http://kariera.mk

Si e mendojnë meshkujt femrën ideale

para 7 muajve - Arbresh

Idealet e bukurisë ndryshojnë, por ky është vetëm një nga faktorët që e bëjnë femrën ideale. Femra ideale është mit, sigurisht, por gjithsesi nuk është keq që ndonjëherë të futemi në kokën e mashkullit...

Si e mendojnë meshkujt femrën ideale

para 7 muajve - Ekonomia Online

Idealet e bukurisë ndryshojnë, por ky është vetëm një nga faktorët që e bëjnë femrën ideale. Femra ideale është mit, sigurisht, por gjithsesi nuk është keq që ndonjëherë të futemi në kokën e mashkullit...

Si të mbani gjallë pasionin dhe dëshirën seksuale në një çift

para 7 muajve - Gazeta Monitor

kissing each other while lying in bed Intimiteti në çift për t’u realizuar plotësisht kërkon bashkëpunimin e të dy partnereve. Për shkak të ndryshimeve fizike dhe biologjike kënaqësia seksuale nuk përjetohet...

Sa të dashur duhet t’i ketë një femër, që “të rehatohet” në martesë

para 7 muajve - Indeks.mk

Meshkujt gjithmonë dëshirojnë që bashkëshortja e tyre e ardhshme të ketë përvojë jo të pasur seksuale. Atë që nuk e dinë kur martohen me femrën e cila ka pasur më pak se dy partnerë, është divorci i sigurt.Shkencëtarët...

Sa të dashur duhet t’i ketë një femër, që “të rehatohet” në martesë

para 7 muajve - Aktuale

Meshkujt gjithmonë dëshirojnë që bashkëshortja e tyre e ardhshme të ketë përvojë jo të pasur seksuale. Atë që nuk e dinë kur martohen me femrën e cila ka pasur më pak se dy partnerë, është divorci i sigurt.Shkencëtarët...

Sa të dashur duhet t’i ketë një femër, që “të rehatohet” në martesë

para 7 muajve - Arbresh

Meshkujt gjithmonë dëshirojnë që bashkëshortja e tyre e ardhshme të ketë përvojë jo të pasur seksuale. Atë që nuk e dinë kur martohen me femrën e cila ka pasur më pak se dy partnerë, është divorci i sigurt....

Sa të dashur duhet t’i ketë një femër, që “të rehatohet” në martesë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Meshkujt gjithmonë dëshirojnë që bashkëshortja e tyre e ardhshme të ketë përvojë jo të pasur seksuale. Atë që nuk e dinë kur martohen me femrën e cila ka pasur më pak se dy partnerë, është divorci i sigurt....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK