http://kariera.mk

Burri që mahniti botën: Shërbeu si karrige për gruan e tij shtatzënë

para 8 muajve - GazetaBlic

Është krijuar stereotipi që gratë janë më të kujdesshme se burrat. Por në ngjarje në Kinë dëshmon të kundërtën. Burri është ulur dhe ka shërbyer si karrige për gruan e tij shtatzëne, e cila ishte duke...

Burri që mahniti botën: Shërbeu si karrige për gruan e tij shtatzënë

para 8 muajve - Tetova1

Është krijuar stereotipi që gratë janë më të kujdesshme se burrat. Por në ngjarje në Kinë dëshmon të kundërtën. Burri është ulur dhe ka shërbyer si karrige për gruan e tij shtatzëne, e cila ishte duke...

Burri që mahniti botën: Shërbeu si karrige për gruan e tij shtatzënë

para 8 muajve - Gazeta Express

Është krijuar stereotipi që gratë janë më të kujdesshme se burrat. Por në ngjarje në Kinë dëshmon të kundërtën. Burri është ulur dhe ka shërbyer si karrige për gruan e tij shtatzëne, e cila ishte duke...

Burri që mahniti botën: Shërbeu si karrige për gruan e tij shtatzënë

para 8 muajve - Tetova Sot

Është krijuar stereotipi që gratë janë më të kujdesshme se burrat. Por në ngjarje në Kinë dëshmon të kundërtën. Burri është ulur dhe ka shërbyer si karrige për gruan e tij shtatzëne, e cila ishte duke...

Burri që mahniti botën: Shërbeu si karrige për gruan e tij shtatzënë

para 8 muajve - Lajme.al

Është krijuar stereotipi që gratë janë më të kujdesshme se burrat. Por në ngjarje në Kinë dëshmon të kundërtën. Burri është ulur dhe ka shërbyer si karrige për gruan e tij shtatzëne, e cila ishte duke...

Burri më i kujdesshëm që keni parë, “shndërrohet në një karrige” për gruan e tij shtatzënë

para 8 muajve - Gazeta Observer

Një burrë në Kinë ka prekur zemrat e miliona njerëzve pasi lejoi që gruaja e tij shtatzënë të ulet në shpinën e tij kur priste në radhë për te mjeku në një spital. Një video e publikuar nga policia tregon...

Burri më i kujdesshëm që keni parë: Shndërrohet në një karrige për gruan e tij shtatzënë

para 8 muajve - Periskopi

Një burrë në Kinë ka prekur zemrat e miliona njerëzve pasi lejoi që gruaja e tij shtatzënë të ulet në shpinën e tij kur priste në radhë për te mjeku në një spital. Një video e publikuar nga policia tregon...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK