http://kariera.mk

Çmimin e madh e rrëmbeu Eneda Tarifa, kush janë artistët e tjerë që ngritën lart një trofe

para 8 muajve - GazetaBlic

Eneda Tarifa është shpallur fituesja e edicionit të 21-të në “Kënga Magjike”. Ndryesh nga vitet e tjera, këtë vit vetëm katër artistë patën mundësi të vlerësohen me çmime. Këta janë artistët që çuan në...

Çmimin e madh e rëmbeu Eneda Tarifa, kush janë artistët e tjerë që ngritën lart një trofe

para 8 muajve - Shprehja

Ndryesh nga vitet e tjera, këtë vit vetëm katër artistë patën mundësi të vlerësohen me çmime. Këta janë artistët që çuan në shtëpi një çmim: Best International Neë Artist: Grupi Sisma Best International Neë Artist: Grupi Sisma

Çmimin e madh e rëmbeu Eneda Tarifa, kush janë artistët e tjerë që ngritën lart një trofe

para 8 muajve - GazetaBlic

Eneda Tarifa është shpallur fituesja e edicionit të 21-të në “Kënga Magjike”. Ndryesh nga vitet e tjera, këtë vit vetëm katër artistë patën mundësi të vlerësohen me çmime. Këta janë artistët që çuan në...

Çmimin e madh e rëmbeu Eneda Tarifa, kush janë artistët e tjerë që ngritën lart një trofe

para 8 muajve - Albeu

Eneda Tarifa është shpallur fituesja e edicionit të 21-të në “Kënga Magjike ”. Ndryesh nga vitet e tjera, këtë vit vetëm katër artist ë patën mundësi të vlerësohen me çmime. Këta janë artist ët që çuan...

Eneda Tarifa fituese e “Kënga Magjike”, Fifi nuk mban dot lotët, publiku thërret në kor emrin e saj

para 8 muajve - BalkanWeb

Eneda Tarifa ka rrëmbyer çmimin e madh të edicionit të 21 të Këndës Magjike, me këngën “Ma zgjat dorën”. Me një tekst mjaft prekës, dedikuar tragjedisë së 26 nëntorit, Eneda Tarifa triumfoi me çmimin e...

‘Shpërthen’ rrjeti në komente/ Publiku brohoret Fifin por Këngën Magjike e fiton Eneda Tarifa

para 8 muajve - Standard

Mbrëmjen e sotme është shpallur dhe fituesja e edicionit të 21 të festivalit Kënga Magjike. Publiku, juria dhe votoat e artistëve pjesëmarrës kanë zgjedhur si fituese të këtij edicioni Eneda Tarifën me...

Eneda Tarifa fiton Këngën Magjike, rrjeti “shpërthen” në komente për Fifin

para 8 muajve - Lexo

Mbrëmjen e sotme është shpallur dhe fituesja e edicionit të 21 të festivalit Kënga Magjike. Publiku, juria dhe votoat e artistëve pjesëmarrës kanë zgjedhur si fituese të këtij edicioni Eneda Tarifën me...

Foto/ Eneda Tarifa fiton Këngën Magjike

para 8 muajve - Top Channel

Eneda Tarifa është fituesja e Këngës Magjike edicioni 21. Eneda Tarifa zuri vendin e parë me këngën “Më zgjat dorën”. Në vendin e dytë u rëndit Fifi, ndërsa në vendin e tretë u rendit këngëtarja Anxhela...

Eneda Tarifa, fituesja e Kënga Magjike

para 8 muajve - KosovaPress

Vendi i dytë u rendit Fifi, e cila mori pikët maksimale nga publiku, mbështetja e të cilit u ndje edhe në sallën e Pallatit të Koncerteve. Ndërsa në vendin e tretë u rendit këngëtarja Anxhela Peristeri....

Eneda Tarifa fiton festivalin Kënga Magjike

para 8 muajve - Telegrafi

(Foto: Facebook/Kënga Magjike)

Reagimi i publikut pas fitores së Eneda Tarifës

para 8 muajve - RTV 21

Nata finale e “Kënga Magjike” Përfundoi edicioni i sivjetmë i festivalit “Kënga Magjike” , që u përcoll me shumë emocion e dashuri. E veçanta e këtij edicioni ishte se u mbajt nën moton “Këndoj për të...

Eneda Tarifa është fituesja e Këngës Magjike

para 8 muajve - Ina

Fituesja e edicionit të 21 të festivalit më të madh të këngës moderne është Eneda Tarifa, me këngën “Ma zgjat dorën”.Në vendin e dytë u rendit Fifi, e cila mori pikët maksimale nga publiku, mbështetja...

Eneda Tarifa, fituesja e Kënga Magjike

para 8 muajve - Koha.mk

Fituesja e edicionit të 21 të festivalit më të madh të këngës moderne është Eneda Tarifa, me këngën “Ma zgjat dorën”. Kënga Magjike erdhi këtë vit ndryshe. Për herë të parë pas 20 vitesh, nuk u ndanë çmime...

Eneda Tarifa fiton “Këngën Magjike”, salla brohoret për Fifin

para 8 muajve - Koha Jone

“Ma zgjat dorën”, nga Eneda Tarifa ka arritur të fitojë festivalin “Kënga Magjike 2019”. Pas tri netëve të ngarkuara me emocione, për shkak të misionit që mori përsipër ky edicion, mbrëmja finale pati...

“Çmendet” publiku, thërrasin emrin e Fifit gjatë kohës kur Eneda Tarifa merr kupën e fitores

para 8 muajve - GazetaBlic

Eneda Tarifa me këngën “Ma zgjat dorën” fitoi festivalin “Kënga Magjike” të këtij viti, shkruan GazetaBlic. Gjatë kohës që Ardit Gjebrea ftoi në skenë fituesen të merrte kupën, publiku nuk pushonte së...

Ky është fituesi i çmimit “Best New Artist” në “Kënga Magjike 2019”

para 8 muajve - Shprehja

Është duke u mbajtur nata finale e festivalit të këngës “Kënga Magjike 2019”, shkruan lajmi.net. Artistët po japin performanca magjike, e tashmë është ndarë edhe çmimi “Best New Artist”  të cilin e mori...

Eneda Tarifa, fituesja e Kënga Magjike

para 8 muajve - Opinion

Fituesja e edicionit të 21 të festivalit më të madh të këngës moderne është Eneda Tarifa, me këngën “Ma zgjat dorën”. Kënga Magjike erdhi këtë vit ndryshe. Për herë të parë pas 20 vitesh, nuk u ndanë çmime...

Kënga Magjike, Tamara Todevska vlerësohet me çmimin Best Big International

para 8 muajve - Koha.mk

Tiranë, 7 dhjetor – Artistja nga Maqedonia e Veriut, Tamara Todevska u vlerësua me çmimin Best Big International në festivalin Kënga Magjike 2019, informon KOHA. “Jam shumë e lumtur që jam këtu. Faleminderit...

Eneda Tarifa fiton festivalin “Kënga Magjike” 2019

para 8 muajve - GazetaBlic

Sapo ka përfunduar dhe festivali Kënga Magjike 2019, shkruan GazetaBlic Ka qenë këngëtarja Eneda Tarifa ajo e cila rrëmbeu kupën e këtij festivali. “Ma zgjat dorën” titullohet kënga me të cilën ajo fitoi...

Jonida Maliqi ndan çmimin “Big Internacional Artist”, ja kush e mori

para 8 muajve - Shprehja

Aktualisht është duke u mbajtur finalja e festivalit të këngës “Kënga Magjike 2019”, ku janë një numër i madh i këngëtarëve të suksesshëm që po konkurrojnë, shkruan lajmi.net. Deri tani janë ndarë dy çmime,...

Për herë të parë pas 20 vitesh: Ardit Gjebrea bën ndryshimin e madh në Këngën Magjike

para 8 muajve - Albeu

Ka nisur finalja e festivalit “Kënga Magjike” dhe që në nisje të tij, Ardit Gjebrea dhe Adrola Dushi, njoftuan për ndryshimin në ndarjen e çmimeve dhe na habitën. Ndryshe nga ç’jemi mësuar të shohim këto...

Eneda Tarifa është fituesja e Këngës Magjike

para 8 muajve - Ekonomia Online

Fituesja e edicionit të 21 të festivalit më të madh të këngës moderne është Eneda Tarifa, me këngën “Ma zgjat dorën”. Në vendin e dytë u rendit Fifi, e cila mori pikët maksimale nga publiku, mbështetja...

Për herë të parë pas 20 vitesh: Ardit Gjebrea bën ndryshimin e madh në Këngën Magjike

para 8 muajve - Flaka

Ka nisur finalja e festivalit “Kënga Magjike” dhe që në nisje të tij, Ardit Gjebrea dhe Adrola Dushi, njoftuan për ndryshimin në ndarjen e çmimeve dhe na habitën. Ndryshe nga ç’jemi mësuar të shohim këto...

Për herë të parë pas 20 vitesh! Ja çfarë do të ndodhë me çmimet në “Kënga Magjike”

para 8 muajve - Lexo

Pak minuta më parë ka nisur finalja e festivalit “Kënga Magjike”. Që në nisje të tij, Ardit Gjebrea dhe Adrola Dushi, njoftuan për ndryshimin në ndarjen e çmimeve dhe na habitën. Ndryshe nga ç’jemi mësuar...

Ky është fituesi i çmimit “Best New Artist” në “Kënga Magjike 2019

para 8 muajve - Epoka e Re

Në kohën derisa po mbajet nata finale e festivalit të këngës “Kënga Magjike 2019”, artistët po japin performanca magjike. Kurse, tani është ndarë edhe çmimi “Best New Artist”  të cilin e mori Khuba. Ai...

Për herë të pare një maqedone në ”Këngën Magjike”, ja kush është

para 8 muajve - Tetova1

Tamara Todeska ka kaluar në finalen e “Këngës Magjike”. Sonte mbahet finalja e festivalit “Kënga Magjike”, i cili këtë vjet vjen më ndryshe prej herave të tjera, shkruan lajmi.net. Artistët këndojnë jo...

Tamara Todevska e lumtur që do të performojë në finalen e “Këngës Magjike”

para 8 muajve - Lajm

Tamara Todeska ka kaluar në finalen e “Këngës Magjike”. Sonte mbahet finalja e festivalit “Kënga Magjike”, i cili këtë vjet vjen më ndryshe prej herave të tjera, shkruan lajmi.net. Artistët këndojnë jo...

Eneda Tarifa kopjon ‘pikë e presje’ koreografinë e këngëtares me famë botërore

para 8 muajve - GazetaBlic

Eneda Tarifa është rikthyer në festivalin “Kënga Magjike” 2019 me këngën “Ma zgjat dorën”, e cila po cilësohet si njëra ndër këngët fituese, shkruan GazetaBlic. Këngën e saj Eneda e ka shoqëruar edhe me...

“Mbaroi epoka jote”, Ardit Gjebrea përballet me surprizën e papritur tek ‘Kënga Magjike’! Kush është moderatori i ri që ia zuri vendin?

para 8 muajve - Lajme.al

Mbrëmjen e djeshme u mbajt në Pallatin e Koncerteve nata e parë gjysmëfinale e edicionit të 21 të festivalit “Kënga Magjike” nën prezantimin e Ardit Gjebreas dhe Adrola Dushit. Pas siglës hyrëse, Arditi...

"Mbaroi epoka jote", Ardit Gjebreas i zënë vendin live në "Kënga Magjike"

para 8 muajve - Albeu

Pallatin e Koncerteve u mbajt nata e parë gjysmëfinale e edicionit të 21 të festivalit "Kënga Magjike " nën prezantimin e Ardit Gjebreas dhe Adrola Dushit. Pas siglës hyrëse, Arditi dhe Adrola u habitën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK