http://kariera.mk

Një burrë gjerman bën propozimin e pazakontë për martesës, ai shfaqet në Google Maps

para 7 muajve - Epoka e Re

Propozimi për martesë i një burri gjerman mori një audiencë më të madhe nga sa kishte planifikuar, pasi u shfaq në një pamje ajrore të përdorur nga Google Maps. Agjencia gjermane e lajmeve “DPA” ka raportuar...

Një burrë gjerman bën propozimin e pazakontë për martesës, ai shfaqet në Google Maps

para 7 muajve - Aktuale

Propozimi për martesë i një burri gjerman mori një audiencë më të madhe nga sa kishte planifikuar, pasi u shfaq në një pamje ajrore të përdorur nga Google Maps. Agjensia gjermane e lajmeveDPA raportoi...

Propozimi i gjermanit për të dashurën shfaqet në “Google Maps”

para 7 muajve - Portalb

Një propozim që një gjerman i ka bërë të dashurës së tij për martesë është fotografuar nga “Google Maps”, transmeton Koha.net .

E kap "mat" Google Maps, gjermani bën super propozimin për martesë

para 7 muajve - Albeu

Propozimi për martesë i një burri gjerman mori një audiencë më të madhe nga sa kishte planifikuar, pasi u shfaq në një pamje ajrore të përdorur nga Google Maps. Agjensia gjermane e lajmeveDPA raportoi...

Një burrë gjerman bën propozimin e pazakontë për martesës, ai shfaqet në Google Maps

para 7 muajve - Gazeta e re

Propozimi për martesë i një burri gjerman mori një audiencë më të madhe nga sa kishte planifikuar, pasi u shfaq në një pamje ajrore të përdorur nga Google Maps. Agjensia gjermane e lajmeveDPA raportoi...

Një burrë gjerman bën propozimin e pazakontë për martesë

para 7 muajve - Sinjali

Propozimi për martesë i një burri gjerman mori një audiencë më të madhe nga sa kishte planifikuar, pasi u shfaq në një pamje ajrore të përdorur nga Google Maps. Agjencia gjermane e lajmeve DPA raportoi...

Gjermani bën një nga propozimet më të bukura për martesë: Shfaqet në Google Maps

para 7 muajve - Gazeta Tema

Propozimi për martesë i një burri gjerman mori një audiencë më të madhe nga sa kishte planifikuar, pasi u shfaq në një pamje ajrore të përdorur nga Google Maps. Agjensia gjermane e lajmeveDPA raportoi...

Gjermani bën propozim të pazakontë për martesës përmes Google Maps

para 7 muajve - Alsat-M

Propozimi për martesë i një burri gjerman mori një audiencë më të madhe nga sa kishte planifikuar, pasi u shfaq në një pamje ajrore të përdorur nga Google Maps. Agjensia gjermane e lajmeveDPA raportoi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK