http://kariera.mk

Maliqi tregon “formulën” matematikore që do të çonte në arritjen e marrëveshjes VV-LDK

para 7 muajve - Zyrtare

Analisti politik, Shkelzen Maliqi ka reaguar pas dështimit të arritjes së marrëveshjes për bashkëqeverisje ndërmjet VV-së e LDK-së. Maliqi ka bërë një indeksim të pozitave, që duhet të ndahen ndërmjet...

“Formula” matematikore që do të çonte në arritjen e marrëveshjes VV-LDK, sipas Shkelzen Maliqit

para 7 muajve - OraInfo

Shkelzen Maliqi tregon “formulën” matematikore që do të çonte në arritjen e marrëveshjes VV-LDK. Analisti politik, Shkelzen Maliqi ka reaguar pas dështimit të arritjes së marrëveshjes për bashkëqeverisje...

Paloka: Mjaftoi një moment, që Rama ta nxirrte dhe njëherë kokën…

para 7 muajve - Koha Jone

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, duke postuar edhe njëherë video ku Rama nervozohet me një banore pse i shau ‘xhuxh’ Vangjush Dakon, shkruan ndër të tjera se: Mjaftojne detaje te tilla, qe...

Shkelzen Maliqi e zbulon “formulën” matematikore që do të çonte në arritjen e marrëveshjes VV-LDK

para 7 muajve - GazetaBlic

Analisti politik, Shkelzen Maliqi ka reaguar pas dështimit të arritjes së marrëveshjes për bashkëqeverisje ndërmjet VV-së e LDK-së, raporotn Gazeta Blic. Maliqi ka bërë një indeksim të pozitave, që duhet...

Matematikat e koalicionit LDK-VV për ndarjen e posteve kryesore

para 7 muajve - Infokusi

Analisti Shkelzen Maliqaj ka bërë diska kalkulime në lidhje me ndarjen e ministrive të partive në koalicion, LVV dhe LDK. Maliqar përmes një postimi në facebook ka thënë se dy subjektet i kane ne dispizicion...

Maliqi tregon “formulën” matematikore që do të çonte në arritjen e marrëveshjes VV-LDK

para 7 muajve - Periskopi

Analisti politik, Shkelzen Maliqi ka reaguar pas dështimit të arritjes së marrëveshjes për bashkëqeverisje ndërmjet VV-së e LDK-së. Maliqi ka bërë një indeksim të pozitave, që duhet të ndahen ndërmjet...

Shkelzen Maliqi e zbulon “formulën” matematikore që do të çonte në arritjen e marrëveshjes VV-LDK

para 7 muajve - Gazeta Observer

Analisti politik, Shkelzen Maliqi ka reaguar pas dështimit të arritjes së marrëveshjes për bashkëqeverisje ndërmjet VV-së e LDK-së, raporotn Gazeta Blic. Maliqi ka bërë një indeksim të pozitave, që duhet...

Shkelzen Maliqi e zbulon “formulën” matematikore që do të çonte në arritjen e marrëveshjes VV-LDK

para 7 muajve - Bota Press

Analisti politik, Shkelzen Maliqi ka reaguar pas dështimit të arritjes së marrëveshjes për bashkëqeverisje ndërmjet VV-së e LDK-së.Maliqi ka bërë një indeksim të pozitave, që duhet të ndahen ndërmjet partisë...

Drejtuesi nuk dezerton kurrë në luftë!

para 7 muajve - Gazeta Tema

Nga Ilir Metaj Kryetarja e Bashkise Durres dezertoi! Menyra e gabuar e shprehjes qe e coi ne vendimmarrjen e doreheqjes, ishte nje gabim forme, jo permbajtje. Sepse une besoj se shprehu gabim, dicka qe...

Armina Mevlani pas tërmeteve: Po ndihmoj pa bërë publike asgjë

para 7 muajve - Zhurnal

Blogerja e njohur shqiptare, Armina Mevlani nuk ka qenë aktive në rrjete sociale, mirëpo pas tërmeteve që lanë 51 persona të vdekur në Shqipëri nuk ka munguar kontributi i saj. Ajo nëpërmjet një postimi...

Armina Mevlani tregon pse u “zhduk” pas tërmetit: Fama dhe pushteti janë gënjeshtër para vdekjes, kisha ankthe

para 7 muajve - Gazeta Tema

Armina Mevlani u “zhduk” nga rrjetet sociale pas tërmetit të fuqshëm me pasoja fatale, ku 52 persona ndërruan jetë dhe mbi 900 të tjerë mbetën të plagosur. Ajo nuk bëri asnjë postim apo solidarizim për...

Armina Mevlani tregon përse "u zhduk" nga rrjetet sociale pas tërmetit (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Armina Mevlani ka qenë një ndër të paktët personazhe publike që ka munguar në rrjetet sociale dhe nuk ka bërë asnjë postim mbi gjendjen aktuale pas tërmetit. Ndaj pak orë më parë, ajo ka shpjeguar mungesën...

“Kisha ankthe”, Armina tregon pse u “zhduk” pas tërmetit

para 7 muajve - Lexo

Armina Mevlani u “zhduk” nga rrjetet sociale pas tërmetit të fuqshëm me pasoja fatale, ku 52 persona ndërruan jetë dhe mbi 900 të tjerë mbetën të plagosur. Ajo nuk bëri asnjë postim apo solidarizim për...

Armina Mevlani flet pas tërmetit: Po ndihmoj pa bërë publike asgjë

para 7 muajve - Alsat-M

Blogerja e njohur shqiptare, Armina Mevlani, ka folur pas tërmetit në Shqipëri që la të vdekur 51 persona dhe qindra tjerë të lënduar. Ajo tregoi se gjatë kësaj kohe për shkak të mërzisë dhe ankthit që...

Armina tregon përse “u zhduk” nga rrjetet sociale pas tërmetit

para 7 muajve - Arbresh

Armina Mevlani ka qenë një ndër të paktët personazhe publike që ka munguar në rrjetet sociale dhe nuk ka bërë asnjë postim mbi gjendjen aktuale pas tërmetit. Ndaj pak orë më parë, ajo ka shpjeguar mungesën...

‘Nuk dua të pranoj që ky mund të jetë realiteti’, Armina tregon pse ‘u zhduk’ nga rrjetet sociale pas tërmetit

para 7 muajve - Standard

Shumë personazhe të njohur kanë reaguar në lidhje me tërmetin e fortë të 26 nëntorit. Ndër të paktët që mungoi në rrjetet sociale ishte blogerja Armina Mevlani. Përmes një statusi në Instagram, ajo ka...

Armina Mevlani pas tërmeteve: Po ndihmoj pa bërë publike asgjë

para 7 muajve - GazetaBlic

Blogerja e njohur shqiptare, Armina Mevlani nuk  ka qenë aktive në rrjete sociale, mirëpo pas tërmeteve që lanë 51 persona të vdekur në Shqipëri nuk ka munguar kontributi i saj. Ajo nëpërmjet një postimi...

Tragjedia goditi Shqipërinë, Armina Mevlani tregon pse u ‘zhduk’: Më është thyer zemra, kisha ankth. Fama dhe pushteti janë gënjeshtër

para 7 muajve - Lexo

Blogerja e njohur Armina Mevlani është rikthyer në rrjetet sociale pas disa ditësh kur nuk ishte fare aktive. Me anë të një statusi, ajo ka treguar se përse ka munguar gjithë këto ditë, dhe sigurisht që...

“Kam përjetuar shumë ankth”, Armina Mevlani flet për tmerrin që i shkaktuan tërmetet dhe zbulon gjendjen e familjarëve të saj: Shpresoj që kjo të mos ndodhë më kurrë!

para 7 muajve - Sot News

Armina Mevlani ka qenë një ndër të paktët personazhe publike që ka munguar në rrjetet sociale dhe nuk ka bërë asnjë postim mbi gjendjen aktuale pas tërmetit. Ndaj pak orë më parë, ajo ka shpjeguar mungesën...

Po shfaqen 24 orë në ekran si heronj shpëtimtarë të viktimave të tyre

para 7 muajve - Koha Jone

Nga Ergys Mërtiri Mjeshtërit e sofizmit banal proqeveritar, po imponojnë idenë se nuk është koha për kritika ndaj qeverise. Sipas tyre, ne një situate dramatike si kjo nuk mund te behet politike, ndersa...

“Po ndihmoj pa bërë publike asgjë”, blogerja shqiptare flet pas tërmetit

para 7 muajve - Prive

Blogerja e njohur shqiptare, Armina Mevlani, ka folur pas tërmetit që la të vdekur 51 persona dhe qindra të plagosur në Shqipëri. Ajo tregoi se për shkak të mërzisë dhe ankthit që ka përjetuar nuk ka qenë...

Mërtiri: Po shfaqen 24 orë në ekran si heronj shpëtimtarë të viktimave të tyre!

para 7 muajve - Standard

Nga Ergys Mërtiri, Sociolog Mjeshtrat e sofizmit banal proqeveritar, po imponojne idene se nuk eshte koha per kritika ndaj qeverise. Sipas tyre, ne nje situate dramatike si kjo nuk mund te behet politike,...

“Kam përjetuar shumë ankth!” Armina tregon përse “u zhduk” nga rrjetet sociale pas tërmetit

para 7 muajve - Lexo

Armina Mevlani ka qenë një ndër të paktët personazhe publike që ka munguar në rrjetet sociale dhe nuk ka bërë asnjë postim mbi gjendjen aktuale pas tërmetit. Ndaj pak orë më parë, ajo ka shpjeguar mungesën...

Braktisja dhe injorimi i trurit prodhon qeverisje pa tru

para 7 muajve - Koha Jone

Nga Lisen Bashkurti/ Shqiperia po perballet me nje sfide te rende, termetin tragjik te 26 nentorit 2019. Termeti dhe, me gjere fatkeqesite natyrore nuk jane as te reja dhe as te papritura. Per Shqiperine,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK