http://kariera.mk

Tayna fotografohet para pasqyrës, ky detaj bie në sy

para 7 muajve - OraInfo

Është ndër reperet me të dashura në vend. Tayna po shijon suksesin e projektit të fundit “Lakmitare” që e solli në bashkëpunim me reperin e njohur, Mozzik. Reperja e mirënjohur krahas angazhimeve me koncerte,...

Tayna para pasqyrës, tregon belin dhe të pasmet e formësuara

para 7 muajve - Zhurnal

Tayna po shijon suksesin e projektit të fundit “Lakmitare” që e solli në bashkëpunim me reperin e njohur, Mozzik. Reperja e mirënjohur krahas angazhimeve me koncerte, po arrin të gjejë kohë edhe për tu...

Tayna para pasqyrës, tregon belin dhe të pasmet e formësuara

para 7 muajve - Gazeta Express

Tayna po shijon suksesin e projektit të fundit “Lakmitare” që e solli në bashkëpunim me reperin e njohur, Mozzik. Reperja e mirënjohur krahas angazhimeve me koncerte, po arrin të gjejë kohë edhe për tu...

Ish-Miss Shqipëria i ‘lë’ nën hije të gjitha me këtë paraqitje

para 7 muajve - Lajm

Trejsi ka treguar edhe njëherë format trupore. Ish-Miss Shqipëria, Trejsi Sejdini, është kthyer në kohë për ta ndarë me ndjekësit një fotografi, shkruan lajmi.net. Në imazhin e postuar ajo shihet tejet...

Tayna para pasqyrës, tregon belin dhe të pasmet e formësuara

para 7 muajve - Lajm

Tayna po shijon suksesin e projektit të fundit “Lakmitare” që e solli në bashkëpunim me reperin e njohur, Mozzik. Reperja e mirënjohur krahas angazhimeve me koncerte, po arrin të gjejë kohë edhe për tu...

Capital T paralajmëroi këngë, ky është identiteti i vajzës në klip

para 7 muajve - Lajm

Jeta private e reperit Capital T është bërë tejet e komentuar pas një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram. Në fotografi ai shfaqet I përqafuar me një vajzë misterioze, duke qëndruar përballë...

Rita Ora publikon video duke vizatuar pa sutjena

para 7 muajve - Lajm

Rita Ora e ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet duke vizatuar, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen edhe me gjoksin e saj, pasi ka zgjedhur të mos veshë jelekë. Në përshkrimin e videos,...

Tayna para pasqyrës, tregon belin dhe të pasmet

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Tayna po shijon suksesin e projektit të fundit “Lakmitare” që e solli në bashkëpunim me reperin e njohur, Mozzik. Reperja e mirënjohur krahas angazhimeve me koncerte, po arrin të gjejë kohë edhe për tu...

Tayna para pasqyrës, tregon belin dhe të pasmet e formësuara

para 7 muajve - Gazeta Observer

Tayna po shijon suksesin e projektit të fundit “Lakmitare” që e solli në bashkëpunim me reperin e njohur, Mozzik. Reperja e mirënjohur krahas angazhimeve me koncerte, po arrin të gjejë kohë edhe për tu...

Tayna para pasqyrës, tregon belin dhe të pasmet e formësuara

para 7 muajve - Periskopi

Tayna po shijon suksesin e projektit të fundit “Lakmitare” që e solli në bashkëpunim me reperin e njohur, Mozzik. Reperja e mirënjohur krahas angazhimeve me koncerte, po arrin të gjejë kohë edhe për tu...

Tayna para pasqyrës, tregon belin dhe të pasmet

para 7 muajve - GazetaBlic

Tayna po shijon suksesin e projektit të fundit “Lakmitare” që e solli në bashkëpunim me reperin e njohur, Mozzik. Reperja e mirënjohur krahas angazhimeve me koncerte, po arrin të gjejë kohë edhe për tu...

Pas 50 Centit, Tayna në koncertin e reperit të famshëm

para 7 muajve - Lajm

Tayna shijon jetën e natës në lokalet e Londrës. Tayna së fundi ka udhëtuar për në Londër, ku krahas punës gjen kohë edhe për t’u relaksuar, shkruan lajmi.net. Mbrëmë, reperja bashkë me shoqet e saja është...

Tayna në koncertin e ish të dashurit të Kylie Jenner

para 7 muajve - Arbresh

Rap-artistja e njohur nga Prizreni, Tayna, po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes çdo ditë e më shumë. Kohëve të fundit, Tayna po qëndron në Londër, ku së bashku me disa mikesha të saj janë argëtuar...

Tayna tregon belin e hollë, para pasqyrës shfaqet në super formë

para 7 muajve - Zhurnal

Tayna mbetet e angazhuar me koncerte brenda dhe jashtë vendit. Së fundi, reperja e suksesshme shqiptare po qëndron në Londër nga edhe ka publikuar imazhe, shkruan Indeksonline. Reperja e famshme nga Prizreni,...

Tayna tregon belin e hollë në imazhin e fundit

para 7 muajve - Arbresh

Reperja e njohur, Tayna, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo ndan çdo ditë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, gjersa nuk mungojnë herë pas here edhe imazhet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK