http://kariera.mk

Horoskopi 8 dhjetor, ja çfarë parashikojnë yjet për ju

para 8 muajve - Koha Jone

Dashi Mos ngurroni ta konsideroni veten tuaj si numër 1. Nuk është fjala për të qenë egoist, është për t’i vendosur gjërat në përparësinë e duhur. Për shumë kohë, ju keni vënë nevojat dhe dëshirat e njerëzve...

Horoskopi 8 dhjetor 2019, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje

para 8 muajve - Albeu

Dashi E diela do të jetë mjaft interesante ndaj përfitoni për të përveshur mëngët, por edhe për të sqaruar ndonjë keqkuptim të mundshëm. Shfrytëzoni ndikimin pozitiv të planeteve, pasi kjo ditë do ju japë...

Horoskopi 8 dhjetor, ja çfarë parashikojnë yjet për ju…

para 8 muajve - Standard

Horoskopi i datës 8 dhjetor: Dashi Mos ngurroni ta konsideroni veten tuaj si numër 1. Nuk është fjala për të qenë egoist, është për t’i vendosur gjërat në përparësinë e duhur. Për shumë kohë, ju keni vënë...

Horoskopi, 8 dhjetor 2019

para 8 muajve - Opinion

Dashi Beqarët do marrin shumë ftesa për takime dhe njohje të reja, prandaj duhet t’i shfrytëzojnë ato. Në planin financiar mund të hasni në disa probleme. Ka ardhur momenti të mendoni një zgjidhje më të...

Horoskopi për ditën e sotme, 8 dhjetor 2019

para 8 muajve - BalkanWeb

Dashi Beqarët do marrin shumë ftesa për takime dhe njohje të reja, prandaj duhet t’i shfrytëzojnë ato. Në planin financiar mund të hasni në disa probleme. Ka ardhur momenti të mendoni një zgjidhje më të...

Horoskopi për ditën e dielë, 8 dhjetor 2019

para 8 muajve - Vizion Plus

Dashi Venusi në dashuri ofron mundësi të mira për të rregulluar krisjet në çiftet e vjetra dhe për të forcuar dialogun. Sqarime në horizont për ata që janë përballur me ndryshimet dhe keqkuptimet. Hëna...

Horoskopi sot

para 8 muajve - PortaliOnline

Dashi E diela do të jetë mjaft interesante ndaj përfitoni për të përveshur mëngët, por edhe për të sqaruar ndonjë keqkuptim të mundshëm. Shfrytëzoni ndikimin pozitiv të planeteve, pasi kjo ditë do ju japë...

5 veprime para se të kërkoni një ngritje rroge

para 8 muajve - Ekonomia Online

Të gjitha gratë duhet të ndihen të fuqishme dhe të sigurt kur kërkojnë një ngritje rroge, por më parë hidhini një sy këtyre këshillave. Të gjithë kanë të drejtë të bëjnë përparim më punë dhe të kërkojnë...

13 mënyra si të rinjtë mund të fitojnë para

para 8 muajve - Ekonomia Online

Kur je i ri, je i uritur për gjithçka, për para, për respekt, për eksperienca. Por të mungojnë aftësitë e duhura. Nëse jeni adoleshent, ndoshta jeni të paduruar dhe ju mungon disiplina. Por ky nuk është...

Si të trajtoni një dembel në punë?

para 8 muajve - Ekonomia Online

Kur dikush nuk mban përgjegjësinë e tij në punë, atëherë e gjithë skuadra vuan pasojat e tij. Natyrisht kjo është përgjegjësi e menaxherit, i cili duhet të sigurohet se të gjithë po bëjnë punën ashtu siç...

Horoskopi për nesër, ja çfarë parashikojnë yjet për ju

para 8 muajve - Sinjali

Parashikimi i yjeve. Dashi Mos ngurroni ta konsideroni veten tuaj si numër 1. Nuk është fjala për të qenë egoist, është për t’i vendosur gjërat në përparësinë e duhur. Për shumë kohë, ju keni vënë nevojat...

Horoskopi 8 dhjetor, ja çfarë parashikojnë yjet për ju

para 8 muajve - Koha Jone

Dashi Mos ngurroni ta konsideroni veten tuaj si numër 1. Nuk është fjala për të qenë egoist, është për t’i vendosur gjërat në përparësinë e duhur. Për shumë kohë, ju keni vënë nevojat dhe dëshirat e njerëzve...

6 gjëra që largojnë stresin dhe ju sjellin më shumë lumturi në prag festash

para 8 muajve - Sinjali

Sezoni i festave nuk është gjithmonë ai i shumëprituri! Ka shumë stres, ankth! Çështje organizimi, dhuratash, shtëpia, gatimet, miqtë, familjarët, gjithçka që kërkon angazhimin tuaj për t’u realizuar e...

Më vështirë të dashurojmë me kalimin e moshës

para 8 muajve - Ekonomia Online

Dashuria është një nga përvojat themelore të jetës. Dashuria përcaktohet si një gjendje e këndshme e zgjimit emocional dhe fizik, nga ndërveprimi me dikë real apo të imagjinuar. Por pse me kalimin e viteve...

Parashikimi i astrologut italian Paolo Fox për ditën e diel, 8 dhjetor 2019

para 8 muajve - Bota.al

DASHI Eshtë dita e duhur për të marrë iniciativën, për të organizuar diçka të këndshme me njerëzit që ju doni. Sa i përket dashurisë, sonte afrojuni një personi që ju ka shpëtuar së fundmi. Eshtë një e...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 8 DHJETOR 2019

para 8 muajve - Lexo

Dashi- Do kujdeseni mjaft sot për jetën tuaj ne çift dhe nuk do lini askënd t’ua prishe planet qe keni bere. Mbrëmja do jete mjaft emocionuese. Beqaret serish nuk kane për ta gjetur princin e tyre te kaltër...

Hapat që duhen ndjekur kur merrni një vendim të rëndësishëm në jetë

para 8 muajve - Ekonomia Online

Jeni përpara një dileme dhe nuk e dini si të gjeni përgjigjen e duhur? Këshillat e mëposhtme nga meditimi, deri te largimi i frikës do t’ju ndihmojnë të dëgjoni zemrën. Jeni përpara një dileme dhe nuk...

Si t’ia fitosh zemrën shefit

para 8 muajve - Ekonomia Online

Nëse doni që ngjisni shkallët e karrierës, duhet të krijoni marrëdhënie të mirë me shefin dhe një nga mundësitë tuaja më të mira për ta bërë këtë është në një bar. Por nëse nuk jeni strategjik dhe i kujdesshëm...

Horoskopi ditor, e diel 8 dhjetor 2019

para 8 muajve - Portalb

Dashi Do kujdeseni mjaft sot për jetën tuaj ne çift dhe nuk do lini askënd t’ua prishe planet qe keni bere. Mbrëmja do jete mjaft emocionuese. Beqaret serish nuk kane për ta gjetur princin e tyre te kaltër...

Si do ndryshojë lidhja juaj në 2020-tën sipas shenjës së horoskopit?

para 8 muajve - Prive

Disa lidhje do të shkojnë përpara, dhe të tjerat do të shkojnë diku tjetër, dhe kjo nuk ndodh sepse e ardhmja tashmë është përcaktuar – kjo sepse ju dhe shenjat e partnerit tuaj mund ose nuk mund të jenë...

Kjo është shenja më me fat e horoskopit për sot

para 8 muajve - GazetaBlic

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim ekskluziv nga noa.al i shërbimit astrologjik...

Zgjidh një gur dhe merr këshilla për jetën tënde personale

para 8 muajve - Bota.al

Në testin e sotëm, mund të përjetoni disa nga urtësitë e shamanëve. Mendoni për disa fusha të jetës tuaj që kanë nevojë për këshilla dhe prisni një moment që energjitë të funksionojnë, kështu që zgjidhni...

Mos e mbingarkoni veten, ja katër këshilla

para 8 muajve - Periskopi

Mbingarkesa është një nga shkaqet më të mëdha të pakënaqësisë. Mbingarkesa mund të krijojë probleme që nuk i keni pasur më parë. Shumica e problemeve apo situatave që ne i sjellim në mendje janë frika...

Horoskopi për ditën e sotme, 7 dhjetor 2019

para 8 muajve - Standard

Dashi Sot do të përjetoni emocione të mira, nuk keni pse të shqetësoheni. Beqarët nuk duhet të tregohen të ndrojtur në takimet që do të kenë. Në planin financiar ka përmirësime, por ende nuk jeni në nivelin...

Horoskopi, 7 dhjetor 2019

para 8 muajve - Opinion

Sot do të përjetoni emocione të mira, nuk keni pse të shqetësoheni. Beqarët nuk duhet të tregohen të ndrojtur në takimet që do të kenë. Në planin financiar ka përmirësime, por ende nuk jeni në nivelin...

Me cilën prej këtyre kafshëve identifikohesh? Zbulo karakteristikat e tua

para 8 muajve - Bota.al

Kafshët që na pëlqejnë nuk janë gjithmonë ato që kanë më shumë të bëjnë me ne, kështu që mund të jemi të befasuar kur zbulojmë se ne jemi më shumë me ato që as e kemi imagjinuar kurrë. Testi i sotëm është...

Horoskopi për ditën e sotme, 7 dhjetor 2019

para 8 muajve - BalkanWeb

Dashi Sot do të përjetoni emocione të mira, nuk keni pse të shqetësoheni. Beqarët nuk duhet të tregohen të ndrojtur në takimet që do të kenë. Në planin financiar ka përmirësime, por ende nuk jeni në nivelin...

Zgjidh një zemër dhe zbulo surprizat e dashurisë që të presin gjatë dhjetorit

para 8 muajve - Gazeta Observer

Kur vjen puna tek dashuria të gjithë jemi të interesuar të dimë gjithçka do të na ndodhë, gjatë muajit, por edhe në vijim! E sidomos në dhjetorin e festave, dritave, ngjyrave dhe zbukurimeve të pafundme,...

Cilat janë tre shenjat më me fat për sot, e shtunë 7 dhjetor 2019?

para 8 muajve - Bota.al

Këto janë tre shenjat më me fat për ditën e sotme: DASHI Edhe në këtë ditë ju keni Hënën në shenjën tuaj të zodiakut. Këtë fundjavë do të dëshironi të provoni gjëra të reja që do ju bëjnë të argëtoheni,...

Puna dhe shëndeti, ja si do jetë viti 2020 për të lindurit e shenjës së demit

para 8 muajve - Lexo

Horoskopi i Demit gjatë vitit 2020 premton të jetë pozitiv, por duhet lënë mënjanë impulsiviteti. Mësoni të trajtoni situatat dhe yjet ju premtojnë lajme të shkëlqyera. Mos i ndryshoni letrat në tryezë...

Horoskopi ditor, e shtunë 7 dhjetor 2019

para 8 muajve - Koha Jone

Njihuni me parashikimin e horoskopit për këtë të shtunë. Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive, ndaj përfitoni për të bërë diçka me vlerë. Mund të dilni me shoqërinë dhe të relaksoheni pak. Në dashuri...

Horoskopi, e shtunë 7 Dhjetor 2019

para 8 muajve - Medial

Dashi Mundohuni ta kaloni këtë të shtunë nën shoqërinë e familjes, pasi kohëve të fundit keni qenë tejet të stresuar, aq sa i keni lënë pas dore ndjenjat tuaja. Në vendin e punës parashikohen mundësi të...

Horoskopi, e shtunë 7 Dhjetor 2019

para 8 muajve - Vizion Plus

Dashi Mundohuni ta kaloni këtë të shtunë nën shoqërinë e familjes, pasi kohëve të fundit keni qenë tejet të stresuar, aq sa i keni lënë pas dore ndjenjat tuaja. Në vendin e punës parashikohen mundësi të...

Horoskopi sot

para 8 muajve - PortaliOnline

Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive, ndaj përfitoni për të bërë diçka me vlerë. Mund të dilni me shoqërinë dhe të relaksoheni pak. Në dashuri mund të flisni për projekte të rëndësishme. Demi Duhet...

Horoskopi ditor

para 8 muajve - Arbresh

Njihuni me parashikimin e horoskopit për këtë të shtunë. Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive, ndaj përfitoni për të bërë diçka me vlerë. Mund të dilni me shoqërinë dhe të relaksoheni pak. Në dashuri...

Test: zgjidhni një simbol dhe zbuloni se çfarë do t’ju ndodhë në të ardhmen

para 8 muajve - Bota.al

Nëse doni të dini më shumë për të ardhmen tuaj, gjithçka që duhet të bëni është të hidhni një sy të mirë në këtë foto dhe të zgjidhni simbolin që ju tërheq më shumë. Shkoni më poshtë për të lexuar përgjigjen:...

Mos aplikoni në shumë vende pune

para 8 muajve - Ekonomia Online

Nëse nuk e bëni atëherë duhet të jeni i sigurt që askush tjetër nuk ka për ta bërë. Të gjithë e kuptojnë këtë por kjo nuk do të thotë që të  gjithë ndjehen rehat kur flasin për vete. Nuk është  nevoja...

Mos e mbingarkoni veten, 4 këshilla

para 8 muajve - Ekonomia Online

Mbingarkesa është një nga shkaqet më të mëdha të pakënaqësisë. Mbingarkesa mund të krijojë probleme që nuk i keni pasur më parë. Shumica e problemeve apo situatave që ne i sjellim në mendje janë frika...

Fuqia magjike e secilës shenjë të Horoskopit

para 8 muajve - Bota.al

Megjithë fuqinë magjike që zotëroni, sipas shenjës suaj zodiake, një gjë është e sigurt: nuk ka asnjë tjetër si ju, dhe dita kur u lindët, qielli u bashkua dhe formoi një eliksir kozmik me energjinë dhe...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 7 DHJETOR 2019

para 8 muajve - Lexo

Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive, ndaj përfitoni për të bërë diçka me vlerë. Mund të dilni me shoqërinë dhe të relaksoheni pak. Në dashuri mund të flisni për projekte të rëndësishme. Demi Duhet...

Horoskopi për ditën e shtunë, 7 Dhjetor 2019

para 8 muajve - Arbresh

Dashi Mundohuni ta kaloni këtë të shtunë nën shoqërinë e familjes, pasi kohëve të fundit keni qenë tejet të stresuar, aq sa i keni lënë pas dore ndjenjat tuaja. Në vendin e punës parashikohen mundësi të...

10 rregullat kur largoheni nga puna

para 8 muajve - Ekonomia Online

Mos kujtoni se është aq e thjeshtë të pushoni veten nga puna. Keni gjetur një punë më të mirë, nuk doni të punoni më, arsyeja mund të jetë e ndryshme, por gjithsesi duhet stil. Ja 10 rregullat që duhet...

Shenja se keni nevojë për pushime

para 8 muajve - Ekonomia Online

Ju ka rrëmbyer puna? Nuk keni bërë pushim? Ja disa shenja që e tregojnë këtë: Po filloni të dukeni si fotoja juaj e pasaportës Keni probleme pagjumësie Po mungoni në shumë darka familjare, apo dalje me...

Njihuni me shenjat më fatlume të horoskopit në vitin 2020

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Dashi Ju keni një energji tërheqëse për shkak se jeni shumë të shpejtë në lëvizjet tuaja. Mabjeni këtë energji edhe për vitin 2020 pasi do të gjeni atë persoanlitetin që ju bën tërheqës për shumë njerëz....

Lidhjet që krijohen në fillim, çelës për karrierë

para 8 muajve - Ekonomia Online

Ekspertët mendojnë se lidhjet e brendshme që krijohen që në ditët e para të punës janë çelësi për të zhvilluar karrierën tuaj. Më poshtë janë disa këshilla si të zhvilloni rrjetin e njohjeve në punën tuaj....

Horoskopi ditor, e shtunë 7 dhjetor 2019

para 8 muajve - Portalb

Dashi Do ketë ngjarje te jashtëzakonshme gjate kësaj dite për ata qe janë ne një lidhje. Gjithçka do jete ndryshe dhe akoma me emocionuese se me pare. Beqaret gjithashtu do kenë shume fat dhe do e gjejnë...

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 6 dhjetor

para 8 muajve - Albeu

Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive në sajë të ndikimit të Hënës në shenjën tuaj. Megjithatë do të ketë sërish disa konflikte, lidhur me të cilat duhet të merrni vendim. Mundohuni që të jeni më pak...

Horoskopi për ditën e sotme, 6 dhjetor 2019

para 8 muajve - BalkanWeb

Dashi Do të jetë dita juaj me fat sa i takon karrierës. Ekziston mundësia të rriteni në detyrë. Nëse keni pasur gjithnjë një ëndërr, shanset për ta realizuar atë janë shumë të mëdha. Gjithashtu parashikohet...

Horoskopi për ditën e premte, 6 dhjetor 2019!

para 8 muajve - Vizion Plus

Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive në sajë të ndikimit të Hënës në shenjën tuaj. Megjithatë do të ketë sërish disa konflikte, lidhur me të cilat duhet të merrni vendim. Mundohuni që të jeni më pak...

Horoskopi sot

para 8 muajve - PortaliOnline

Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive në sajë të ndikimit të Hënës në shenjën tuaj. Megjithatë do të ketë sërish disa konflikte, lidhur me të cilat duhet të merrni vendim. Mundohuni që të jeni më pak...

Horoskopi për sot, ja çfarë parashikojnë yjet për ju!

para 8 muajve - Gazeta Observer

Dashi Mos lejoni që komenti i keq i dikujt të të mbajë larg nga ata. Përkundrazi, bëhuni tepër i mirë. Respektojini ata më shumë sesa të kanë respektuar. Vritini ata me mirësi. Luftoni me pjekuri për t’i...

Horoskopi i datës 6 dhjetor 2019

para 8 muajve - RTV 21

Dashi Hëna dhe Mërkuri do bëhen bashkë gjatë kësaj dite dhe do ju bëjmë më të logjikshëm dhe largpamës. Për ju të dashuruarit qetësia do mbizotërojë gjithë kohës. Marrëdhënia me partnerin nuk do jetë e...

Horoskopi ditor, e premte 6 dhjetor 2019

para 8 muajve - Portalb

Dashi Te nxitur nga Merkuri dhe Plutoni, do e përmirësoni ndjeshëm sot jetën tuaj ne çift. Do jeni me tolerante dhe me te kuptueshëm me personin qe keni ne krah. Beqaret do kenë një dite te animuar dhe...

Horoskopi për ditën e sotme, çfarë ka rezervuar fati për të lindurit e çdo shenje

para 8 muajve - Albeu

Dashi Kjo e enjtje do të nisë disi me lodhje, por më tej gjërat do të sistemohen. Vetëm në fundjavë do të keni mundësi që të mblidhni frytet e punës që keni bërë më parë. Ndërkohë në mbrëmje bëni mirë...

Horoskopi për ditën e sotme, 5 dhjetor 2019

para 8 muajve - BalkanWeb

Dashi Nëse nuk jeni të përfshirë në një marrëdhënie romantike, mos u surprizoni nëse kjo ndodh sot. Ka gjasa të bëhet fjalë për një person pranë jush. Rekomandohet të mos qëndroni në shtëpi, por dilni...

Horoskopi për ditën e enjte, 5 dhjetor 2019!

para 8 muajve - Vizion Plus

Dashi Kjo e enjtje do të nisë disi me lodhje, por më tej gjërat do të sistemohen. Vetëm në fundjavë do të keni mundësi që të mblidhni frytet e punës që keni bërë më parë. Ndërkohë në mbrëmje bëni mirë...

Gjëra interesante për ju janë rezervar sot nga horoskopi

para 8 muajve - Gazeta Observer

Parashikimi i horoskopit për sot. Dashi Nëse nuk jeni të përfshirë në një marrëdhënie romantike, mos u surprizoni nëse kjo ndodh sot. Ka gjasa të bëhet fjalë për një person pranë jush. Rekomandohet të...

Nëse burri juaj bën këto 10 gjëra, martesa juaj do të zgjasë përgjithmonë

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Martesa është bashkimi i dy personave të përkushtuar ndaj dashurisë dhe besnikërisë. Për këtë, është e nevojshme që të dy njerëzit të jenë të përfshirë dhe të përpiqen të jetojnë mirë së bashku. Çiftet...

Horoskopi i datës 5 dhjetor 2019

para 8 muajve - RTV 21

Dashi Gjatë kësaj dite do iu jepni më shumë prioritet gjërave që i doni me zemër dhe kjo do iu përmbushë. Për ju të dashuruarit e sotmja do jetë e mirë. Secili do i shprehë ndjenjat pafundësisht dhe do...

Horoskopi ditor, e enjte 5 dhjetor 2019

para 8 muajve - Portalb

Dashi Asgjë e veçante për te dashuruarit gjate kësaj dite. Rutina do e pushtoje lidhjen e tyre dhe nuk pritet asgjë e jashtëzakonshme. Beqaret nga ana tjetër do bëjnë për vete shume persona. E ardhmja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK