http://kariera.mk

Mori trëndafil nga Capital T, njihuni me brunen simpatike…

para 7 muajve - Standard

Reperi Capital T bëri kuriozë të gjithë fansat e tij, pas postimit të një fotoje romantike përballë kullës Eiffel, krah një bruneje që pozonte me kurriz. Me një trëndafil në dorë, të gjithë menduan se...

Kjo është femra që u fotografua me Capital T në Paris

para 7 muajve - Zhurnal

Një foto e Capital T krah një femre bëri bujë. Reperi Capital T po realizonte xhirimet e klipit të ri në Paris dhe me publikimin e një fotografie mori shumë komente, shkruan lajmi.net.Në foton e postuar...

Kjo është femra që u fotografua me Capital T në Paris

para 7 muajve - Gazeta Express

Një foto e Capital T krah një femre bëri bujë. Reperi Capital T po realizonte xhirimet e klipit të ri në Paris dhe me publikimin e një fotografie mori shumë komente, shkruan lajmi.net. Në foton e postuar...

VIDEO/ Mori trëndafil nga Capital T, njihuni me brunen simpatike

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Reperi Capital T bëri kuriozë të gjithë fansat e tij, pas postimit të një fotoje romantike përballë kullës Eiffel, krah një bruneje që pozonte me kurriz. Me një trëndafil në dorë, të gjithë menduan se...

Kjo është femra që u fotografua me Capital T në Paris

para 7 muajve - Bota Press

Një foto e Capital T krah një femre bëri bujë. Reperi Capital T po realizonte xhirimet e klipit të ri në Paris dhe me publikimin e një fotografie mori shumë komente. Në foton e postuar shihet reperi dhe...

Capital T paralajmëroi këngë, ky është identiteti i vajzës në klip

para 7 muajve - Gazeta Express

Jeta private e reperit Capital T është bërë tejet e komentuar pas një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram. Në fotografi ai shfaqet I përqafuar me një vajzë misterioze, duke qëndruar përballë...

Capital T paralajmëroi këngë, ky është identiteti i vajzës në klip

para 7 muajve - Infokusi

Jeta private e reperit Capital T është bërë tejet e komentuar pas një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram. Në fotografi ai shfaqet I përqafuar me një vajzë misterioze, duke qëndruar përballë...

Zbulohet identiteti i vajzës që u shfaq në krahët e Capital T

para 7 muajve - Insajderi

Jeta private e reperit Capital T është bërë tejet e komentuar pas një fotografië të publikuar në rrjetin social Instagram. Në fotografi ai shfaqet I përqafuar me një vajzë misterioze, duke qëndruar përballë...

Capital T paralajmëroi këngë, mësohet identiteti i vajzës në klip

para 7 muajve - Periskopi

Jeta private e reperit Capital T është bërë tejet e komentuar pas një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram. Në fotografi ai shfaqet I përqafuar me një vajzë misterioze, duke qëndruar përballë...

Capital T zbulon fytyrën e vajzës që ia rrëmbeu zemrën

para 7 muajve - Aktuale

Capital T vazhdon të jetë ndër reperët më të dashur për publikun. Këngët e tij janë gjithmonë shumë të suksesshme. Capitali vazhdon të jetës pranë fansave të tij me projekte të reja. Së fundi, ai ka publikuar...

“Je T’aime”, kënga e re e Capital T

para 7 muajve - Gazeta Express

Rep-artisti i mirënjohur shqiptar, Capital T, nesër në ditën e të dashuruarve do ta publikojë këngën e re. “Je T’aime”, titullohet kënga, klipin e së cilës e ka realizuar në qytetin e dashurisë, në Paris....

Kjo është femra që u fotografua me Capital T në Paris

para 7 muajve - GazetaBlic

Para disa ditësh, në rrjete sociale ka qarkulluar lajmi se Capital T ishte me të dashurën në Paris pasi reperi publikoi një fotografi me një femër në llogarinë e tij në Instagram. Por, në fakt ai po sjell...

Më në fund! Duke i dhuruar një trëndafil, Capital T zbulon vajzën misterioze

para 7 muajve - Albeu

Capital T çmendi rrjetin me një pozë pranë kullës Eiffel në Paris, ku shfaqej i përqafuar me një vajzë. Reperi mbante në dorë një trëndafil të kuq, ndërsa me dorë n tjetër përqafonte vajzën misterioze...

Kjo është femra që u fotografua me Capital në Paris

para 7 muajve - Prive

Para disa ditësh, në rrjete sociale ka qarkulluar lajmi se Capital T ishte me të dashurën në Paris pasi reperi publikoi një fotografi me një femër në llogarinë e tij në Instagram. Por, në fakt ai po sjell...

“Je T’aime”, kënga e re e Capital T

para 7 muajve - RTV 21

Nesër publikohet kënga e re e Capital T Rep-artisti i mirënjohur shqiptar, Capital T nesër në ditën e të dashuruarve do ta publikojë këngën e re. “Je T’aime”, titullohet kënga, klipin e së cilës e ka realizuar...

Capital na prezanton me vajzën që ia ‘rrëmbeu’ zemrën

para 7 muajve - OraInfo

Capital T vazhdon të jetë ndër reperët më të dashur për publikun. Këngët e tij janë gjithmonë shumë të suksesshme, përcjell ORAinfo. Capitali vazhdon të jetës pranë fansave të tij me projekte të reja....

Capital T na mashtroi të gjithëve!

para 7 muajve - Blitz

Ose u vetë-mashtruam… Pak ditë më parë, Capital T postoi një foto nga Parisi, kthyer me kurriz nga kamera ku bashkë me të shihej një vajzë, gjë për të cilën meduam të gjithë se Trimi nuk është me signle....

Mesazhi i veçantë i videoklipit të Dafina Zeqirit

para 7 muajve - Telegrafi

Dafina Zeqiri (Foto: YouTube)

Mesazhi i veçantë i videoklipit të Dafina Zeqirit

para 7 muajve - Ekonomia Online

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, dje (e mërkurë) publikoi projektin e ri muzikor të titulluar “Merri Krejt”. Siç është parë, një ekip thuajse me 20 njerëz punuan për këtë projekt të 30-vjeçares...

Çfarë kuptimi ka klipi i ri i Dafina Zeqirit që po komentohet nga të gjithë?

para 7 muajve - Albeu

Dafina Zeqiri publikoi këngën e re ditën e djeshme dhe vëmendja u përqendrua tek klipi . “Merri Krejt ” pritej me padurim nga fansat dhe komentet në YouTube tregojnë se pikëpyetja nuk qendron as tek teksti,...

Çfarë mesazhi fshihet pas klipit të ri të Dafina Zeqirit?

para 7 muajve - Sinjali

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri gjatë ditës së djeshme e ka publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga e cila titullohet “Merri krejt”, u publikua e shoqëruar edhe me një videoklip tejet...

Dafina Zeqiri publikon këngën e re “Merri krejt”

para 7 muajve - Zhurnal

Dafina Zeqiri e ka publikuar projektin e ri muzikor. Këngëtarja Dafina Zeqiri para pak minutash e ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan lajmi.net. “Merri krejt”, titullohet ky projekt muzikor i cili...

“Merri Krejt”, kënga e re nga Dafina Zeqiri

para 7 muajve - Ekonomia Online

Dafina Zeqiri ka publikuar këngën e saj më të re “Merri Krejt”. Teksti dhe melodia është bërë nga Elinel, derisa producent është Ertug, transmeton Koha.net. Miksimi dhe masterizimi është bërë nga Deard...

Dy ditë para ditës së të dashuruarve, Dafina Zeqiri me këngë të re

para 7 muajve - Alsat-M

Dy ditë para Shën Valentinit, Dafina Zeqiri ka vendosur të sjellë një këngë të re mjaft të këndshme! Kënga mban titullin “Merri krejt” dhe flet për një çift që i ka dhënë fund lidhjes. Në tekst, Dafina...

Dafina Zeqiri publikon këngën e re

para 7 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka publikuar projektin e radhës për këtë vit. Kënga mbanë titullin “Merri krejt” dhe është shoqëruar edhe me videoklip, njofton Klan Kosova. Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re.

Dafina Zeqiri publikon këngën e re me videoklip

para 7 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, të titulluar “Merri krejt”. Këtë këngë, Dafina e ka shoqëruar me videoklip, ku ajo shfaqet mjaft bukur. Projekti...

Dafina Zeqiri publikon këngën e re me videoklip

para 7 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, të titulluar “Merri krejt”. Këtë këngë, Dafina e ka shoqëruar me videoklip, ku ajo shfaqet mjaft bukur. Projekti...

Dafina publikon “Merri Krejt” me një klip interesant

para 7 muajve - Insajderi

Këngëtarja Dafina Zeqiri para pak minutash e ka publikuar këngën e saj më të re. “Merri krejt”, titullohet ky projekt muzikor i cili vjen i realizuar edhe me videoklip, aty ku këngëtarja shqiptare shfaqet...

Dafina Zeqiri publikon këngën e re “Merri Krejt”, vjen e veçantë në klip

para 7 muajve - Telegrafi

Dafina Zeqiri (Foto: YouTube)

“Merri krejt” publikohet nga Dafina Zeqiri

para 7 muajve - RTV 21

Kënga e re nga Dafina Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor të titulluar “Merri krejt”. Këtë këngë Dafina e ka shoqëruar me videoklip ku ajo shfaqet...

Dafina Zeqiri publikon këngën e re “Merri krejt”

para 7 muajve - Lajm

Këngëtarja Dafina Zeqiri para pak minutash e ka publikuar këngën e saj më të re. “Merri krejt”, titullohet ky projekt muzikor i cili vjen i realizuar edhe me videoklip, aty ku këngëtarja shqiptare shfaqet...

“Merri krejt” – projekti më i ri nga Dafina Zeqiri

para 7 muajve - Prive

“Merri krejt” quhet projekti më i ri nga Dafina Zeqiri. Kënga e shoqëruar me videoklip është publikuar pak minuta më parë në youtube. Në klip, Dafina duket shumë më ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim....

Dafina Zeqiri publikon këngën e re “Merri krejt”

para 7 muajve - Sinjali

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri e ka publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga titullohet ‘Merri krejt” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, shkruan Gazeta Sinjali. Rep-artisti...

Dafina Zeqiri publikon këngën e re me videoklip

para 7 muajve - Bota Press

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, të titulluar “Merri krejt”. Këtë këngë, Dafina e ka shoqëruar me videoklip, ku ajo shfaqet mjaft bukur. Projekti...

Dafina Zeqiri publikon këngën e re “Merri krejt”

para 7 muajve - Fakti Ditor

Dafina Zeqiri e ka publikuar projektin e ri muzikor. Këngëtarja Dafina Zeqiri para pak minutash e ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan lajmi.net. “Merri krejt”, titullohet ky projekt muzikor i cili...

Dafina publikon “Merri Krejt” me një klip interesant

para 7 muajve - Arbresh

Dafina Zeqiri ka realizuar projektin më të ri “Merri Krejt”. Ajo ka ardhur në një stil më ndryshe nga herët e tjera si nga aspekti muzikor ashtu edhe paraqitja vizuale, shkruan portali arbresh.info. As...

“Je T’aime” – kënga e re e Capital T

para 7 muajve - Sinjali

Trim Ademi i njohur me emrin artistik si Capital T, ka gati projektin më të ri muzikor. Kënga titullohet “Je T’aime” dhe do të publikohet e shoqëruar me videoklip nesër (14 shkurt), në orën 14:02, shkruan...

Capital T do ta publikojë këngën “Je T’aime” në ditën e të dashuruarve

para 7 muajve - Telegrafi

(Foto: Instagram/truekapo)

Klipi i ri i Capital T publikohet në datë dhe orë të veçantë!

para 7 muajve - Prive

Ka disa ditë që po përflitet projekti i ri i reperit Capital T, kjo edhe nga imazhet e publikuara nga Parisi, vendi i dashurisë. E pikërisht për dashurinë është teksti i këngës së re që mban titullin “Je...

Dafina Zeqiri sot publikon këngën e re “Merri krejt”

para 7 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Dafina Zeqiri, është në përgatitje të një projekti të ri muzikor. Kënga e re “Merri krejt” publikohet sot në ora 18:00 ka bërë të ditur vet artistja në një postim...

Capital T do ta publikojë këngën “Je T’aime” në ditën e të dashuruarve

para 7 muajve - Ekonomia Online

Capital T ka paralajmëruar këngën e re, të cilët do ta publikojë ditën e premte të shoqëruar me videoklip. Është një këngë dashurie, e titulluar “Je T’aime” dhe do të publikohet pikërisht me 14 shkurt,...

Kënga e re e Majk vjen këtë muaj!

para 7 muajve - Prive

Janë skuadra më e përmendur por edhe ndër më të suksesshmit në industrinë e muzikës shqipe. Është fjala për Babastars, të cilët gjithmonë kanë goditur në shenjë me prurjet muzikore. E 2020-ta duket se...

Dafina Zeqiri sot publikon këngën e re “Merri krejt”

para 7 muajve - Arbresh

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Dafina Zeqiri, është në përgatitje të një projekti të ri muzikor. Kënga e re “Merri krejt” publikohet sot në ora 18:00 ka bërë të ditur vet artistja në një postim...

Dafina Zeqiri duket krejt ndryshe në prapaskenat e klipit të ri

para 7 muajve - Lajm

Dafina Zeqiri është duke finalizuar projektin e saj më të ri, të cilin do ta sjell të shoqëruar edhe me videoklip. Këngëtarja, ka ndarë me ndjekësit një fotografi të shkrepur nga përgatitjet e klipit të...

Dafina Zeqiri ndryshon komplet pamjen

para 7 muajve - Arbresh

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Dafina Zeqiri, është në përgatitje të një projekti të ri muzikor. Njoftimin e bëri të ditur përmes një postimi që ka ndarë me fansat në llogarinë e saj personale,...

Projekti i ri i Dafina Zeqirit: Këto janë detajet

para 7 muajve - Prive

Dafina Zeqiri ka gati një projekt të ri që do të lansohet së shpejti. Projekti i ri vjen pas këngës së saj që rezultoi të jetë tejet e suksesshme ‘Vuj vuj’, që u lansua para një muaji dhe numëron mbi 10...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK