http://kariera.mk

Zbulimi tronditës: Si po fitohen miliona nga kthimi i virgjërisë te vajzat myslimane

para 5 muajve - Gazeta Express

Një hetim i gjerë tregon se mjekët britanikë po fitojnë miliona duke kryer operacione “sekrete” për “riparim të virgjërisë” ndaj grave të reja, të cilat janë nën presionin e familjeve të tyre dhe traditës....

Interesante, mjekët britanikë milionerë pasi rikthejnë virgjërinë të vajzat myslimane

para 5 muajve - Gazeta Express

Një hetim i gjerë tregon se mjekët britanikë po fitojnë miliona duke kryer operacione “sekrete” për “riparim të virgjërisë” ndaj grave të reja, të cilat janë nën presionin e familjeve të tyre dhe traditës....

Zbulimi tronditës: Si po fitohen miliona nga kthimi i virgjërisë te vajzat myslimane

para 5 muajve - Insajderi

Një hetim i gjerë tregon se mjekët britanikë po fitojnë miliona duke kryer operacione “sekrete” për “riparim të virgjërisë” ndaj grave të reja, të cilat janë nën presionin e familjeve të tyre dhe traditës....

Miliona para nga kthimi i virgjërisë!

para 5 muajve - Koha.mk

Mjekët britanikë janë vënë përballë akuzave se po fitojnë miliona para nga operacionet për të rikthyer virgjërinë vajzave të cilat duan të martohen “të paprekura”.  Në një artikull të bërë publik nga “Daily...

“Doktorët po bëjnë miliona me ‘operacionet e virgjërisë’”

para 5 muajve - Opinion

Mjekët britanikë janë vënë përballë akuzave se po fitojnë mijëra para nga operacionet për të rikthyer virgjërinë vajzave të cilat duan të martohen “të paprekura” Në një artikull të bërë publik nga “Daily...

Zbulimi tronditës: Si po fitohen miliona nga kthimi i virgjërisë te vajzat

para 5 muajve - Iliria News

Një hetim i gjerë tregon se mjekët britanikë po fitojnë miliona duke kryer operacione “sekrete” për “riparim të virgjërisë” ndaj grave të reja, të cilat janë nën presionin e familjeve të tyre dhe traditës....

Doktorët po bëjnë miliona me këto operacione

para 5 muajve - Lexo

Mjekët britanikë janë vënë përballë akuzave se po fitojnë mijëra para nga operacionet për të rikthyer virgjërinë vajzave të cilat duan të martohen “të paprekura” Në një artikull të bërë publik nga “Daily...

Mjekët britanikë po pasurohen duke kryer këto operacione

para 5 muajve - Lexo

Mjekët britanikë janë vënë përballë akuzave se po fitojnë mijëra para nga operacionet për të rikthyer virgjërinë vajzave të cilat duan të martohen “të paprekura” Në një artikull të bërë publik nga “Daily...

“Doktorët po bëjnë miliona me ‘operacionet e virgjërisë’ në fshehtësi të plotë”

para 5 muajve - Periskopi

Mjekët britanikë janë vënë përballë se po fitojnë mijëra para nga operacionet për të rikthyer virgjërinë vajzave të cilat duan të martohen “të paprekura” Në një artikull të bërë publik nga “Daily Mail”,...

‘Operacionet e virgjërisë’, mjekët në Britani po bëhen milionerë nga ky fenomen

para 5 muajve - Fol

Mjekët britanikë janë vënë përballë akuzave se po fitojnë mijëra para nga operacionet për të rikthyer virgjërinë vajzave të cilat duan të martohen “të paprekura” Në një artikull të bërë publik nga “Daily...

Mjekët britanikë nxjerrin miliona duke riparuar virgjërinë e vajzave myslimane

para 5 muajve - Gazeta Tema

Një hetim i gjerë tregon se mjekët britanikë po fitojnë miliona duke kryer operacione “sekrete” për “riparim të virgjërisë” ndaj grave të reja, të cilat janë nën presionin e familjeve të tyre dhe traditës....

‘Operacionet e virgjërisë’, mjekët në Britani po bëhen milionerë nga ky fenomen

para 5 muajve - Arbresh

Mjekët britanikë janë vënë përballë akuzave se po fitojnë mijëra para nga operacionet për të rikthyer virgjërinë vajzave të cilat duan të martohen “të paprekura” Në një artikull të bërë publik nga “Daily...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK