http://kariera.mk

Bebe Rexha përjetoi turbulencën të frikshme gjatë udhëtimit për Shqipëri

para 7 muajve - Flaka

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka udhëtuar drejt Shqipërisë, për t’i vizituar nga afër të prekurit nga tërmetet dhe t’i dërgojë fondet e grumbulluara për t’i ndihmuar të mbijetuarit....

Bebe tregon edhe shtëpinë e dytë që do ta rindërtojë

para 7 muajve - Gazeta Express

Bebe Rexha publikon pamje të një shtëpie tjetër të shkatërruar. Bebe Rexha, artistja e njohur ndërkombëtarisht, arriti sot në Shqipëri me një mision humanitar. Artistja e madhe e skenës po u del në ndihmë...

Bebe Rexha në një tjetër fshat, viziton familjen e dytë që do t’i rindërtojë shtëpinë

para 7 muajve - Insajderi

E shoqëruar nga Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, këngëtarja e famshme Bebe Rexha ka vizituar edhe fshatin Bizë në Ishëm. Artistja me origjinë shqiptare ka udhëtuar nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës...

Bebe tregon edhe shtëpinë e dytë që do ta rindërtojë

para 7 muajve - Shprehja

Bebe Rexha, artistja e njohur ndërkombëtarisht, arriti sot në Shqipëri me një mision humanitar. Artistja e madhe e skenës po u del në ndihmë familjeve të prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Këngëtarja e...

Bebe tregon edhe shtëpinë e dytë që do ta rindërtojë

para 7 muajve - Lajm

Bebe Rexha publikon pamje të një shtëpie tjetër të shkatërruar. Bebe Rexha, artistja e njohur ndërkombëtarisht, arriti sot në Shqipëri me një mision humanitar. Artistja e madhe e skenës po u del në ndihmë...

Bebe Rexha u drejtohet shqiptarëve në botë nga Biza: Ky është shansi juaj për të ndihmuar, zoti e bekoftë Shqipërinë

para 7 muajve - Top Channel

Bebe Rexha sëbashku me presidentin e republikës së Shqipërisë, Ilir Metën, kanë vizituar një familje të prekur nga tërmeti në fshatin Bizë, Ishëm. Presidenti Meta u shpreh: Unë jam shumë mirënjohës ndaj...

Meta: Vuri zemrën në këtë aksion, mirënjohje për këngëtaren Bebe Rexha

para 7 muajve - Medial

Presidenti Ilir Meta ka falënderuar publikisht këngaren e njohur me origjinë shqiptare Bebe Rexha, e cila vendosi që të financojë ndërtimin e dy banesave të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit. Kreu i shtetit...

Meta: Vuri zemrën në këtë aksion, mirënjohje për këngëtaren Bebe Rexha

para 7 muajve - Vizion Plus

Presidenti Ilir Meta ka falënderuar publikisht këngaren e njohur me origjinë shqiptare Bebe Rexha, e cila vendosi që të financojë ndërtimin e dy banesave të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit. Kreu i shtetit...

Presidenti Ilir Meta mirënjohës ndaj Bebe Rexhës: Krenaria jote si shqiptare na jep forcë të gjithëve

para 7 muajve - Klan Kosova

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta është shprehur mirënjohës ndaj veprave bamirëse të këngëtares shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, e cila mori përsipër ndërtimin e dy shtëpive për të prekurit nga...

Shqiptarët e presin me portokaj Bebe Rexhën, zgjedh familjen e parë për t’i ndërtuar shtëpinë

para 7 muajve - Gazeta Express

Bebe Rexha ka arritur sot në Shqipëri për të parë nga afër gjendjen pas tërmeteve. Këngëtarja Bebe Rexha është pritur sot nga shumë njerëz që nga arritja në aeroport, shkruan Gazeta Express. Ajo madje...

Bebe Rexha viziton familjen që do i ndërtojë shtëpinë

para 7 muajve - Alsat-M

Bebe Rexha premtoi ndërtimin e dy shtëpive në fshatin Bubq. Këngëtarja me origjinë shqiptare mbërriti sot nga SHBA në Shqipëri për të monitoruar situatën nga afër. Në FOTOGALERINË e mëposhtme ndodhet në...

“Të të mbrojë nga syri i keq”, Bebe Rexha në Bubq, Bes Kallaku dhe Xhensila i dhurojnë varësen 150-vjeçare

para 7 muajve - BalkanWeb

Pasi iu përgjigj thirrjes për ndihmë dy familjeve shqiptare që u prekën rëndë nga tërmeti, pasi banesat e tyre u shembën, këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha është suprizuar nga çifti Bes Kallaku dhe...

Bebe Rexha në Shqipëri, kërkoi që shqiptarët të ndihmojnë njëri-tjetrin

para 7 muajve - Portalb

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha së bashku me presidentin e Shqipërisë Ilir Meta, kanë vizituar nga familjet e prekura nga tërmeti në fshatin Ishëm, transmeton KlanKosova . Nga aty Bebe Rexha , tha...

Bebe Rexha do ndërtojë dy shtëpi: Paratë do menaxhohen nga unë, jo nga Qeveria

para 7 muajve - Flaka

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha sot ka mbërritur në Shqipëri për të monitoruar situatën nga afër pas goditjes nga tërmeti i 26 nëntorit që goditi Shqipërinë. Bebe Rexha ka mbledhur para së...

Bebe Rexha nuk kthehet duarthatë nga Bubqi i Shqipërisë, ja çfarë i dhurojnë

para 7 muajve - Lajm

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha pas arritjes së saj në Shqipëri fillimisht e ka vizituar fshatin Bubq. Ajo ka treguar se do të kontriboj në ndërtimin e një shtëpie fillimisht atë të familjes Musa, familje...

Meta mirënjohës ndaj Bebe Rexhës: Krenaria jote si shqiptare na jep forcë të gjithëve

para 7 muajve - GazetaBlic

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, është shprehur mirënjohës ndaj veprave bamirëse të këngëtares shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, e cila mori përsipër ndërtimin e dy shtëpive për të prekurit nga...

Bebe tregon edhe shtëpinë e dytë që do ta rindërtojë

para 7 muajve - Tetova Sot

Bebe Rexha publikon pamje të një shtëpie tjetër të shkatërruar. Bebe Rexha, artistja e njohur ndërkombëtarisht, arriti sot në Shqipëri me një mision humanitar. Artistja e madhe e skenës po u del në ndihmë...

Meta: Vuri zemrën në këtë aksion. Bebe Rexha thirrje shqiptarëve: Momenti juaj që të kontribuoni për familjet në nevojë

para 7 muajve - BalkanWeb

Presidenti Ilir Meta ka falënderuar publikisht këngaren e njohur me origjinë shqiptare Bebe Rexha, e cila vendosi që të financojë ndërtimin e dy banesave të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit. Pasi inspektuan...

Bebe Rexha fton për përkrahje të të prekurve nga tërmeti në Shqipëri

para 7 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha së bashku me presidentin e Shqipërisë Ilir Meta, kanë vizituar nga familjet e prekura nga tërmeti në fshatin Ishëm. Nga aty Bebe Rexha, tha se është krenare që është...

Këngëtarja e njohur me famë botërore do i bëj shtëpinë, i moshuari që s’i ka mbetur gjë i dhuron një kokërr portokall

para 7 muajve - Sot News

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret me të njohura shqiptare në botë. Ajo premtoi se do u vinte në ndihmë të prekurve nga tërmeti dhe e mbajti premtimin e saj. Ajo mbërriti sot në Shqipëri dhe fillimisht...

Meta: Me zemër në këtë aksion. Bebe Rexha thirrje shqiptarëve: Momenti juaj që të ndihmoni familjet në nevojë

para 7 muajve - Standard

Këngëtarja e njohur Bebe Rexha dhe Presidenti Meta vizituan sot sëbashku zonat e prekura nga tërmeti. Ata u ndalën edhe ne fshatin Bizë Ishëm, në një prej familjeve më të prekura nga tërmeti. Kreu i shtetit,...

Bebe Rexha: Do ndërtojë dy shtëpi – Paratë do menaxhohen nga unë, jo nga qeveria

para 7 muajve - Aktuale

Bebe Rexha premtoi ndërtimin e dy shtëpive në fshatin Bubq. Këngëtarja me origjinë shqiptare mbërriti sot nga SHBA në Shqipëri për të monitoruar situatën nga afër. Bebe mblodhi paratë së bashku me fansat...

Bebe Rexha mbërrin në Shqipëri

para 7 muajve - Derveni

Bebe Rexha premtoi ndërtimin e dy shtëpive në fshatin Bubq. Këngëtarja me origjinë shqiptare mbërriti sot nga SHBA në Shqipëri për të monitoruar situatën nga afër. Në FOTOGALERINË e mëposhtme ndodhet në...

Bebe Rexha: Do ndërtojë dy shtëpi – Paratë do menaxhohen nga unë, jo nga qeveria

para 7 muajve - Klan Kosova

Bebe Rexha premtoi ndërtimin e dy shtëpive në fshatin Bubq. Këngëtarja me origjinë shqiptare mbërriti sot nga SHBA në Shqipëri për të monitoruar situatën nga afër. Bebe mblodhi paratë së bashku me fansat...

Bebe Rexha: Do të rindërtoj dy shtëpi dhe një shkollë për brezin e ri në Shqipëri

para 7 muajve - Albinfo

Bebe Rexha është artistja e njohur ndërkombëtarisht, arriti sot në Shqipëri me një mision humanitar Së fundi Bebe Rexha publikon pamje të një shtëpie tjetër të shkatërruar, ku në InstaStory tregoi se kjo...

Presidenti Meta: Mirënjohje për Bebe Rexhën

para 7 muajve - Koha Jone

Presidenti Ilir Meta ka vlerësuar këngëtaren amerikane me orgjinë shqiptare Bebe Rexha, e cila ndodhet sot në zonat e prekura nga tërmeti dhe ka bërë thirrje për solidaritet ndërkombëtar me personat e...

Meta dhe Bebe Rexha inspektojnë gjendjen e banorëve në Bizë të Ishmit

para 7 muajve - Flaka

Presidenti i Republikës, Ilir Meta së bashku me këngëtaren me famë botërore Bebe Rexha, vizituan sot Famullinë e Bizës së Ishmit, ku u takuan me banorë dhe fëmijë të zonës të prekur nga tërmeti, si dhe...

Meta dhe Bebe Rexha vizitojnë familjet e prekura nga tërmeti në Bizë, shihni surprizën për këngëtaren me famë botërore

para 7 muajve - BalkanWeb

Presidenti Meta se bashku me këngëtaren me fame botërore Bebe Rexha, e cila udhëtoi nga SHBA, drejt Shqipërisë për t’u solidarizuar me familjet e prekura nga tërmeti i fuqishëm, po vizitojnë fshatin Bizën...

Pamje nga vizita e Bebes në Bubq, hyn brenda një shtëpie të shkatërruar

para 7 muajve - Koha.mk

Bebe Rexha e ka vizituar fillimisht fshatin Bubq pas arritjes së saj në Shqipëri. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, aktualisht ndodhet në Shqipëri, shkruan lajmi.net. Ajo ka ardhur për...

Erdhi në Shqipëri për tu solidarizuar me të prekurit nga tërmeti, Bebe Rexha merr surprizën e madhe nga fëmijët

para 7 muajve - Sot News

Këngëtarja e njohur, Bebe Rexha mbërriti ditën e sotme në Shqipëri, për tu solidarizuar me familjet e prekura nga tërmeti. Teksa ndodhej në Bubq nën shoqërinë e Bes Kallakut, ajo u shpreh se ndihej keq...

Bebe Rexha: Do të rindërtojë dy shtëpi dhe një shkollë për brezin e ri në Shqipëri

para 7 muajve - Albinfo

Bebe Rexha është artistja e njohur ndërkombëtarisht, arriti sot në Shqipëri me një mision humanitar Së fundi Bebe Rexha publikon pamje të një shtëpie tjetër të shkatërruar, ku në InstaStory tregoi se kjo...

Bebe Rexha tregon shtëpinë e dytë që do ta rindërtojë

para 7 muajve - RTV 21

Bebe Rexha publikon pamje të një shtëpie të shkatërruar Bebe Rexha, artistja e njohur ndërkombëtarisht, arriti sot në Shqipëri me një mision humanitar. Artistja e madhe e skenës po u del në ndihmë familjeve...

“Sot është shansi”, Bebe Rexha viziton familjen e dytë që do ti rindërtojë shtëpinë, i bën apelin e fortë shqiptarëve në botë

para 7 muajve - Sot News

Ylli i muzikës, Bebe Rexha pas vizitës së familjes së Musa Dacit në Bubq, ka vizituar një tjetër familje të prekur rëndë nga tërmeti në Bizë, Ishëm. Aty këngëtarja do të ndërtojë shtëpinë e dytë për ti...

Do të rindërtojë një shtëpi në Ishëm, Bebe vizitë banorëve me Presidentin

para 7 muajve - Opinion

Pas vizitës në fshatin Bubq, ku këngëtarja me famë botërore Bebe rexha u zotua se do rindërtonte një nga shtëpitë e rrënuara ajo është zhvendosur në një tjetër destinacion. Rexha ka vizituar fshatin Bizë...

Meta dhe Bebe Rexha vizitojnë familjet e prekura nga tërmeti në Bizë

para 7 muajve - Medial

Presidenti Ilir Meta se bashku me këngëtaren me fame botërore Bebe Rexha, kanë vizituar fshatin Bizë në Ishëm. Informacionet bëjnë me dije se ata do të vizitojnë nga afër edhe familjet e prekura nga fenomeni....

Bebe Rexha publikon pamje të një shtëpie të shkatërruar, kjo është shtëpia e dytë që do ta rindërtojë

para 7 muajve - RTV 21

Bebe solidarizohet me Shqipërinë Bebe Rexha, artistja e njohur ndërkombëtarisht, arriti sot në Shqipëri me një mision humanitar. Artistja e madhe e skenës po u del në ndihmë familjeve të prekura nga tërmeti...

Pasojat e tërmetit, Ilir Meta: I jam shumë mirënjohës Bebe Rexhës, shumë faleminderit Bebe

para 7 muajve - Gazeta Tema

Ilir Meta së bashku me këngëtaren e njohur shqiptaro-amerikane Bebe Rexha ishte në fshatin Bizë Ishëm, në një prej familjeve më të prekura nga tërmeti. Kreu i shtetit, duke falenderuar këngëtaren për kontributin...

Meta dhe Bebe Rexha vizitojnë familjet e prekura nga tërmeti në Bizë

para 7 muajve - Vizion Plus

Presidenti Ilir Meta se bashku me këngëtaren me fame botërore Bebe Rexha, kanë vizituar fshatin Bizë në Ishëm. Informacionet bëjnë me dije se ata do të vizitojnë nga afër edhe familjet e prekura nga fenomeni....

Meta: Vuri zemrën në këtë aksion. Bebe Rexha thirrje shqiptarëve: Momenti juaj që të kontribuoni për familjet në nevojë

para 7 muajve - Koha Jone

Presidenti Ilir Meta së bashki me këngëtaren e njohur shqiptaro-amerikane Bebe Rexha ishte në fshatin Bizë Ishëm, në një prej familjeve më të prekura nga tërmeti. Kreu i shtetit, duke falenderuar këngëtaren...

Bebe Rexha nga Bubqi: E di që jemi të fortë, jemi djemtë dhe vajzat e Nënë Terezës

para 7 muajve - Top Channel

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha mbërriti në Bubq ku po viziton një nga familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. “Është shumë e vështirë të jem në Shqipëri në këto kohë të vështira, jam prej...

Bebe Rexha mbërrin në Bubq, viziton një familje të prekur nga tërmeti

para 7 muajve - Top Channel

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha ka mbërritur në Bubq ku do të vizitojë një nga familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Bebe ka premtuar se do ndërtojë nga e para shtëpinë e një familje. Bebe...

Bebe Rexha mban fjalën, niset me të atin drejt Shqipërisë

para 7 muajve - Top Channel

Kishte premtuar se do të vinte personalisht në Shqipëri, shumë shpejt, dhe e ka mbajtur fjalën e dhënë. Përmes një videoje të postuar në Instagram këngëtarja e famshme shqiptare, Bebe Rexha, thotë se po...

Presidenti Meta dhe Bebe Rexha vizitojnë banorët e prekur nga tërmeti

para 7 muajve - Standard

Presidenti Ilir Meta se bashku me këngëtaren me famë botërore Bebe Rexha vizituan sot  fshatin e Bizës në zonën e Ishmit, në Qarkun Durrës. Së bashku ata vizituan dhe një nga familjet e prekura rëndë nga...

Bebe Rexha arrin në Shqipëri

para 7 muajve - Telegrafi

(Foto: Telegrafi)

E prekur nga zemërgjerësia, Bebe Rexha zbulon kujt do i dhurojë strehën e parë

para 7 muajve - Albeu

Bebe Rexha është një prej artisteve më të famshme në botë, e cila është prekur shumë nga tragjedia që ka shkaktuar tërmeti në Shqipëri. Për këtë arsye, ajo hapi një llogari online ku ndjekësit mund të...

Dëmet nga tërmeti shkatërrues, Meta takon Bebe Rexhën në Ishëm

para 7 muajve - Albeu

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha ka mbërritur në Shqipëri . Me të mbërritur në Shqipëri , Bebe ka takuar Presidentin Meta dhe po vizitojnë disa banesa në Bizën në Ishëm . Së bashku ata...

Bebe Rexha do ndërtojë dy shtëpi: Paratë do menaxhohen nga unë, jo nga Qeveria

para 7 muajve - TV21

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha sot ka mbërritur në Shqipëri për të monitoruar situatën nga afër pas goditjes nga tërmeti i 26 nëntorit që goditi Shqipërinë. Bebe Rexha ka mbledhur para së...

Presidenti Meta dhe Bebe Rexha vizitojnë banorët e prekur nga tërmeti

para 7 muajve - Koha Jone

Presidenti Ilir Meta se bashku me këngëtaren me famë botërore Bebe Rexha vizituan sot  fshatin e Bizës në zonën e Ishmit, në Qarkun Durrës. Së bashku ata vizituan dhe një nga familjet e prekura rëndë nga tërmeti në Bizë (Ishëm).

Bebe Rexha arrin në Shqipëri: Jam lindur në New York por zemra ime ka gjak shqiptari, krenohem me Kosovën në gjithë këtë tragjedi

para 7 muajve - Gazeta Express

Bebe Rexha ka arritur në Shqipëri për të ndihmuar nga afër të prekurit nga tërmetet. Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha, ka arritur në Shqipëri sot dhe ka folur për herë të parë pas ardhjes nga Amerika....

Pamje nga vizita e Bebes në Bubq, hyn brenda një shtëpie të shkatërruar

para 7 muajve - Shprehja

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, aktualisht ndodhet në Shqipëri, shkruan lajmi.net. Ajo ka ardhur për të ndihmuar familjet në nevojë pas tërmetit që la shumë dëme. Tashmë ka thënë se...

FOTOT/ Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha mbërrin në familjet e prekura nga tërmeti: Nuk do ta harroj kurrë gjakun prej nga vij

para 7 muajve - Gazeta Tema

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha ka mbërritur në Bubq ku do të vizitojë një nga familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Bebe ka premtuar se do ndërtojë nga e para shtëpinë e një familje. “Nuk...

Bebe Rexha mbërrin në Shqipëri: Kam gjak shqiptari, s’do e harroj kurrë nga vij

para 7 muajve - Ina

Këngëtarja Bebe Rexha ka mbërritur në Shqipëri për të parë situatën postërmetit të 26 nëntorit. Ajo ka shkuar tek Musa Daci në fshatin Bubq, duke premtuar se do të ndërtojë shtëpinë e re për familjen e...

Bebe Rexha: Kam gjak shqiptari, s’do e harroj kurrë nga vij

para 7 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha, pas mbërritjes në Shqipëri ka deklaruar se ajo ka gjak shqiptar. Rexha u shpreh se kurrë nuk do e harroj vendin nga ajo vjen. “Nuk ka rëndësi sa famë kam arritur,...

Bebe: Nuk ka rëndësi fama, zemra ime pompon gjak shqiptari

para 7 muajve - RTV 21

“TË DUA SHQIPËRI” Këngëtarja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht, Bebe Rexha ka mbërritur në Shqipëri për t’u solidarizuar me të prekurit e tërmetit në Shqipëri, që ka goditur këtë vend mëngjesin e 26...

Bebe Rexha mbërrin në Shqipëri në mbështetje të të prekurve nga tërmeti

para 7 muajve - Klan Kosova

Bebe Rexha ka mbërritur në Shqipëri për të parë nga afër gjendjen pas tërmetit. Ajo gjendet në fshatin Bubq ku po viziton familjen e Musa Dacit. Këngëtarja me famë botërore gjatë gjithë kohës ka treguar...

Bebe Rexha mbërrin në Shqipëri, ka këto fjalë për kosovarët që ndihmuan pas tërmetit

para 7 muajve - OraInfo

Bebe Rexha ka ardhur ta vizitojë Shqipërinë pas tërmetit vdekjeprurës. Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha, ka arritur në Shqipëri sot dhe ka folur për herë të parë pas ardhjes nga Amerika. “Nuk jam...

Shkon për të ndihmuar, Bebe Rexha nuk kthehet duarthatë nga Bubqi i Shqipërisë

para 7 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha pas arritjes së saj në Shqipëri fillimisht e ka vizituar fshatin Bubq. Ajo ka treguar se do të kontriboj në ndërtimin e një shtëpie fillimisht atë të familjes Musa, familje...

Bebe Rexha mbërrin në Shqipëri, emocionon me deklaratën për media

para 7 muajve - Sinjali

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka mbërritur së bashku me të atin në fshatin Bubq të Shqipërisë për t’i ardhur personalisht në ndihmë të prekurve nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit....

Bebe Rexha mbërrin në Bubq dhe jep mesazhin prekës: Në venat e mia rrjedh gjak shqiptar, do ndërtoj dy shtëpi

para 7 muajve - BalkanWeb

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha, sapo ka mbërritur në Bubq, e shkatërruar nga tërmeti katastrofik i 26 nëntorit. “Nuk do harroj nga vij apo sa famë kam. Në venat e mia rrjedh gjak shqiptar. Do...

Bebe Rexha: E di që jemi të fortë, jemi djemtë dhe vajzat e Nënë Terezës

para 7 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha, e ka vizituar Shqipërinë pas tërmetit shkatërrues. Ajo ka folur para gazetarëve duke theksuse se ka gjak shqiptari dhe ka thënë se ne jemi të fortë pasi jemi djemtë dhe...

“Kurrë s’do harroj se nga vij dhe që kam gjak shqiptari, jemi djemtë dhe vajzat e Nënë Terezës”, Bebe Rexha në Bubq, premton ndërtimin e dy banesave: Më thyhet zemra

para 7 muajve - Sot News

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha mbajti fjalën dhe sot pasdite mbërriti në Bubq ku vizitoi familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit dhe premtoi se do te ndertoje dy banesa. “Nuk...

Bebe: Nuk ka rëndësi fama, zemra ime pulson gjak shqiptari

para 7 muajve - RTV 21

“TË DUA SHQIPËRI” Këngëtarja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht, Bebe Rexha ka mbërritur në Shqipëri për t’u solidarizuar me të prekurit e tërmetit në Shqipëri, që ka goditur këtë vend mëngjesin e 26...

“S’do harroj që kam gjak shqiptari”/ Bebe Rexha në Bubq, premton ndërtimin e dy banesave pas shkatërrimit nga tërmeti

para 7 muajve - Standard

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha pas mbërritjes në Shqipëri mbajti fjalën sot pasdite në Bubq ku vizitoi familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit dhe premtoi se do te ndertoje...

Ilir Meta krenar me Bebe Rexhën: Do të rindërtojë dy shtëpi

para 7 muajve - Infokusi

Bebe Rexha këngëtarja shqiptare me famë botërore ka arritur në Shqipëri për të vizituar familjet e prekura nga tërmeti shkatërrues. E Ilir Meta, presidenti i Shqipërisë ka thënë se është shumë mirënjohës...

Bebe Rexha mbërrin në Shqipëri, viziton një familjet e prekura nga tërmeti

para 7 muajve - Opinion

Këngëtarja Bebe Rexha ka mbërritur në Shqipëri për të parë situatën e krijuar nga tërmeti shkatërrues që goditi Shqipërinë më 26 nëntorit. Bebe Rexha ndodhet në shtëpinë e Musa Dacit në Bubq, ku dhe ka...

Bebe Rexha në Bubq me vajzën e Ilir Metës: Do ndërtoj dy shtëpi

para 7 muajve - Medial

Këngëtarja Bebe Rexha ka mbërritur në Shqipëri për të parë situatën pas tërmetit shkatërrues të 26 nëntorit. Knëgëtarja e famshme ka mbërritur në Bubq ku ka vizituar disa banorë të prekur. Ajo theksoi...

Bebe Rexha mbërrin në Shqipëri në mbështetje të të prekurve nga tërmeti

para 7 muajve - GazetaBlic

Bebe Rexha ka mbërritur në Shqipëri për të parë nga afër gjendjen pas tërmetit. Ajo gjendet në fshatin Bubq ku po viziton familjen e Musa Dacit. Këngëtarja me famë botërore gjatë gjithë kohës ka treguar...

LIVE/BEBE REXHA NË SHQIPËRI

para 7 muajve - Medial

Këngëtarja Bebe Rexha ka mbërritur në Shqipëri për të parë situatën  posttërmetit shkatërrues të 26 nëntorit. Gazetari i Ora News, Besar Bajraktaraj raporton se Bebe ndodhet në shtëpinë e Musa Dacit në...

Bebe Rexha mbërrin në Bubq, në ndihmë ndaj qytetarëve të prekur nga tërmeti

para 7 muajve - Albeu

Siç edhe kishte premtuar Bebe Rexha sapo ka mbërritur në Bubq , pranë banorëve të prekur nga tërmeti. Në shoqërinë e Bebes është edhe Bes Kallaku i cili e ka bërë të ditur gjërësisht që është rritur në...

Bebe Rexha në Bubq me vajzën e Ilir Metës: Do ndërtoj dy shtëpi

para 7 muajve - Vizion Plus

Këngëtarja Bebe Rexha ka mbërritur në Shqipëri për të parë situatën pas tërmetit shkatërrues të 26 nëntorit. Knëgëtarja e famshme ka mbërritur në Bubq ku ka vizituar disa banorë të prekur. Ajo theksoi...

Bebe Rexha u drejtohet shqiptarëve në botë nga Biza: Ky është shansi juaj për të ndihmuar, zoti e bekoftë Shqipërinë

para 7 muajve - Lexo

Bebe Rexha sëbashku me presidentin e republikës së Shqipërisë, Ilir Metën, kanë vizituar një familje të prekur nga tërmeti në fshatin Bizë, Ishëm. Presidenti Meta u shpreh: Unë jam shumë mirënjohës ndaj...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha mbërrin në Bubq për t’iu ardhur në ndihmë familjeve të prekur nga tërmeti, kush ishin personazhet e njohur që e shoqëronin

para 7 muajve - Sot News

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha sapo ka mbërritur në Shqipëri dhe menjëherë është ndalur në Bubq, në ndihmë të banorëve të prekur nga tërmeti tragjik i 26 Nëntorit. Mes banorëve që mezi po e prisnin...

Tërmeti, Bebe Rexha mbërrin në Bubq…

para 7 muajve - Standard

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha ka mbërritur në Bubq ku do të vizitojë një nga familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Bebe ka premtuar se do ndërtojë nga e para shtëpinë e një familje.

Bebe Rexha arrin në Shqipëri: Jam lindur në New York por zemra ime ka gjak shqiptar

para 7 muajve - Shprehja

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha, ka arritur në Shqipëri sot dhe ka folur për herë të parë pas ardhjes nga Amerika. “Nuk jam e lumtur që kam ardhur në Shqipëri në këto rrethana por jam e lumtur...

Bebe Rexha mbërrin në Shqipëri, viziton një familje të prekur nga tërmeti

para 7 muajve - Opinion

Këngëtarja Bebe Rexha ka mbërritur në Shqipëri për të parë situatën e krijuar nga tërmeti shkatërrues që goditi Shqipërinë më 26 nëntorit. Bebe ndodhet në shtëpinë e Musa Dacit në Bubq, ku dhe ka premtuar...

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha mbërrin në familjet e prekura nga tërmeti: Nuk do ta harroj kurrë gjakun prej nga vij

para 7 muajve - Gazeta Tema

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha ka mbërritur në Bubq ku do të vizitojë një nga familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Bebe ka premtuar se do ndërtojë nga e para shtëpinë e një familje.

Bebe Rexha mbërrin në Shqipëri

para 7 muajve - RTV 21

Bebe po u del në ndihmë të prekurve nga tërmeti Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha mbërriti në Shqipëri, për t’u dalë në ndihmë të prekurve nga tërmeti. Me një storie në Instagram,...

Bebe Rexha në Shqipëri: Fton për të përkrahur të prekurit nga tërmeti

para 7 muajve - Infokusi

Gjatë kësajë të hëne , këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha është takuar me Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta, ku së bashku kanë vizituar familjet e prekura nga tërmeri. Rexha është shprehur se ndihet...

​Presidenti Meta dhe Bebe Rexha inspektojnë gjendjen e banorëve në Bizë të Ishmit

para 7 muajve - KosovaPress

Gjithashtu, Meta vizitoi edhe banorët e disa prej shtëpive më të dëmtuara, me të cilët diskutoi për menaxhimin e situatës së vështirë, rikuperimin e dëmeve të shkaktuara si dhe rikthimin e jetës së banorëve...

Bebe Rexha fton për përkrahje të të prekurve nga tërmeti në Shqipëri

para 7 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha së bashku me presidentin e Shqipërisë Ilir Meta, kanë vizituar nga familjet e prekura nga tërmeti në fshatin Ishëm. Nga aty Bebe Rexha, tha se është krenare që është...

Ilir Meta mirënjohës ndaj Bebe Rexhës: Krenaria jote si shqiptare na jep forcë të gjithëve

para 7 muajve - Fakti Ditor

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta është shprehur mirënjohës ndaj veprave bamirëse të këngëtares shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, e cila mori përsipër ndërtimin e dy shtëpive për të prekurit nga...

Bebe Rexha mbërrin në Bubq: Kam gj ak shqiptari, s’do e harroj kurrë nga vij

para 7 muajve - Tetova1

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha, ka arritur në Shqipëri sot dhe ka folur për herë të parë pas ardhjes nga Amerika. “Nuk jam e lumtur që kam ardhur në Shqipëri në këto rrethana por jam e lumtur...

Presidenti Meta së bashku me artisten me famë botërore Bebe Rexha, inspekton gjendjen e banorëve në Bizë të Ishimit pas goditjeve të tërmetit

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Ilir Meta së bashku me këngëtaren me famë botërore Bebe Rexha vizituan sot Famullinë e Bizës së Ishmit, ku u takuan me banorë dhe fëmijë të zonës të prekur nga tërmeti,...

Shkon për të ndihmuar, Bebe Rexha nuk kthehet d uarthatë nga Bubqi i Shqipërisë

para 7 muajve - Tetova1

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha pas arritjes së saj në Shqipëri fillimisht e ka vizituar fshatin Bubq, shkruan lajmi.net. Ajo ka treguar se do të kontriboj në ndërtimin e një shtëpie fillimisht atë të...

Bebe tregon edhe shtëpinë e dytë që do ta rindërtojë

para 7 muajve - Bota Press

Bebe Rexha publikon pamje të një shtëpie tjetër të shkatërruar. Bebe Rexha, artistja e njohur ndërkombëtarisht, arriti sot në Shqipëri me një mision humanitar. Artistja e madhe e skenës po u del në ndihmë...

Premtoi të ndihmojë shqiptarët, Bebe Rexha mbërrin në Bubq

para 7 muajve - Tetova1

Këngëtarja Bebe Rexha ka mbërritur në Shqipëri për të parë situatën posttërmetit shkatërrues të 26 nëntorit. Gazetari i Ora News, Besar Bajraktaraj raporton se Bebe ndodhet në shtëpinë e Musa Dacit në...

“Oh Zot! Nuk e di dhe sa mund të përballoj”, Bebe Rexha përballet me situatën e pakëndshme gjatë fluturimit për në Shqipëri

para 7 muajve - Sot News

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Bebe Rexha, është nisur drejt Shqipërisë për të dhuruar paratë e mbledhura për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri. Përveç qëllimit kryesor që të dhurojë paratë...

Bebe Rexha na bën krenarë dhe përlotet nga Bubqi: S’ka rëndësi ku kam arritur, unë kam gjak shqiptar dhe jam e bekuar

para 7 muajve - InfoShqip

E përlotur dhe e emocionuar, Bebe Rexha mbërriti këtë të hënë në Bubq, ku pa nga afër situatën e krijuar pas tërmeteve. Ajo tha se ishte detyra e saj që të ndërgjegjësojë të gjithë botën për atë që ka...

Fjalët prekëse të Bebe Rexhës në Bubq: Jemi bijtë e Nënë Terezës, e bekuar për prejardhjen time

para 7 muajve - Lajm

E përlotur dhe e emocionuar, Bebe Rexha mbërriti këtë të hënë në Bubq, ku pa nga afër situatën e krijuar pas tërmeteve. Ajo tha se ishte detyra e saj që të ndërgjegjësojë të gjithë botën për atë që ka...

Bebe Rexha shkruan për turbulencën e frikshme që përjetoi gjatë udhëtimit drejt Shqipërisë

para 7 muajve - Telegrafi

Bebe Rexha (Foto: Alberto E. Rodriguez/Getty Images for Disney/Guliver)

Presidenti Meta: Mirënjohje për këngëtaren Bebe Rexha

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Presidenti Ilir Meta ka vlerësuar këngëtaren amerikane me orgjinë shqiptare Bebe Rexha, e cila ndodhet sot në zonat e prekura nga tërmeti dhe ka bërë thirrje për solidaritet ndërkombëtar me personat e...

Bebe Rexha e tmerruar, nuk e di nëse do ta përballojë rrugën për në Shqipëri

para 7 muajve - Gazeta Express

Bebe Rexhën nuk po e ndal as moti i vështirë e as turbulencat, për të bërë vizitën një ditore në Shqipëri. Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është nisur për në Shqipëri së bashku me të atin. Bebe së bashku...

Bebe Rexha viziton edhe shtëpinë e familjes së dytë që do rindërtojë në Shqipëri

para 7 muajve - Arbresh

Bebe Rexha para disa orëve ka arritur në Shqipëri për t’i parë nga afër të prekurit nga tërmetet e së martës, që lanë të vdekur mbi 50 persona, qindra të lënduar e po ashtu edhe dëme të mëdha materiale....

Bebe Rexha arriti në Shqipëri, shkon drejt Bubqit dhe premton ndërtimin e 2 shtëpive

para 7 muajve - InfoShqip

Bebe Rexha është një nga këngëtaret me famë botërore që ka shprehur keqardhjen për pasojat e tërmetit shkatërrues që ndodhi në Shqipëri më 26 nëntor. Këngëtarja me origjinë shqiptare u shpreh se do të...

Meta mirënjohës ndaj Bebe Rexhës: Krenaria jote si shqiptare na jep forcë të gjithëve

para 7 muajve - Bota Press

Bebe RexhaIlir MetaPresidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, është shprehur mirënjohës ndaj veprave bamirëse të këngëtares shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, e cila mori përsipër ndërtimin e dy shtëpive...

Bebe Rexha në Bubq: Kam gjak shqiptari, s’do e harroj kurrë nga vij

para 7 muajve - Blitz

Bebe Rexha aktualisht ndodhet në shtëpinë e Musa Dacit në Bubq, e shoqëruar nga vajza e Ilir Metës, Bora dhe aktori Bes Kallaku e Xhensila Myrtezaj. Në një deklaratë për mediat, këngëtarja tha se pavarësisht...

Bebe Rexha mbërrin në Shqipëri: “Nuk e harroj nga vij, do ndërtoj shtëpitë e dy familjeve”

para 7 muajve - Blitz

Të shumë kanë qenë personazhet e njohur, të cilët në këto ditë të vështira për Shqipërinë kanë ofruar ndihmën e tyre, qoftë në ndihma fizike drejtpëdrejtë në familjet e prekura nga tërmeti, po ashtu dhe...

Meta mirënjohës ndaj Bebe Rexhës: Krenaria jote si shqiptare na jep forcë të gjithëve

para 7 muajve - Ekonomia Online

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta është shprehur mirënjohës ndaj veprave bamirëse të këngëtares shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, e cila mori përsipër ndërtimin e dy shtëpive për të prekurit nga...

Bebe Rexha e tmerruar, nuk e di nëse do ta përballojë rrugën për në Shqipëri

para 7 muajve - Shprehja

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është nisur për në Shqipëri së bashku me të atin. Bebe së bashku me fansat e saj ka mbledhur gati 100 mijë dollarë ndërsa vetë ajo ka dhuruar 10 mijë dollarë. Këngëtarja...

Bebe Rexha mbërrin në Bubq: Se harroj gjakun nga vij

para 7 muajve - Lexo

Tërmeti që tronditi vendin tonë në 26 nëntor shkaktoi 51 viktima dhe mjaft të lënduar. Tragjedia e ndodhur u shoqërua me një mbështetje dhe sensibilizim të madh nga ana e personazheve të njohur të showbizit...

Bebe Rexha dhe Presidenti Meta në Ishëm: Kushte të vështira, por jo pa shpresë

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Sikurse kishte premtuar, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka mbërritur në Shqipëri, për t’i qëndruar pranë dhe për të ndihmuar personat e prekur nga tërmeti tragjik. E shoqëruar nga Presidenti...

Bebe Rexha mbërrin në Shqipëri: Nuk do ta harroj asnjëherë nga vij

para 7 muajve - Infokusi

Këngëtarja Bebe Rexha ka mbërritur në Shqipëri për të parë situatën pas tërmetit shkatërrues të 26 nëntorit. Bebe aktualisht ndodhet në shtëpinë e Musa Dacit në Bubq. “Dua të sjell ndërgjegjësim ndërkombëtar...

Bebe Rexha fton për përkrahje të të prekurve nga tërmeti në Shqipëri

para 7 muajve - Republika

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha së bashku me presidentin e Shqipërisë Ilir Meta, kanë vizituar nga familjet e prekura nga tërmeti në fshatin Ishëm. Nga aty Bebe Rexha, tha se është krenare që është...

Shkon për të ndihmuar, Bebe Rexha nuk kthehet duarthatë nga Bubqi i Shqipërisë

para 7 muajve - Lajme.al

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha pas arritjes së saj në Shqipëri fillimisht e ka vizituar fshatin Bubq. Ajo ka treguar se do të kontriboj në ndërtimin e një shtëpie fillimisht atë të familjes Musa, familje...

Bebe Rexha fton për përkrahje të të prekurve nga tërmeti në Shqipëri

para 7 muajve - Fakti Ditor

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha së bashku me presidentin e Shqipërisë Ilir Meta, kanë vizituar nga familjet e prekura nga tërmeti në fshatin Ishëm. Nga aty Bebe Rexha, tha se është krenare që është...

Bebe Rexha mbërrin në Bubq dhe jep mesazhin prekës: Në venat e mia rrjedh gjak shqiptar, do ndërtoj dy shtëpi

para 7 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha, sapo ka mbërritur në Bubq, që është një ndër zonat e prekura nga tërmeti katastrofik i 26 nëntorit. Në një mesazh për media, këngëtarja me origjinë shqiptare ka...

Shqiptarët e presin me portokaj Bebe Rexhën, zgjedh familjen e parë për t’i ndërtuar shtëpinë

para 7 muajve - Bota Press

Bebe Rexha ka arritur sot në Shqipëri për të parë nga afër gjendjen pas tërmeteve. Këngëtarja Bebe Rexha është pritur sot nga shumë njerëz që nga arritja në aeroport. Ajo madje ka marrë nga banorët e fshatit...

Bebe Rexha fton për përkrahje të të prekurve nga tërmeti në Shqipëri

para 7 muajve - Periskopi

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha së bashku me presidentin e Shqipërisë Ilir Meta, kanë vizituar nga familjet e prekura nga tërmeti në fshatin Ishëm. Nga aty Bebe Rexha, tha se është krenare që është...

Bebe Rexha mbërrin në Bubq, viziton një familje të prekur nga tërmeti

para 7 muajve - Lajm

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha ka mbërritur në Bubq ku do të vizitojë një nga familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Bebe ka premtuar se do ndërtojë nga e para shtëpinë e një familje.

Bebe Rexha viziton familjet e prekura nga tërmeti

para 7 muajve - Arbresh

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, aktualisht ndodhet në Shqipëri, e cila siç ka njoftuar do të qëndrojë vetëm një ditë. Ajo erdhi në trojet shqiptare për t’iu ndihmuar familjeve të...

Presidenti Meta së bashku me këngëtaren me famë botërore Bebe Rexha vizitojnë Bizën në Ishëm

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Presidenti Meta së bashku me këngëtaren me famë botërore Bebe Rexha po vizitojnë Bizën në Ishëm.Së bashku ata vizituan dhe një nga familjet e prekura rëndë nga tërmeti në Bizë (Ishëm).

Bebe Rexha mban fjalën, niset me të atin drejt Shqipërisë

para 7 muajve - Tetova Sot

Kishte premtuar se do të vinte personalisht në Shqipëri, shumë shpejt, dhe e ka mbajtur fjalën e dhënë. Përmes një videoje të postuar në Instagram këngëtarja e famshme shqiptare, Bebe Rexha, thotë se po...

Bebe Rexha na bën krenarë dhe përlotet nga Bubqi: S’ka rëndësi ku kam arritur, unë kam gjak shqiptar dhe jam e bekuar

para 7 muajve - Lajme.al

E përlotur dhe e emocionuar, Bebe Rexha mbërriti këtë të hënë në Bubq, ku pa nga afër situatën e krijuar pas tërmeteve. Ajo tha se ishte detyra e saj që të ndërgjegjësojë të gjithë botën për atë që ka...

Bebe Rexha arriti në Shqipëri, shkon drejt Bubqit dhe premton ndërtimin e 2 shtëpive

para 7 muajve - Lajme.al

Bebe Rexha është një nga këngëtaret me famë botërore që ka shprehur keqardhjen për pasojat e tërmetit shkatërrues që ndodhi në Shqipëri më 26 nëntor. Këngëtarja me origjinë shqiptare u shpreh se do të...

Pas arritjes në Shqipëri, Bebe Rexha zgjedh një familje shqiptare për t’iu rindërtuar shtëpinë

para 7 muajve - Fol

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, aktualisht ndodhet në Shqipëri, e cila siç ka njoftuar do të qëndrojë vetëm një ditë. Ajo erdhi në trojet shqiptare për t’iu ndihmuar familjeve të...

Bebe Rexha do të ndërtoj dy shtëpi në Bubq: Paratë do menaxhohen nga unë, jo nga qeveria

para 7 muajve - Ekonomia Online

Bebe Rexha arriti sot në Shqipëri dhe nisi menjëherë me inspektimin e zonave të prekura nga tërmeti, ajo premtoi ndërtimin e dy shtëpive në fshatin Bubq. Para kamerave ajo përsëriti edhe një herë faktin...

Bebe Rexha premton ndërtimin e 2 shtëpive: Kam gjak shqiptari, s’do e harroj kurrë nga vij

para 7 muajve - 24 ore

Këngëtarja Bebe Rexha ka mbërritur në Shqipëri për të parë situatën pas tërmetit shkatërrues të 26 nëntorit. Bebe ka vizituar fshatin Bubq të rrethit të Krujës, ndërsa në një prononcim për mediet ajo u...

Bebe Rexha: Krenohem me Kosovën në gjithë këtë tragjedi

para 7 muajve - Gazeta Observer

Bebe Rexha ka ardhur në Shqipëri për të ndihmuar. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, aktualisht ndodhet në Shqipëri, shkruan lajmi.net. Ajo ka ardhur për të ndihmuar familjet në nevojë...

Bebe Rexha arrin në Shqipëri: Jam lindur në New York por zemra ime ka gjak shqiptar

para 7 muajve - Gazeta Observer

Bebe Rexha ka arritur në Shqipëri për të ndihmuar nga afër të prekurit nga tërmetet. Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha, ka arritur në Shqipëri sot dhe ka folur për herë të parë pas ardhjes nga Amerika....

Kjo është deklarata e Bebe Rexhesë pasi arrinë në Shqipëri

para 7 muajve - Albinfo

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha mbërriti në Bubq ku po viziton një nga familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. “Është shumë e vështirë të jem në Shqipëri në këto kohë të vështira, jam prej...

Bebe Rexha arrin në Shqipëri: Jam lindur në New York por zemra ime ka gjak shqiptar, krenohem me Kosovën në gjithë këtë tragjedi

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Bebe Rexha ka arritur në Shqipëri për të ndihmuar nga afër të prekurit nga tërmetet. Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha, ka arritur në Shqipëri sot dhe ka folur për herë të parë pas ardhjes nga Amerika....

Bebe Rexha: Kam gjak shqiptari, s’do e harroj kurrë nga vij

para 7 muajve - Periskopi

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha, pas mbërritjes në Shqipëri ka deklaruar se ajo ka gjak shqiptar. Rexha u shpreh se kurrë nuk do e harroj vendin nga ajo vjen. “Nuk ka rëndësi sa famë kam arritur,...

Bebe Rexha në Shqipëri, për të prekurit nga tërmeti / “Në vena më rrjedh gjak shqiptari”

para 7 muajve - Epoka e Re

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka mbërritur së bashku me të atin në fshatin Bubq, për t’i ardhur personalisht në ndihmë të prekurve nga tërmeti i fuqishëm i 26 nëntorit. Bebe u shpreh...

Bebe Rexha arrin në Shqipëri: Ndalesa e parë Bubqi, mes bashkëfshatarëve edhe …

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Këngëtarja e njohur Bebe Rexha sapo ka prekur tokën shqiptare menjëherë është ndalur në Bubq, në ndihmë të banorëve të prekur nga tërmeti tragjik i 26 Nëntorit. Mes banorëve që mezi po e presnin Beben,...

Bebe Rexha mbërrin në Shqipëri: Nuk do ta harroj asnjëherë nga vij

para 7 muajve - KosovaPress

Bebe aktualisht ndodhet në shtëpinë e Musa Dacit në Bubq. “Dua të sjell ndërgjegjësim ndërkombëtar për çfarë po ndodh në Shqipëri. Jam shumë mirënjohëse ndaj atyre që kanë shpëtuar jetën e shqiptarëve...

Bebe Rexha mbërrin në Shqipëri

para 7 muajve - Albinfo

Bebe Rexha ka mbërritur në Shqipëri për të parë nga afër gjendjen pas tërmetit. Ajo gjendet në fshatin Bubq ku po viziton familjen e Musa Dacit. Këngëtarja me famë botërore gjatë gjithë kohës ka treguar...

Bebe Rexha mbërrin në Shqipëri në mbështetje të të prekurve nga tërmeti

para 7 muajve - Ekonomia Online

Bebe Rexha ka mbërritur në Shqipëri për të parë nga afër gjendjen pas tërmetit. Ajo gjendet në fshatin Bubq ku po viziton familjen e Musa Dacit. Këngëtarja me famë botërore gjatë gjithë kohës ka treguar...

Tërmeti, Bebe Rexha niset drejt Shqipërisë

para 7 muajve - Gazeta Tema

Pas tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit në Shqipëri, ku humbën jetën 51 njerëz, shumë personazhe të famshëm kanë dhënë kontributin e tyre me ndihma financiare. Bebe Rexha njoftoi disa ditë më parë që do...

Premtoi të ndihmojë shqiptarët, Bebe Rexha mbërrin në Bubq

para 7 muajve - Bota Press

Këngëtarja Bebe Rexha ka mbërritur në Shqipëri për të parë situatën posttërmetit shkatërrues të 26 nëntorit. Ora News raporton se Bebe ndodhet në shtëpinë e Musa Dacit në Bubq. Këngëtarja gjatë gjithë...

Bebe Rexha arrin në Shqipëri: Tani po shkojmë në Bubq

para 7 muajve - Periskopi

Bebe Rexha ka ardhur në Shqipëri për të ndihmuar. Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, është prekur shumë nga tragjedia në Shqipëri andaj pasi hapi mundësinë për të ndihmuar ‘online’ ka vendosur...

Video/ Tërmeti, Bebe Rexha niset drejt Shqipërisë

para 7 muajve - BalkanWeb

Pas tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit në Shqipëri, ku humbën jetën 51 njerëz dhe shumë të tjerë u plagosën, shumë personazhe të famshëm kanë dhënë kontributin e tyre me ndihma financiare. Edhe Bebe Rexha...

Bebe Rexha drejt Shqipërisë për të ndihmuar të prekurit e tërmetit por përjeton udhëtimin e vështirë

para 7 muajve - Blitz

Bebe Rexha ishte një ndër artistët që pas tërmetit që pas tërmetit që tronditi Shqipërinë, vendosi të hapte një llogari dhe të mblidhte të ardhura për familjet që mbetën në qiell të hapur. Ajo premtoi...

Bebe Rexha sot në Shqipëri për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti

para 7 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Bebe Rexha, ka thënë se do të vijë në Shqipëri për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti. Këtë e bëri të ditur ajo me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, transmeton...

Bebe Rexha shkruan për turbulencën e frikshme që përjetoi gjatë udhëtimit drejt Shqipërisë

para 7 muajve - Arbresh

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka udhëtuar drejt Shqipërisë, për t’i vizituar nga afër të prekurit nga tërmetet dhe t’i dërgojë fondet e grumbulluara për t’i ndihmuar të mbijetuarit....

Bebe Rexha niset për Shqipëri, por këngëtares i ndodh e papritura gjatë udhëtimit

para 7 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është nisur për në Shqipëri së bashku me të atin. Bebe së bashku me fansat e saj ka mbledhur gati 100 mijë dollarë ndërsa vetë ajo ka dhuruar 10 mijë dollarë. Këngëtarja ka...

Bebe Rexha niset për Shqipëri, por këngëtares i ndodh e papritura gjatë udhëtimit (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është nisur për në Shqipëri së bashku me të atin. Bebe së bashku me fansat e saj ka mbledhur gati 100 mijë dollarë ndërsa vetë ajo ka dhuruar 10 mijë dollarë. Këngëtarja...

Bebe Rexha shkon sot në Shqipëri për t’i ndihmuar të prekurit nga tërmetet

para 7 muajve - Sinjali

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Bebe Rexha, ka thënë se do të shkojë në Shqipëri për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti. Këtë e bëri të ditur ajo me anë të një postimi në rrjetin social Instagram....

Mban premtimin dhe niset për Shqipëri, ja çfarë bën Bebe Rexha!

para 7 muajve - Ina

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është nisur drejt Shqipëri së bashku me të atin. Ajo ka mbledhur gati 100 mijë dollarë me fansat ndërsa vetë ajo ka dhuruar 10 mijë dollarë për të prekurit nga tërmeti....

Bebe Rexha niset drejt Shqipërisë-VIDEO

para 7 muajve - Infokusi

Këngëtarja Bebe Rexha, u solidarizua direkt pas tërmetit, për të ndihmuar për rimëkëmbjen prej tij. Teksa pak ditë më parë bëri me dije se do të udhëtojë drejt Tiranës dhe Durrësit, tashmë ajo është nisur....

Bebe Rexha sot në Shqipëri për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti

para 7 muajve - Lajm

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Bebe Rexha, ka thënë se do të vijë në Shqipëri për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti. Këtë e bëri të ditur ajo me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, transmeton...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore mban premtimin, niset drejt Shqipërisë: Qëllimi im është të ndërgjegjësoj mediat botërore

para 7 muajve - Lajme.al

Shumë personazhe të famshëm kanë dhënë kontributin e tyre me ndihma financiare pas tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit në Shqipëri, ku humbën jetën 51 njerëz dhe shumë të tjerë u plagosën. Edhe Bebe Rexha...

Bebe Rexha përjeton turbulencë të frikshme gjatë udhëtimit drejt Shqipërisë

para 7 muajve - Periskopi

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka udhëtuar drejt Shqipërisë, për t’i vizituar nga afër të prekurit nga tërmetet dhe t’i dërgojë fondet e grumbulluara për t’i ndihmuar të mbijetuarit....

Bebe Rexha niset për në Shqipëri, ja surpriza për fëmijët e prekur nga tërmeti

para 7 muajve - Lexo

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është nisur drejt Shqipëri së bashku me të atin. Ajo ka mbledhur gati 100 mijë dollarë me fansat ndërsa vetë ajo ka dhuruar 10 mijë dollar për të prekurit nga tërmeti....

Bebe Rexha sot në Shqipëri për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti

para 7 muajve - Ekonomia Online

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Bebe Rexha, ka thënë se do të vijë në Shqipëri për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti. Këtë e bëri të ditur ajo me anë të një postimi në rrjetin social Instagram. “Unë...

Këto janë fjalët e Bebe Rexhës, para nisjes për në Shqipëri

para 7 muajve - GazetaBlic

Bebe Rexha i ka postuar disa video para nisjes drejt Shqipërisë, ku do të qëndrojë për ta përcjellë nga afër situatën e krijuar pas tërmeteve atje, si edhe t’i dërgojë fondet e grumbulluara për t’i ndihmuar...

Bebe Rexha i kthen buzëqeshjen fëmijëve të prekur nga tërmeti, ç?ka sjellë për ta

para 7 muajve - Albeu

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është nisur për në Shqipëri së bashku me të atin. Bebe së bashku me fansat e saj ka mbledhur gati 100 mijë dollarë ndërsa vetë ajo ka dhuruar 10 mijë dollarë. Këngëtarja...

Niset për në Shqipëri, surpriza e Bebe Rexhës për fëmijët e prekur nga tërmeti

para 7 muajve - Sot News

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është nisur drejt Shqipërisë. Bebe ka menduar edhe për fëmijët e vegjël duke mbushur një valixhe plot me ëmbëlsira, çokollata, karamele dhe lëpirëse që t’i gëzojë në këto...

Bebe Rexha gati për nisje drejt Shqipërisë, Rita Ora mban fjalën

para 7 muajve - Alsat-M

Bebe Rexha është nisur drejt New York-ut ku më pas do të vijë për në Shqipëri. Ashtu siç e bëri të ditur që në fillim këngëtarja dhuroi 100 000 euro për të prekurit nga tërmetet në Shqipëri, ndërsa ka...

Bebe Rexha niset drejt Shqipërisë: Ndoshta do të ndërtojmë një shtëpi ose dy

para 7 muajve - Sinjali

Bebe Rexha i ka postuar disa video para nisjes drejt Shqipërisë, ku do të qëndrojë për ta përcjellë nga afër situatën e krijuar pas tërmeteve atje, si edhe t’i dërgojë fondet e grumbulluara për t’i ndihmuar...

Bebe Rexha para nisjes drejt Shqipërisë: Ndoshta do t’i ndërtojmë dy shtëpi, dua t’i vë në duart e duhura mjetet e grumbulluara

para 7 muajve - Telegrafi

Bebe Rexha (Foto: Ethan Miller/Getty Images/Guliver)

Bebe Rexha gati për nisje drejt Shqipërisë, Rita Ora mban fjalën

para 7 muajve - Derveni

Bebe Rexha është nisur drejt New York-ut ku më pas do të vijë për në Shqipëri. Ashtu siç e bëri të ditur që në fillim këngëtarja dhuroi 100 000 euro për të prekurit nga tërmetet në Shqipëri, ndërsa ka...

Bebe udhëton drejt Shqipërisë për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti

para 7 muajve - Opinion

Përmes disa videove në rrjete sociale këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka treguar se së shpejti do të jetë në Shqipëri. Ashtu siç premtoi edhe më herët Bebe do të vijë së bashku me një vlerë...

Këto janë fjalët e Bebe Rexhës, para nisjes për në Shqipëri

para 7 muajve - Arbresh

Bebe Rexha i ka postuar disa video para nisjes drejt Shqipërisë, ku do të qëndrojë për ta përcjellë nga afër situatën e krijuar pas tërmeteve atje, si edhe t’i dërgojë fondet e grumbulluara për t’i ndihmuar...

Bebe Rexha para nisjes drejt Shqipërisë: Ndoshta do t’i ndërtojmë dy shtëpi, dua t’i vë në duart e duhura mjetet e grumbulluara

para 7 muajve - Shprehja

Pas koncertit të përfunduar në Baltimore, ajo ka udhëtuar drejt New Yorkut, nga ku është nisur për në Shqipëri. Këngëtarja ka vetëm një ditë kohë për të qëndruar në Shqipëri, pasi që duhet të kthehet për...

Mban premtimin dhe niset për Shqipëri, ja çfarë bën Bebe Rexha për fëmijët e prekur nga tërmeti

para 7 muajve - Lexo

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është nisur drejt Shqipëri së bashku me të atin. Ajo ka mbledhur gati 100 mijë dollar me fansat ndërsa vetë ajo ka dhuruar 10 mijë dollar për të prekurit nga tërmeti. Bebe...

Pas tërmetit, Bebe Rexha niset për në Shqipëri, ja çka mori me vete

para 7 muajve - OraInfo

Bebe po niset drejt Shqipërisë për t’u dalë në ndihmë të prekurve nga tërmeti. Këngëtarja e mirënjohur shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha do të udhëtojë drejt Shqipërisë për t’i ndihmuar të prekurit...

Bebe po niset drejt Shqipërisë për t’u dalë në ndihmë të prekurve nga tërmeti

para 7 muajve - RTV 21

Bebe udhëton drejt Shqipërisë Këngëtarja e mirënjohur shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha do të udhëtojë drejt Shqipërisë për t’i ndihmuar të prekurit nga tërmeti. Përmes disa storieve në Instagram,...

Bebe Rexha: Do ndërtoj dy shtëpi në Shqipëri

para 7 muajve - Arbresh

Bebe Rexha i ka postuar disa video para nisjes drejt Shqipërisë, ku do të qëndrojë për ta përcjellë nga afër situatën e krijuar pas tërmeteve atje, si edhe t’i dërgojë fondet e grumbulluara për t’i ndihmuar...

Bebe Rexha: Do ndërtoj dy shtëpi në Shqipëri

para 7 muajve - Fakti Ditor

Bebe Rexha i ka postuar disa video para nisjes drejt Shqipërisë, ku do të qëndrojë për ta përcjellë nga afër situatën e krijuar pas tërmeteve atje, si edhe t’i dërgojë fondet e grumbulluara për t’i ndihmuar...

Bebe Rexha sot vjen në Shqipëri për t’i ndihmuar të prekurit nga tërmetet

para 7 muajve - Iliria News

Bebe Rexha po vjen në Shqipëri për t’i ndihmuar të prekurit nga tërmetet. Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha ka njoftuar se sot udhëton për në Shqipëri për t’iu ndihmuar të prekurve nga tërmetet,...

Bebe Rexha sot vjen në Shqipëri për t’i ndihmuar të prekurit nga tërmetet

para 7 muajve - Gazeta Express

Bebe Rexha po vjen në Shqipëri për t’i ndihmuar të prekurit nga tërmetet. Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha ka njoftuar se sot udhëton për në Shqipëri për t’iu ndihmuar të prekurve nga tërmetet,...

Bebe Rexha sot vjen në Shqipëri për t’iu ndihmuar të prekurve nga tërmetet

para 7 muajve - Aktuale

Bebe Rexha po vjen në Shqipëri për t’i ndihmuar të prekurit nga tërmetet. Këngëtarja e njohur shqipare, Bebe Rexha ka njoftuar se sot udhëton për në Shqipëri për t’iu ndihmuar të prekurve nga tërmetet....

Bebe Rexha në Shqipëri për t’i ndihmuar të prekurit nga tërmetet

para 7 muajve - Bota Press

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha ka njoftuar se sot udhëton për në Shqipëri për t’iu ndihmuar të prekurve nga tërmetet. Ajo ka thënë për Zërin e Amerikës së të dielën niset për në Shqipëri për...

Bebe Rexha sot vjen në Shqipëri për t’iu ndihmuar të prekurve nga tërmetet

para 7 muajve - Zhurnal

Bebe Rexha po vjen në Shqipëri për t’i ndihmuar të prekurit nga tërmetet. Këngëtarja e njohur shqipare, Bebe Rexha ka njoftuar se sot udhëton për në Shqipëri për t’iu ndihmuar të prekurve nga tërmetet,...

Bebe Rexha sot vjen në Shqipëri

para 7 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja e njohur shqipare, Bebe Rexha ka njoftuar se sot udhëton për në Shqipëri për t’iu ndihmuar të prekurve nga tërmetet. Ajo ka thënë për Zërin e Amerikës së të dielën niset për në Shqipëri për...

Bebe Rexha sot viziton Shqipërinë, pritet të sjell fondet e mbledhura

para 7 muajve - Shprehja

Këngëtarja ishte solidarizuar pas tërmetit të 26 nëntorit, ku humbën jetën 51 persona në Durrës, ndërsa kishte nis të mbledh fonde online për të prekurit nga tërmeti. Këngëtarja mbrëmë pas një koncerti...

Bebe Rexha sot mbërrin në Shqipëri

para 7 muajve - Sinjali

Artistja e njohur shqiptare me famë botërore Bebe Rexha, sot do të mbërrijë në shtetin e Shqipërisë. Këtë e ka bërë të ditur vetë artistja përmes rrjetit social Intsagram, transmeton Gazeta Sinjali. Bebe...

Bebe Rexha sot vjen në Shqipëri për t’iu ndihmuar të prekurve nga tërmetet

para 7 muajve - Lajm

Këngëtarja e njohur shqipare, Bebe Rexha ka njoftuar se sot udhëton për në Shqipëri për t’iu ndihmuar të prekurve nga tërmetet, shkruan lajmi.net. Ajo ka thënë për Zërin e Amerikës së të dielën niset për...

Bebe Rexha sot vjen në Shqipëri për t’iu ndihmuar të prekurve nga tërmetet

para 7 muajve - PortaliOnline

Këngëtarja e njohur shqipare, Bebe Rexha ka njoftuar se sot udhëton për në Shqipëri për t’iu ndihmuar të prekurve nga tërmetet, shkruan lajmi.net. Ajo ka thënë për Zërin e Amerikës së të dielën niset për...

Bebe Rexha sot vjen në Shqipëri për t’i ndihmuar të prekurit nga tërmetet

para 7 muajve - Gazeta Observer

Bebe Rexha po vjen në Shqipëri për t’i ndihmuar të prekurit nga tërmetet. Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha ka njoftuar se sot udhëton për në Shqipëri për t’iu ndihmuar të prekurve nga tërmetet,...

Bebe Rexha nesër në Shqipëri

para 7 muajve - Periskopi

Këngëtarja me prejardhje nga Shqipëria, Bebe Rexha, ashtu siç ka paralajmëruar do të shkoj personalisht në Shqipëri për tu përkujdesur që paratë e grumbulluara për të prekurit nga tërmeti të shkojnë në...

Daily Mail: Rita Ora dhe Bebe Rexha në ndihmë të Shqipërisë (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Gazeta e përditshme britanike “ Daily Mail ”, ka shkruar një artikull për ndihmat që dy këngëtaret e njohura shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha e Rita Ora, po bëjnë për të prekurit nga tërmetet në...

‘Daily Mail’ shkruan për ndihmën që Bebe Rexha dhe Rita Ora po i bëjnë Shqipërisë

para 7 muajve - Zhurnal

E përditshme britanike ‘Daily Mail’, e ka shkruar një artikull për ndihmat që dy këngëtaret e njohura shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha e Rita Ora, po bëjnë për të prekurit nga tërmetet në shtetin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK