http://kariera.mk

Parashikimi i horoskopit, ja çfarë parashikojnë yjet për ju nesër

para 6 muajve - Sinjali

Parashikimi. Dashi Dikush nga një kulturë tjetër po e tërheq kuriozitetin tuaj tani dhe ju keni mjaftueshëm kohën që të eksploroni pak botën e tyre sot. Shijoni ushqimin e kulturës së tyre, dëgjoni muzikën...

Horoskopi 3 dhjetor 2019, ja çfarë parashikojnë yjet për ju sot

para 6 muajve - Koha Jone

Dashi Dikush nga një kulturë tjetër po e tërheq kuriozitetin tuaj tani dhe ju keni mjaftueshëm kohën që të eksploroni pak botën e tyre sot. Shijoni ushqimin e kulturës së tyre, dëgjoni muzikën dhe vizitoni...

Horoskopi i datës 3 dhjetor 2019

para 6 muajve - RTV 21

Dashi

Njerëzit egoistë mendojnë se janë qendra e universit

para 6 muajve - Ekonomia Online

Mos jini personi i cili gjithmonë mendon për vete, dhe se duhet të marrë gjithçka. Mos harroni se njerëzit e tjerë janë aq të veçantë sa ju. Vendoseni veten në këpucët e dikujt tjetër. Konsideroni se si...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 3 DHJETOR 2019

para 6 muajve - Lexo

Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive, ndonëse mund të ketë ndonjë komplikim në punë. Ndoshta nuk arrini që të ruani të njëjtin ritëm, por mos u dekurajoni, pasi në fund çdo gjë do të shkojë në favorin...

Horoskopi mujor/ Dashuria, puna dhe financat për Dhjetor 2019

para 6 muajve - Lexo

Ky është horoskopi për muajin dhjetor 2019. Njihuni me parashikimin për punën, dhe ndjenjat, si do ecë ky muaj për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Yjet i sigurojnë Dashit një fund të qetë të...

Parashikimi i astrologut italian Paolo Fox, për ditën e martë 3 dhjetor 2019

para 6 muajve - Bota.al

DASHI Ditë pozitive, edhe pse mund të ketë disa komplikime në punë për shkak të pozicionit të Jupiterit. Ndoshta nuk mund të përballoni më ritme të caktuara, por mos u dekurajoni, në fund të fundit gjithçka...

Horoskopi ditor, e martë 3 dhjetor 2019

para 6 muajve - Portalb

Dashi Te dashuruarit do jene me tolerante dhe do i zgjidhin shpejt e shpejt problemet qe iu kishin dale para disa kohesh. Beqaret me siguri do kenë dashuri me shikim te pare dhe do fillojnë lidhje afatgjata....

Si do të jetë JAVA juaj? HOROSKOPI JAVOR i astrologut italian Paolo Fox, 2-8 dhjetor 2019

para 6 muajve - Bota.al

DASHI Vetëm dy yje për Dashin këtë javë. Beqarët do jenë nervozë dhe debatues për shkak të disonancës së Venusit: kujdes debatet, veçanërisht me shenjat e Demit, Akrepit dhe Ujorit. Nëse, nga ana tjetër,...

Çfarë parashikon fundviti për ju? Parashikimi i yjeve nga Jorgo Pulla

para 6 muajve - BalkanWeb

Si mbyllet ky muaj për ju ? Lexoni parashikimin e yjeve, përgatitur për ‘BalkanWeb’ nga astrologu i njohur Jorgo Pulla. Parashikimi për muajin dhjetor. DASHI Të përgjithshmet: Me date 12/12 ku Hena e plot...

Një muaj i paqtë dhe me surpriza të këndshme! Mësoni çfarë parashikon fundviti për secilën shenjë nga Jorgo Pulla

para 6 muajve - Sot News

DASHI Të përgjithshmet: Me date 12/12 ku Hena e plot ne shenjen e  Binjakeve Ky muaj të paktën gjysma e muajit ku do t’ju japë një sërë  surprizash, dhurata dhe takime të papritura. Ju do të ndjeni kënaqësi...

Çfarë parashikon fundviti për ju? Parashikimi i yjeve nga Jorgo Pulla

para 6 muajve - Koha Jone

DASHI Të përgjithshmet : Me date 12/12 ku Hena e plot ne shenjen e Binjakeve Ky muaj të paktën gjysma e muajit ku do t’ju japë një sërë surprizash, dhurata dhe takime të papritura. Ju do të ndjeni kënaqësi...

Këtu e keni horoskopin javor nga 02 – 09 dhjetor

para 6 muajve - Gazeta Express

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni...

Paraja, dashuria, fati… çfarë thotë sot horoskopi

para 6 muajve - GazetaBlic

Dashi Për personat që tashmë janë në një marrëdhënie parashikohet një ditë e mbushur me zënka. Përsa i përket çështjeve financiare nuk duhet të shqetësoheni, pasi ato paraqiten në ditën e tyre më të mirë....

Horoskopi për ditën e sotme, 2 dhjetor 2019

para 6 muajve - Koha Jone

Dashi Për personat që tashmë janë në një marrëdhënie parashikohet një ditë e mbushur me zënka. Përsa i përket çështjeve financiare nuk duhet të shqetësoheni, pasi ato paraqiten në ditën e tyre më të mirë....

Horoskopi, 2 dhjetor 2019

para 6 muajve - Opinion

Dashi Për personat që tashmë janë në një marrëdhënie parashikohet një ditë e mbushur me zënka. Përsa i përket çështjeve financiare nuk duhet të shqetësoheni, pasi ato paraqiten në ditën e tyre më të mirë....

Konflikte apo paqe? Çfarë do të ndodhë sot me shenjat

para 6 muajve - Albeu

Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive, gjatë së cilës do të mund të merrni frymë, pas tensioneve dhe debateve që keni pasur me dikë. Tashmë gjërat do të ecin më mirë, ku ju do të ndiheni më të vendosur...

Këtu e keni horoskopin javor nga 02 – 09 dhjetor

para 6 muajve - Republika

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni...

Horoskopi për ditën e sotme, 2 dhjetor 2019

para 6 muajve - BalkanWeb

Për personat që tashmë janë në një marrëdhënie parashikohet një ditë e mbushur me zënka. Përsa i përket çështjeve financiare nuk duhet të shqetësoheni, pasi ato paraqiten në ditën e tyre më të mirë. Sot...

Horoskopi e hënë 2 dhjetor 2019!

para 6 muajve - Vizion Plus

Dashi Asnjë planet nuk do ndikoje drejtpërdrejt sot ne jetën tuaj ne çift. Ata qe kane kaluar një periudhe te vështirë do mundohen me sa te mundin te rivendosin ekuilibrin. Te tjerët do jene një dite normale....

HOROSKOPI I DHJETORIT 2019 sipas astrologut italian, Paolo Fox

para 6 muajve - Bota.al

DASHI Në gjysmën e parë të dhjetorit, dashuria nuk ka përparësi. Ka situata shumë më të rëndësishme që duhet të zgjidhen ekonomikisht dhe në vendin e punës. Nga 15 dhjetori, dikush do të fillojë të bëjë...

Puna, shëndeti dhe dashuria/ Ja parashikimi i astrologut italian për sot

para 6 muajve - Periskopi

E hënë 2 dhjetor 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive, gjatë së cilës do të mund të merrni frymë, pas tensioneve dhe debateve që keni pasur...

Marrin fund tensionet dhe konfliktet, kjo shenjë është me fat

para 6 muajve - Albeu

Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive, gjatë së cilës do të mund të merrni frymë, pas tensioneve dhe debateve që keni pasur me dikë. Tashmë gjërat do të ecin më mirë, ku ju do të ndiheni më të vendosur...

Horoskopi i datës 2 dhjetor 2019

para 6 muajve - RTV 21

Dashi

HOROSKOPI MUJOR/ Zbuloni ç’surpriza kanë parashikuar yjet dhe planetet për dhjetorin

para 6 muajve - Standard

DASHI: Jeni përfshirë shumë në çështjet profesionale dhe në datën 9 do të merrni një lajm të mirë. Viti 2020 do të jetë më i begatë për ju, sidomos gjatë periudhës së pranverës. Të mos humbasin kohë të...

HOROSKOPI MUJOR, DHJETOR 2019: Ky është parashikimi i Paolo Fox

para 6 muajve - Bota.al

DASHI Në gjysmën e parë të dhjetorit, dashuria nuk ka përparësi. Ka situata shumë më të rëndësishme që duhet të zgjidhen ekonomikisht dhe në vendin e punës. Nga 15 dhjetori, dikush do të fillojë të bëjë...

Si nis java juaj? Parashikimi i astrologut italian, Paolo Fox

para 6 muajve - Bota.al

DASHI Ka pasur shumë tension gjatë fundjavës. Ndoshta kthimi në punë do të jetë një mundësi për ju që të shkarkoni stresin në punë dhe të keni më pak mendime. Të mos qenit në gjendje të merrni atë që dëshironi...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 2 DHJETOR 2019

para 6 muajve - Lexo

Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive, gjatë së cilës do të mund të merrni frymë, pas tensioneve dhe debateve që keni pasur me dikë. Tashmë gjërat do të ecin më mirë, ku ju do të ndiheni më të vendosur...

“Dashuria, puna, tregohuni të kujdesshëm…1”/ Parashikimi i HOROSKOPIT për javën e parë (1 deri më 8 dhjetor)

para 6 muajve - Lexo

SSUCv3H4sIAAAAAAAEAJ1Sy26DMBC8V+o/IJ+DhAMY6K3fEeWw2CtiFTCyTaoq4t9r80icNMqhN3aWGc/u7OX9LYpIDUZy8hFdfOVq2bajsRqsVL2D6W7FUUirtITWgYnHprlDjAU7GjReYoU4WGzcvwu48rd3DksdbY256RiuRcguwMxYz9gGTbt/M5eP4zYKNNjzn5s37042xir+NZyUVaHL6EH7s/bL4fYq...

Horoskopi javor, 2 dhjetor deri 8 dhjetor 2019

para 6 muajve - Portalb

Dashi Dashuria: Do të jeni veçanërisht të irrituar këtë javë. Me siguri do të keni nerva në lëkurë për shkak të presioneve të partnerit në një projekt që do të duhet të bëni së bashku. Përveç të Premtes,...

Horoskopi ditor, e hënë 2 dhjetor 2019

para 6 muajve - Portalb

Dashi Asnjë planet nuk do ndikoje drejtpërdrejt sot ne jetën tuaj ne çift. Ata qe kane kaluar një periudhe te vështirë do mundohen me sa te mundin te rivendosin ekuilibrin. Te tjerët do jene një dite normale....

Horoskopi për ditën e diel, 1 dhjetor 2019!

para 6 muajve - Gazeta Express

Dashi Një ditë e qetë për Dashin që do të jetojë një kohë të shkëlqyeshme në dashuri. Do jeni optimist dhe pozitiv dhe do tërhiqni vëmendjen e atyre që janë përreth jush. Edhe beqarët mund të kenë mundësi...

Horoskopi, 1 dhjetor 2019

para 6 muajve - Opinion

Dashi Për të lindurit e kësaj shenje, erërat e reja do të largojnë retë e zeza që ju kanë munduar gjatë ditëve të fundit. Sot do të ndiheni shumë më të qetë. Do të merrni frymë lirisht dhe do të ndiheni...

Horoskopi ditor, e diel 1 dhjetor

para 6 muajve - Sinjali

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Një ditë e qetë për Dashin që do të jetojë një kohë të shkëlqyeshme në dashuri....

Horoskopi për ditën e diel, 1 dhjetor 2019!

para 6 muajve - GazetaBlic

Dashi Një ditë e qetë për Dashin që do të jetojë një kohë të shkëlqyeshme në dashuri. Do jeni optimist dhe pozitiv dhe do tërhiqni vëmendjen e atyre që janë përreth jush. Edhe beqarët mund të kenë mundësi...

Horoskopi për ditën e sotme, 1 dhjetor 2019

para 6 muajve - BalkanWeb

Dashi Për të lindurit e kësaj shenje, erërat e reja do të largojnë retë e zeza që ju kanë munduar gjatë ditëve të fundit. Sot do të ndiheni shumë më të qetë. Do të merrni frymë lirisht dhe do të ndiheni...

Zbuloni ç’surpriza kanë parashikuar yjet dhe planetet për dhjetorin

para 6 muajve - Arbresh

DASHI: Jeni përfshirë shumë në çështjet profesionale dhe në datën 9 do të merrni një lajm të mirë. Viti 2020 do të jetë më i begatë për ju, sidomos gjatë periudhës së pranverës. Të mos humbasin kohë të...

Horoskopi për ditën e diel, 1 dhjetor 2019!

para 6 muajve - Vizion Plus

Dashi Një ditë e qetë për Dashin që do të jetojë një kohë të shkëlqyeshme në dashuri. Do jeni optimist dhe pozitiv dhe do tërhiqni vëmendjen e atyre që janë përreth jush. Edhe beqarët mund të kenë mundësi...

Horoskopi sot

para 6 muajve - PortaliOnline

Dashi Dashuria: Një ditë e qetë për Dashin që do të jetojë një kohë të shkëlqyeshme në dashuri. Do jeni optimist dhe pozitiv dhe do tërhiqni vëmendjen e atyre që janë përreth jush. Edhe beqarët mund të...

Horoskopi javor, ja çfarë parashikojnë shenjat për ju!

para 6 muajve - Vizion Plus

Dashi Dashuria: Do të jeni veçanërisht të irrituar këtë javë. Me siguri do të keni nerva në lëkurë për shkak të presioneve të partnerit në një projekt që do të duhet të bëni së bashku. Përveç të Premtes,...

Horoskopi ditor, e diel 1 dhjetor 2019

para 6 muajve - Portalb

Dashi Gjerat do fillojnë te përmirësohen sot ne jetën tuaj ne çift. Do flisni me shume me partnerin dhe për çdo gjë do mbështeteni tek ai. Beqaret do kenë vetëm mundësi për flirtime dhe asgjë me shume...

Shenjat që sot duhet të veprojnë, parashikimi i yjeve për sot

para 6 muajve - Albeu

E shtunë 30 nëntor 2019. Dashi Kjo e shtunë do të jetë e mbushur me nervozizëm dhe tension. Në punë kohëve të fundit keni pasur kënaqësi të pjesshme, për shkak se situatat nuk i keni pasur shumë në favor....

Horoskopi për ditën e sotme, 30 nëntor 2019

para 6 muajve - BalkanWeb

Dashi Në familje sot mund t’ju duhet të përballoni disa situata të vështira, të cilat do të zgjidhen shpejt. Në qoftë se jeni çift, mbrëmja do ju dhurojë humor dhe mirëkuptim të shkëlqyer me partnerin....

Horoskopi ditor, e shtunë 30 nëntor 2019!

para 6 muajve - Vizion Plus

Dashi Kjo e shtunë do të jetë e mbushur me nervozizëm dhe tension. Në punë kohëve të fundit keni pasur kënaqësi të pjesshme, për shkak se situatat nuk i keni pasur shumë në favor. Por mos u dorëzoni, pasi...

Horoskopi i datës 30 nëntor 2019

para 6 muajve - RTV 21

Dashi

9 shenja se nuk e respektoni aspak veten

para 6 muajve - Ekonomia Online

Mund të jetë e vështirë për të ndarë kohë për të menduar për atë që ju nevojitet për veten tuaj, në veçanti nëse keni një ditë plot stres. Por e vërteta është që ju duhet ta bëni këtë. Askush nuk mund...

Horoskopi ditor, e shtunë 30 nëntor 2019

para 6 muajve - Portalb

Dashi Qielli i dashurisë do jete goxha i trazuar gjate kësaj dite dhe asgjë nuk do ndodhe ashtu si ju e kishit menduar. Debatet do jene te pafundme. Beqaret nuk duhet t’i dramatizojnë gjerat sepse edhe...

Horoskopi për ditën e sotme, 29 nëntor 2019

para 6 muajve - BalkanWeb

Dashi Nëse jeni ende beqare do arrini me ne fund te hidhni hapat e para drejt krijimit te një lidhjeje. Ne planin financiar do keni fat me shumice dhe do e përmirësoni dalëngadalë gjendjen. Demi Gjendja...

Shenjat që sot do iu rikthehet buzëqeshja/ Horoskopi 29 nëntor 2019

para 6 muajve - Albeu

Dashi Do të keni një rënie të lehtë, në raport me ditët e fundit. Do të ndiheni të lodhur ose ndoshta do ju duhet që të përballeni me pengesa. Shumë prej jush janë të pakënaqur me jetën që kanë dhe duan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK