http://kariera.mk

Angela Martini 30 000 euro për viktimat e tërmetit në Shqipëri

para 6 muajve - Gazeta Express

Pas lajmërimit të disa artistëve në Kosovë por edhe paralajmërimit të Ermal Fejzullahut se do të jap 100 000 euro për viktimat në Shqipëri, modelja e shndërruar në shkrimtare Angela Martini ka qenë e famshmja...

Modelja Anxhela Martini zbulon shumën e dhuruar për të prekurit nga tërmeti

para 6 muajve - Ina

Modelja Anxhela Martini dhuron 30 mijë euro për të prekurit nga tërmeti. “Tragjeditë qenkan më të dhimbshme kur flasin gjuhën tënde…dhe e vetmja gjë për të cilën lutem këto ditë është Dashuri, Shpresë...

Modelja Anxhela Martini zbulon shumën e dhuruar për të prekurit nga tërmeti

para 6 muajve - Sot News

Modelja Anxhela Martini dhuron 30 mijë euro për të prekurit nga tërmeti. Martini tha: “Tragjeditë qenkan më të dhimbshme kur flasin gjuhën tënde…dhe e vetmja gjë për të cilën lutem këto ditë është Dashuri,...

Angela Martini dhuroi 30 mijë euro për Shqipërinë

para 6 muajve - Telegrafi

Angela Martini (Foto: Instagram)

Modelja Anxhela Martini dhuron 30 mijë euro për të prekurit nga tërmeti

para 6 muajve - Opinion

Personazhe të njohur që ju bashkuan ndihmës dhe dhurimit për të prekurit nga tërmeti i është bashkuar modelja Anxhela Martini. Ajo ka treguar se ka kontribuar me 30 mijë euro për t’a. “Tragjeditë qenkan...

Angela: Tragjeditë qenkan më të dhimbshme kur flasin gjuhën tënde

para 6 muajve - RTV 21

Angela dhuron para për Shqipërinë Modelja e njohur Angela Martini është solidarizuar me të prekurit nga tërmeti. Modelja shqiptare e cila jeton dhe vepron prej vitesh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ...

Angela Martini dhuron 30 000 euro për të prekurit e t ërmetit në Shqipëri

para 6 muajve - Tetova1

Pas lajmërimit të disa artistëve në Kosovë por edhe paralajmërimit të Ermal Fejzullahut se do të jap 100 000 euro për vik timat në Shqipëri, modelja e shndërruar në shkrimtare Angela Martini ka qenë e...

Angela Martini dhuron mijëra euro për të prekurit nga tërmeti

para 6 muajve - Shprehja

Në një postim në Instagram, Anxhela shpreh dhimbjen për tragjedinë që goditi vendin tonë pas ditë më parë, pas një lëkundje të fortë tërmeti me magtnitudë 6.4 ballë. “Tragjeditë qënkan më të dhimbshme...

Angela Martini dhuron 30 mijë euro për të prekurit nga tërmeti

para 6 muajve - GazetaBlic

Modelja me famë botërore, Angela Martini, i është bashkuar kauzës për sensibilizim për t’u ardhur në ndihmë banorëve që humbën shtëpitë pas tërmetit të 26 nëntorit, i cili la pas 51 viktima dhe mbi 900...

Angela Martini dhuron 30 mijë euro për të prekurit nga tërmeti

para 6 muajve - Lajm

Modelja me famë botërore, Angela Martini, i është bashkuar kauzës për sensibilizim për t’u ardhur në ndihmë banorëve që humbën shtëpitë pas tërmetit të 26 nëntorit, i cili la pas 51 viktima dhe mbi 900...

Angela Martini dhuroi 30 mijë euro për Shqipërinë

para 6 muajve - Periskopi

Ndihmat nga personazhet e famshme publike për Shqipërinë pas tërmetit të 26 nëntorit, siç duket nuk kanë të ndalur. Këtë herë, modelja shqiptare e cila jeton dhe vepron prej vitesh në Amerikë, Angela Martini,...

Angela Martini zbulon shumën e dhuruar për të prekurit nga tërmeti dhe tregon pse e bëri këtë gjë

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Angela Martini ishte një nga personazhet e njohur që vendosi të jepte ndihmën e saj në këto ditë të vështira për Shqipërinë. Modelja u kujdes të strehonte një familje dhe dhuroi mijëra euro për të prekurit...

Angela Martini dhuron 30 mijë euro për të prekurit nga tërmeti

para 6 muajve - Bota Press

Modelja me famë botërore, Angela Martini, i është bashkuar kauzës për sensibilizim për t’u ardhur në ndihmë banorëve që humbën shtëpitë pas tërmetit të 26 nëntorit, i cili la pas 51 viktima dhe mbi 900...

Nga batanijet deri tek dhurimi i gjakut, shqiptarët e Kosovës dhuruan gjithçka për të prekurit nga tërmeti

para 6 muajve - Gazeta Express

Për t’iu dalë në ndihmë të prekurve nga tërmeti, shqiptarët dhuruan edhe kur nuk kishin mjaftueshëm Erdhën se bashku më fëmijën e tyre, për të dhuruar diçka nga vetja. Por, veprimi që e bëri kjo nënë nga...

Nga batanijet deri tek dhurimi i gjakut, shqiptarët e Kosovës dhuruan gjithçka për të prekurit nga tërmeti

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Për t’iu dalë në ndihmë të prekurve nga tërmeti, shqiptarët dhuruan edhe kur nuk kishin mjaftueshëm Erdhën se bashku më fëmijën e tyre, për të dhuruar diçka nga vetja. Por, veprimi që e bëri kjo nënë nga...

Nga batanijet deri te dhurimi i gjakut, shqiptarët e Kosovës dhuruan gjithçka për të prekurit nga tërmeti

para 6 muajve - Bota Press

Për t’iu dalë në ndihmë të prekurve nga tërmeti, shqiptarët dhuruan edhe kur nuk kishin mjaftueshëm Erdhën se bashku më fëmijën e tyre, për të dhuruar diçka nga vetja.Por, veprimi që e bëri kjo nënë nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK