http://kariera.mk

Unikkatil njofton se ka humbur babanë e tij

para 8 muajve - Telegrafi

Unikkatil (Foto: Instagram)

Ndahet nga jeta babai i Unikkatil- it

para 8 muajve - Top Channel

Reperi Viktor Paloka, i njohur në skenë si Unikkatil-i ka humbur të atin. Ishte vetë artisti ai që lajmëroi përmes një postimi ndarjen nga jeta të babait, këtë të enjte. Ai ka njoftuar po ashtu se lamtumira...

Reperi i njohur shqiptar humb babain, familja hap dyert në Amerikë për t’i dhënë lamtumirën e fundit

para 8 muajve - Sot News

Reperi i njohur shqiptar Viktor Paloka, i njohur si Unikatil, ka humbur njeriun e tij të shtrenjtë, babain. Është vetë reperi që jep lajmin e hidhur, ndërsa njofton miq e dashamirës se lamtumira e fundit...

Unikkatili në zi: Ndërron jetë njeriu i tij më i dashur

para 8 muajve - Albeu

Reperi i njohur, Unikkatili ka njoftuar në Instagram se babai i tij ka ndërruar jetë. Reperi e ka dhënë lajmin e hidhur nëpërmjet fjalëve prekëse ku tregon edhe dhimbjen e madhe që po përjeton. “Baba em,...

Vdes babai i Unikatilit

para 8 muajve - Insajderi

Reperi Unikkatil është përballur me një humbje të madhe. Sot ka ndërruar jetë babai i tij dhe njoftimin e ka bërë të ditur vetë reperi përmes një postimi në Instagram. Unikkatili njihet për lirikat e serta...

Unikkatil në zi, ndërron jetë njeriu i tij më i dashur | FOTO

para 8 muajve - Flaka

Reperi i njohur, Unikkatili ka njoftuar në Instagram se babai i tij ka ndërruar jetë. Reperi e ka dhënë lajmin e hidhur nëpërmjet fjalëve prekëse ku tregon edhe dhimbjen e madhe që po përjeton. “Baba em,...

Vdes babai i Unikkatilit

para 8 muajve - Klan Kosova

Ka ndërruar jetë babai i reperit të njohur shqiptar, Unikkatil. Lajmi u bë i ditur nga vet artisti i cili përmes një postimi në Instagram, njoftoi të gjithë për varrimin e tij. “Baba êm, shpirti i êm,...

Unikkatili në zi, i vdes personi më i dashur në jetë

para 8 muajve - Shprehja

Nëpërmjet një postimi në Instagram ai ka njoftuar se babai i tij ka ndërruar jetë.“Baba êm, shpirti i êm, nji prej njerëzve ma të sinqertë që kom njoftë dhe nji prej arsyevet që jom kështu çysh jom na...

Unikkatilit i vdes babai

para 8 muajve - Sinjali

Reperi shqiptar, Viktor Palokaj, i njohur si Unikkatil ka pasur një humbje të madhe këtë javë. Ai ka njoftuar se këtë të enjte, babai i tij ka ndërruar jetë dhe se të hënën do t’i presin për ngushëllim...

Vdes babai i Unikkatilit

para 8 muajve - Gazeta Express

Këngëtari Viktor Paloka, ndryshe i njohur në skenë me emrin “Unikkatil”, ka postuar një fotografi ku tregon se babai i tij ka vdekur këtë të enjte. ‘Unikkatil’ ka publikuar dy fotografi të babait me ç’rast...

Unikkatili humbi personin më të dashur

para 8 muajve - RTV 21

Vdiq babai i Unikkatilit Reperi i njohur shqiptar, Unikkatil po përjeton ditë të vështira. Reperit të njohur i vdiq babai. Siç njoftoi ai përmes një postimi në Instagram, babai i tij vdiq të enjten. “Baba...

Ndahet nga jeta babai i Unikatilit

para 8 muajve - Tetova1

Këngëtari Viktor Paloka, ndryshe i njohur në skenë me emrin “Unikkatil”, ka postuar një fotografi ku tregon se babai i tij ka vdekur këtë të enjte. ‘Unikkatil’ ka publikuar dy fotografi të babait me ç’rast...

Vdes babai i Unikkatilit

para 8 muajve - Zhurnal

Këngëtari Viktor Paloka, ndryshe i njohur në skenë me emrin “Unikkatil”, ka postuar një fotografi ku tregon se babai i tij ka vdekur këtë të enjte. ‘Unikkatil’ ka publikuar dy fotografi të babait me...

Ndahet nga jeta babai i reperit të njohur shqiptar…

para 8 muajve - Standard

Këngëtari Viktor Paloka, si “Unikkatil”, ka postuar një fotografi ku tregon se babai i tij ka vdekur këtë të enjte. Unikkatil’ ka publikuar dy fotografi të babait me ç’rast edhe ka njoftuar për vdekjen...

Dhimbje e madhe për Unikkatilin: Ndërron jetë njeriu i tij më i dashur

para 8 muajve - Lexo

Pak minuta më parë reperi i njohur, Unikkatili ka njoftuar në Instagram se babai i tij ka ndërruar jetë. Reperi e ka dhënë lajmin e hidhur nëpërmjet fjalëve prekëse ku tregon edhe dhimbjen e madhe që po...

Vdes babai i Unikkatil

para 8 muajve - Zyrtare

Reperi Viktor Paloka, i njohur në skenë si Unikkatil-i ka humbur të atin. Reperi Viktor Paloka, i njohur në skenë si Unikkatil-i ka humbur të atin. Ishte vetë artisti ai që lajmëroi përmes një postimi...

Unikkatil në zi: Ndahet nga jeta personi i tij i shtrenjtë

para 8 muajve - Prive

Dita e sotme ka qenë e rëndë për reperin e njohur Viktor Paloka. Unikkatili është përballur me humbjen e një prej personave më të afërt – babait. Lajmin e ka bërë të ditur vetë lideri i TBA përmes një...

Vdes babai i Unikkatilit

para 8 muajve - Tetova Sot

Këngëtari Viktor Paloka, ndryshe i njohur në skenë me emrin “Unikkatil”, ka postuar një fotografi ku tregon se babai i tij ka vdekur këtë të enjte. ‘Unikkatil’ ka publikuar dy fotografi të babait me ç’rast...

Unikkatili në zi, babai i tij ndërron jetë

para 8 muajve - Infokusi

Reperit Unikkatil i ka vdekur babai. Reperi Vitkor Paloka, i njohur ndryshe si Unikkatil, sot është përballur me një humbje të madhe. Nëpërmjet një postimi në Instagram ai ka njoftuar se babai i tij ka...

Reperit të njohur nga Istogu i vdes babai

para 8 muajve - Epoka e Re

Është ndarë nga jeta babai i reperit të famshëm shqiptar, “Unikkatil”, i cili është nga Istogu, porse jeton në SHBA. Lajmi është dhënë nga vetë reperi, i cili ka njoftuar humbjen e babait përmes një postimi...

Unikkatili në zi, babai i tij ndërron jetë

para 8 muajve - Arbresh

Reperi Unikkatil është përballur me një humbje të madhe. Sot ka ndërruar jetë babai i tij dhe njoftimin e ka bërë të ditur vetë reperi përmes një postimi në Instagram, shkruan portal arbresh.info Unikkatili...

Unikkatil-it i vdes babai, ja si e kujton ai

para 8 muajve - Fakti Ditor

Reperi shqiptar Unikkatil të enjten ka humbur një person të dashur. Lajmin për vdekjen e babait të tij e bëri të ditur vet ai, përmes një postimi, shkruan Indeksonline. Postimi i plotë: Baba êm, shpirti...

Unikkatilit i vdes babai

para 8 muajve - Gazeta Observer

Reperit Unikkatil i ka vdekur babai. Reperi Vitkor Paloka, i njohur ndryshe si Unikkatil, sot është përballur me një humbje të madhe, shkruan lajmi.net. Nëpërmjet një postimi në Instagram ai ka njoftuar...

Unikkatilit i vdes babai

para 8 muajve - Periskopi

Reperit Unikkatil i ka vdekur babai. Reperi Vitkor Paloka, i njohur ndryshe si Unikkatil, sot është përballur me një humbje të madhe, shkruan lajmi.net. Nëpërmjet një postimi në Instagram ai ka njoftuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK