentin perfekt për Instagram. Dhe një...

Njihuni me kosovaren që puth në buzë meshkujt e panjohur për një arsye

para 7 muajve - Republika

Një 23 vjeçare shqiptare është kthyer në qendër të vëmendjes mediatike, pas disa gjesteve disi të çuditshme që ka vendosur të bëjë. Më pas, veprimet e saj, vajza nga Kosova i ka publikuar në rrjetet sociale...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK