http://kariera.mk

Albani dhe Miriami u bënë prindër për herë të dytë, erdhi në jetë Duam

para 5 muajve - Portalb

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë. Lajmin e ka ndarë me ndjekësit në Instagram vetë Albani pak minuta më parë. Në një shkrim të gjatë ai ka rrëfyer emrin e veçantë të vogëlushit...

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani bëhen prindër për herë të dytë

para 5 muajve - Klan Kosova

Këngëtari i njohur, Alban Skënderaj dhe gruaja e tij, Miram Cani, janë bërë prindër për herë të dytë sot. Nëpëmjet postimeve në rrjetin social Instagram cifti bëri të ditur ardhjen në jetë të djalit të...

Miriami dhe Albani bëhen prindër, publikojnë imazhin e djalit

para 5 muajve - OraInfo

Një lajmi mirë sot ka ardhur nga çifti Alban dhe Miriam Cani. Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë. Lajmin e kanë dhënë vetë dy artistët nëpërmjet një postimi të njëjtë, ku...

Vjen në jetë djali i Albanit dhe Miriamit, ky është emri shumë i veçantë që i kanë vendosur

para 5 muajve - Insajderi

Alban Skenderaj dhe Miriam Cani jnaë bërë prindër për herë të dytë, Ameli bëhet motra e madhe e Duam. Miriam Cani ka sjellë në jetë djalin e saj, i cili është fëmija i dytë me bashkëshortin Alban Skenderaj....

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani bëhen prindër për herë të dytë

para 5 muajve - Sinjali

Këngëtari i njohur shqiptar, Alban Skënderaj dhe partnerja e tij, Miriam Cani, u bënë prindër për herë të dytë. Çifti njoftuan ardhjen në jetë të djalit të tyre përmes një postimi të publikuar në rrjetin...

Albani dhe Miriami bëhen sërish prindër

para 5 muajve - Alsat-M

Ditën e sotme, çifti simpatik Alban Skënderaj dhe Miriam Cani u bënë prindër për herë të dytë. Këngëtarja ka sjellë në jetë një djalë dhe këtë lajm çifti e ndau në “Instagram” me foton e vogëlushit dhe...

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani prindër për herë të dytë, ja emri i vogëlushit

para 5 muajve - Vizion Plus

Çifti më i dashur për të gjithë shqiptarët, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë. Artistët përmes një postimi në rrjetet sociale kanë njoftuar ardhjen në jetë të vogëlushit...

Vjen në jetë djali i Albanit dhe Miriami, ky është emri shumë i veçantë që i kanë vendosur

para 5 muajve - Gazeta Express

Alban Skenderaj dhe Miriam Cani jnaë bërë prindër për herë të dytë, Ameli bëhet motra e madhe e Duam. Miriam Cani ka sjellë në jetë djalin e saj, i cili është fëmija i dytë me bashkëshortin Alban Skenderaj....

Alban Skenderaj dhe Miriam Cani bëhen prindër për herë të dytë

para 5 muajve - Zhurnal

lban Skenderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë. Këngëtari sapo ka bërë një postim në Instagram, shkruan GazetaBlic. Çifti janë bërë prindër të një djali, ata i kanë bërë publik edhe...

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani bëhen prindër për herë të dytë, zbulohet emri që i kanë vendosur vogëlushit

para 5 muajve - Gazeta Express

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë. Lajmin e kanë dhënë vetë dy artistët nëpërmjet një postimi të njëjtë, ku shkruajnë fjalët më prekëse për vogëlushin e tyre dhe ku kanë...

Miriami dhe Albani sërish prindër, kuptimi unik pas emrit të vogëlushit

para 5 muajve - Opinion

Këngëtarët e njohur shqiptar, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë bërë prindër për herë të dytë.  Pas vajzës së tyre Ameli, çifti është gëzuar me një djalë! Lajmin e ka bërë publik vetë Miriami në profilin...

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj prindër për herë të dytë, vjen në jetë Duam

para 5 muajve - BalkanWeb

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë bërë prindër për herë të dytë, këtë herë të një djali. Lajmin e ka dhënë Miriami dhe Albani përmes një postimi në Instagram. Ata kanë vendosur që djalin e tyre ta quajnë...

Miriam Cani bëhet nënë për herë të dytë: Zbulon emrin e veçantë të bebit

para 5 muajve - Prive

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj u bënë prindër për herë të dytë të një vogëlushi të shëndetshëm. Përgjatë shatzënisë së Miriamit, cifti i famshëm nuk kishin zbuluar asnjëherë gjininë e foshnjes. Por ja...

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani bëhen prindër për herë të dytë: Djalit ia lënë një emër interesant

para 5 muajve - Tetova1

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë. Lajmin e kanë dhënë vetë dy artistët nëpërmjet një postimi të njëjtë, ku shkruajnë fjalët më prekëse për vogëlushin e tyre dhe ku kanë...

Miriam Cani e Alban Skenderaj, bëhen prindër për herë të dytë

para 5 muajve - Gazeta Observer

Miriam Cani ka sjell në jetë fëmijën e dytë. Miriami dhe Albani u bën prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin Duam. Lajmin e bëri të ditur vetë Miriam përmes një postimi në Instagram, duke publikuar...

Albani dhe Mirami prindër për herë të dytë, zbulojnë emrin e veçantë shqiptar (FOTO LAJM)

para 5 muajve - Albeu

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë me Duam . Duam , është emri i veçantë që çifti më i dashur i publikut shqiptar ka zgjedhur për foshnjën e tyre. Këngëtarët janë edhe prindër...

Albani dhe Miriami u bënë prindër për herë të dytë

para 5 muajve - RTV 21

Çifti u bë me djalë Këngëtarët e mirënjohur shqiptarë, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani sot u bënë prindër pë herë të dytë. Miriami solli në jetë një djalë, të cilit çifti ia vuri emrin Duam, shkruan rtv21.tv...

Alban Skënderaj bëhet baba për herë të dytë, publikon foton , ja emri që i ka vendos djalit…

para 5 muajve - Standard

Edhe pse e ka provuar njëherë ndjesinë e të qënurit baba, Alban Skënderaj rrezaton të njëjtën lumturi dhe emocion si herën e parë kur mori vesh ardhjen në jetë të Amelit, vajzës së tij. Lajmin që Miriam...

Alban Skenderaj dhe Miriam Cani bëhen prindër për herë të dytë

para 5 muajve - GazetaBlic

Alban Skenderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë. Këngëtari sapo ka bërë një postim në Instagram, shkruan GazetaBlic . Çifti janë bërë prindër të një djali, ata i kanë bëRë publik edhe...

Alban Skenderaj dhe Miriam Cani bëhen prindër për herë të dytë

para 5 muajve - Bota Press

Alban Skenderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë.Këngëtari sapo ka bërë një postim në Instagram. Çifti janë bërë prindër të një djali, ata i kanë bërë publik edhe emrin. Albani dhe Miriami,...

Miriami dhe Albani gëzohen me një djalë, ja emri i veçantë

para 5 muajve - Lexo

Merr fund pritja për këngëtaren Miriam Cani, e cila ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë, duke u bërë me djalë. Si Miriami edhe Albani kanë publikuar një fotografi ku shihet dora dhe një pjesë e fytyrës...

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani prindër për herë të dytë! Emri i djalit si titulli i këngës së tyre!

para 5 muajve - Blitz

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë të një vogëlushi. Pas vajzës së tyre Ameli, çifti ka sjellë në jetë një djalë. Lajmin e bukur e kanë dhënë të dy këngëtarët në Instagram,...

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani bëhen prindër për herë të dytë: Djalit ia lënë një emër interesant

para 5 muajve - Lajme.al

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë. Lajmin e kanë dhënë vetë dy artistët nëpërmjet një postimi të njëjtë, ku shkruajnë fjalët më prekëse për vogëlushin e tyre dhe ku kanë...

Miriami dhe Albani bëhen prindër për herë të dytë! Njihuni me emrin e veçantë të vogëlushit

para 5 muajve - ElbasaniPlus

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë bërë prindër për të dytën herë. Nëpërmjet një postimi në Instagram, Miriami ka dhënë lajmin e bukur. Duke gëzuar shëndet të plotë, këngëtarja ka dedikuar fjalët më...

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani bëhen prindër për herë të dytë, zbulohet emri që i kanë vendosur vogëlushit

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë. Lajmin e kanë dhënë vetë dy artistët nëpërmjet një postimi të njëjtë, ku shkruajnë fjalët më prekëse për vogëlushin e tyre dhe ku kanë...

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani bëhen prindër për herë të dytë, zbulohet emri që i kanë vendosur vogëlushit

para 5 muajve - Fakti Ditor

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë. Lajmin e kanë dhënë vetë dy artistët nëpërmjet një postimi të njëjtë, ku shkruajnë fjalët më prekëse për vogëlushin e tyre dhe ku kanë...

Albani dhe Miriami bëhen prindër për herë të dytë, ky është emri i veçantë që ia kanë vënë djalit

para 5 muajve - Arbresh

Çifiti i njohur shqiptar, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërb prindër për herë të dytë. Para pak çastesh, ka ardhur në jetë djali i dy artistëve të cilët kanë vendosur ta quajnë Duam, shkruan portali...

Gostivar, përfaqësuesit e partive politike dëgjuan kërkesat e shoqatës “Bashkarisht Mundemi”

para 5 muajve - Gostivari Sot

Sot në mjediset e Këshillit Komunal të komunës së Gostivarit, u mbajt mbeldhja e organizuar nga Shoqata e personave me nevoja të posaçme “Bashkarisht Mundemi”, ku të pranishëm ishin prindërit e fëmijëve...

Shoqata “Bashkarisht Mundemi”, shpalosi kërkesat ndaj partive politike

para 5 muajve - Flaka

Sot në mjediset e Këshillit Komunal të komunës së Gostivarit, u mbajt mbeldhja e organizuar nga Shoqata e personave me nevoja të posaçme “Bashkarisht Mundemi”, ku të pranishëm ishin prindërit e fëmijëve...

Skerdi publikoi një video të veçantë të djalit

para 5 muajve - RTV 21

“O nevriku im…” Artisti i njohur shqiptar, Skerdi Ago dhe partnerja e tij, Ves a Rama më katër janar janë prindër për herë të parë. Ata u bekuan me një djalë që e quajtën Roi. Një video shumë të veçantë...

Skerdi një baba shumë i lumtur, publikon videon me të birin

para 5 muajve - Prive

Këtë vit të ri për çiftin shumë simpatik, Skerdi dhe Vesa erdhi dhurata më e bukur. Ata u bënë prindër për herë të parë të një vogëlushi që e quajtën Roi që do të thotë mbret. Çifti u bënë prindër më 4...

Skerdi një baba shumë i lumtur, publikon videon me të birin

para 5 muajve - Arbresh

Këtë vit të ri për çiftin shumë simpatik, Skerdi dhe Vesa erdhi dhurata më e bukur. Ata u bënë prindër për herë të parë të një vogëlushi që e quajtën Roi që do të thotë mbret. Çifti u bënë prindër më 4...

“Të ka babi jetë”, Skerdi publikon videon emocionuese me djalin

para 5 muajve - GazetaBlic

Skerdi u bë së fundmi baba për herë të parë. Reperi Skerdi dhe gruaja e tij Vesa janë bërë së fundmi prindër për herë të parë, shkruan lajmi.net. Në jetë erdhi djali i tyre të cilin e pagëzuan me emrin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK