http://kariera.mk

Oqeanet ngrohen sikur të ishin hedhur 3.6 miliardë bomba mbi to

para 7 muajve - Top Channel

Temperaturat e oqeanit arritën nivele rekord në vitin 2019, me ritmin me të cilin ata ngrohen, duke sugjeruar që planeti në të cilin jetojmë është duke u përshpejtuar, sipas një studimi të ri të botuar...

Oqeanet ngrohen sikur të ishin hedhur 3.6 miliardë bomba mbi to

para 7 muajve - Shprehja

Temperatura e oqeanit të vitit të kaluar ishte mesatarisht 0.075 gradë Celsius mbi mesataren e matur midis 1981 dhe 2010, tregoi analiza. Ndërsa kjo mund të duket si një rritje jashtëzakonisht e vogël,...

Oqeanet ngrohen sikur të ishin hedhur 3.6 miliardë bomba mbi to

para 7 muajve - Alsat-M

Temperaturat e oqeanit arritën nivele rekord në vitin 2019, me ritmin me të cilin ata ngrohen, duke sugjeruar që planeti në të cilin jetojmë është duke u përshpejtuar, sipas një studimi të ri të botuar...

Oqeanet në 2020 janë më të ngrohta se kurrë më parë në historinë e njerëzimit…

para 7 muajve - Standard

Oqeanet e mbarë botës janë më të ngrohta në vitin 2019 sesa në çdo kohë tjetër në historinë njerëzore, sipas një studimi të ri, duke shtuar frikën se ndryshimi i klimës po shpejton. Temperaturat mesatare...

Oqeanet ngrohen sikur të ishin hedhur 3.6 miliardë bomba mbi to

para 7 muajve - Gazeta Observer

Temperaturat e oqeanit arritën nivele rekord në vitin 2019, me ritmin me të cilin ata ngrohen, duke sugjeruar që planeti në të cilin jetojmë është duke u përshpejtuar, sipas një studimi të ri të botuar...

Oqeanet ngrohen sikur të ishin hedhur 3.6 miliardë bomba mbi to

para 7 muajve - KosovaPress

Temperatura e oqeanit të vitit të kaluar ishte mesatarisht 0.075 gradë Celsius mbi mesataren e matur midis 1981 dhe 2010, tregoi analiza. Ndërsa kjo mund të duket si një rritje jashtëzakonisht e vogël,...

Oqeanet ngrohen sikur të ishin hedhur 3.6 miliardë bomba mbi to

para 7 muajve - Gazeta e re

Temperaturat e oqeanit arritën nivele rekord në vitin 2019, me ritmin me të cilin ata ngrohen, duke sugjeruar që planeti në të cilin jetojmë është duke u përshpejtuar, sipas një studimi të ri të botuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK