http://kariera.mk

Alketa Vejsiu një nga 10 vajzat që do të prezantojnë festivalin e Sanremos

para 7 muajve - BalkanWeb

TIRANE Ditën e sotme, drejtuesit artistik dhe organizatorët e edicionit të 70-të të festivalit të ‘Sanremo-s” në Itali u zbuluan të ftuarit special, skenografinë, si dhe emrat prestigjioz që do t’i bashkohen...

Lot gëzimi për Alketa Vejsiun: Nga Festivali i RTSh-së në prezantuese të Sanremos

para 7 muajve - Telegrafi

Foto: Alketa Vejsiu/Instagram

Lot gëzimi për Alketën: Nga festivali i RTSH-së në Sanremo!

para 7 muajve - Prive

Në dhjetor mori timonin e festivalit më të vjetër shqiptar e më prestigjiozin që ka pasur ndër dekada Shqipëria. Pjesëmarrja e saj në organizim e prezantim, u komentua jashtëzakonisht shumë duke I dhënë...

Alketa Vejsiut ëndrra i bëhet realitet

para 7 muajve - Lexo

Alketa Vejsiu ka ndarë me të gjithë shqiptarët, lajmin më të rëndësishëm të karrierës së saj. Ajo ka realizuar ëndrrën për të prezantuar festivalin e rëndësishëm të Sanremos këtë vit. Përmes një postimi,...

“Po qaj me lot gëzimi!”, Alketa Vejsiu do të prezantojë në Sanremo

para 7 muajve - Opinion

Alketa Vejsiu ka ndarë me ndjekësit e saj lajmin se do të jetë njëra nga prezantueset e festivalit ‘Sanremo 2020” krahas disa prej emrave më të njohur të botës së kinemasë, modës, faqeve rozë dhe spektaklit...

Alketa Vejsiu do prezantojë Sanremon

para 7 muajve - Gazeta Express

Alketa Vejsiu ka realizuar ëndrrën e saj për të prezantuar festivalin prestigjioz të Sanremos këtë vit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatorja duke u shprehur se kjo është dita e saj më e lumtur. Alketa...

Alketa Vejsiu do të prezantojë Festivalin e Sanremos në Itali

para 7 muajve - GazetaBlic

Pas prezantimit të “Festivali i Këngës”, Alketa Vejsiu ka dhënë një tjetër lajm të madh, shkruan GazetaBlic. Moderatorja e ekranit shqiptar ka bërë të ditur se do të prezantojë Festivalin e Sanremos, edicionin...

Alketa Vejsiut ëndrra i bëhet realitet, merr lajmin më të rëndësishëm të karrierës

para 7 muajve - Lexo

Alketa Vejsiu ka ndarë me të gjithë shqiptarët, lajmin më të rëndësishëm të karrierës së saj. Ajo ka realizuar ëndrrën për të prezantuar festivalin e rëndësishëm të Sanremos këtë vit. Përmes një postimi,...

“Po qaj me lot gëzimi”- Alketa Vejsiu do të prezantojë “Sanremo 2020”

para 7 muajve - Blitz

Jo më kot Alketa Vejsiu ka qenë protagoniste e televizionit kohët e fundit, kjo për të arritur ëndrrën e saj më të madhe: televizionin italian. Puna në TV Klan dhe në RTSH me festivalin e  fundvitit, iu...

Alketa Vejsiu do të prezantojë përkrah Monica Bellucit në Festivalin e Sanermos

para 7 muajve - Sinjali

Moderatorja e njohur shqiptare, Alketa Vejsiu, është njëra ndër personazhet që do ta prezantojë Festivalin e Sanermos këtë vit. Këtë e ka bërë të ditur vetë Alketa, përmes një shkrimi të publikuar në profilin...

"Po qaj me lot gëzimi", Alketa Vejsiu do të prezantojë Sanremon (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Alketa Vejsiu ka realizuar ëndrrën e saj për të prezantuar festivalin prestigjioz të Sanremos këtë vit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatorja duke u shprehur se kjo është dita e saj më e lumtur. Alketa...

“Po qaj me lot gëzimi”, Alketa Vejsiu do të prezantojë Sanremon (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Tetova Sot

Alketa Vejsiu ka realizuar ëndrrën e saj për të prezantuar festivalin prestigjioz të Sanremos këtë vit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatorja duke u shprehur se kjo është dita e saj më e lumtur. Alketa...

‘Po qaj me lot gëzimi’, Alketa Vejsiut i plotësohet ëndrra e madhe dhe nuk arrin ta besoj: Është dita me e lumtur e karrierës sime

para 7 muajve - Lajme.al

Ajo ka realizuar ëndrrën për të prezantuar festivalin e rëndësishëm të Sanremos këtë vit. Alketa Vejsiu ka ndarë me të gjithë shqiptarët, lajmin më të rëndësishëm të karrierës së saj. Përmes një postimi,...

Alketa Vejsiu do prezantojë Sanremon

para 7 muajve - Ekonomia Online

Alketa Vejsiu ka realizuar ëndrrën e saj për të prezantuar festivalin prestigjioz të Sanremos këtë vit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatorja duke u shprehur se kjo është dita e saj më e lumtur. Alketa...

Alketa Vejsiu bën të ditur lajmin e madh: Është dita më e lumtur e karrierës sime!

para 7 muajve - Gazeta Observer

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu ka zbuluar lajmin e madh. Një nga prezantueset më të mira shqiptare, ka bërë të ditur që do të prezantojë në festivalin e njohur italian “Sanremo”. Në mesin  e shumë...

Alketa Vejsiu do prezantojë Sanremon

para 7 muajve - Fakti Ditor

Alketa Vejsiu ka realizuar ëndrrën e saj për të prezantuar festivalin prestigjioz të Sanremos këtë vit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatorja duke u shprehur se kjo është dita e saj më e lumtur. Alketa...

Alketa Vejsiu do prezantojë Sanremon

para 7 muajve - Ekonomia Online

Alketa Vejsiu ka realizuar ëndrrën e saj për të prezantuar festivalin prestigjioz të Sanremos këtë vit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatorja duke u shprehur se kjo është dita e saj më e lumtur. Alketa...

Alketa Vejsiu do prezantojë Sanremon

para 7 muajve - Bota Press

Alketa Vejsiu ka realizuar ëndrrën e saj për të prezantuar festivalin prestigjioz të Sanremos këtë vit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatorja duke u shprehur se kjo është dita e saj më e lumtur. Alketa...

Alketa Vejsiu do të prezantojë në festivalin e njohur evropian

para 7 muajve - Arbresh

Ajo është moderatore shumë e dashur nga publiku dhe e shumë komentuar në media e rrjete sociale. Alketa Vejsiu, thotë se kjo është dita më e lumtur e karrierës së saj pasiqë ka marrë një ftesë të veçantë...

Alketa Vejsiu do prezantojë Sanremon

para 7 muajve - Periskopi

Alketa Vejsiu ka realizuar ëndrrën e saj për të prezantuar festivalin prestigjioz të Sanremos këtë vit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatorja duke u shprehur se kjo është dita e saj më e lumtur. Alketa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK