http://kariera.mk

Mozzik publikon projektin në gjermanisht

para 6 muajve - Aktuale

Siç kishte paralajmëruar, mbrëmë në mesnatë reperi Mozzik ka publikuar projektin e tij më të ri, në gjuhën gjermane. Kënga titullohet ‘Auf Wiedersehen’ dhe është punuar nga Rzon. Ndiqeni më poshtë të plotë

Mozzik publikon projektin në gjermanisht, ‘Auf Wiedersehen’

para 6 muajve - Zhurnal

Mozzik ka publikuar projektin e ri. Reperi Mozzik ka publikuar projektin e tij më të ri, në gjuhën gjermane. Kënga titullohet ‘Auf Wiedersehen’ dhe është punuar nga Rzon, transmeton lajmi.net. Ky është...

Mozzik publikon projektin në gjermanisht

para 6 muajve - News33

Siç kishte paralajmëruar, në mesnatë reperi Mozzik ka publikuar projektin e tij më të ri, në gjuhën gjermane. Kënga titullohet ‘Auf Wiedersehen’ dhe është punuar nga Rzon. Ndiqeni më poshtë të plotë dhe...

Mozzik publikon këngën e re ‘Auf Wiedersehen’

para 6 muajve - Arbresh

Reperi i njohur, Mozzik ka publikuar këngën e tij  më të re, në gjuhën gjermane të cilën e ka paralajmëruar ditë më parë. Kënga titullohet  ‘Auf Wiedersehen’ është punuar nga Rzon, projekti është vizuelizuar...

Mozzik publikon këngën e re

para 6 muajve - Ina

Reperi i njohur, Mozzik para pak çastesh publikoi këngën e re, “Auf Wiedersehen”. Kjo është kënga e tij e parë tërësisht në gjuhën gjermane, për shkak të dëshirës së fansave të tij. Për tekstin u përkujdes...

U publikua kënga e re e Mozzik,,

para 6 muajve - RTV 21

Erdhi befasia e Mozzik Reperi i njohur, Mozzik para pak çastesh publikoi këngën e re, “Auf Wiedersehen”. Kjo është kënga e tij e parë tërësisht në gjuhën gjermane, për shkak të dëshirës së fansave të tij....

Tayna mendon se është nga një tjetër dimension

para 6 muajve - Tetova Sot

Reperja Tayna, e cila ka vazhduar aty ku e la vitin 2019 edhe në 2020-ën, ku lansoi një hit me reperin Mozzik, ka një mendim interesant për vetveten Zakonisht reperja bën komente interesante në rrjetet...

Tayna mendon se është nga një tjetër dimension

para 6 muajve - Gazeta Express

Reperja Tayna, e cila ka vazhduar aty ku e la vitin 2019 edhe në 2020-ën, ku lansoi një hit me reperin Mozzik, ka një mendim interesant për vetveten Zakonisht reperja bën komente interesante në rrjetet...

Tayna mendon se është nga një tjetër dimension

para 6 muajve - Arbresh

Reperja Tayna, e cila ka vazhduar aty ku e la vitin 2019 edhe në 2020-ën, ku lansoi një hit me reperin Mozzik, ka një mendim interesant për vetveten Zakonisht reperja bën komente interesante në rrjetet...

Mihrije Braha publikon me videoklip këngën “Kollaj”

para 6 muajve - Aktuale

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Mihrije Braha është rikthyer me një projekt të ri muzikor. “Kollaj” titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videojlip në të cilin Braha shfaqet atraktive dhe...

Mozzik publikon sonte këngën e tij të re në gjuhën gjermane

para 6 muajve - Sinjali

Reperi i njohur shqiptar, Mozzik, sonte do të publikojë këngën e tij më të re, shkruan Gazeta Sinjali. Reperi përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ka bërë të ditur kohën kur do ta publikojë...

Mihrije Braha publikoi këngën “Kollaj”

para 6 muajve - RTV 21

Mihrija rikthehet me këngën “Kollaj” Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Mihrije Braha pas një pauze të gjatë në skenë u rikthye me këngën “Kollaj”. Për videoklipin u përkujdes MProduction, për tekstin...

Mozzik paralajmëron një surprizë në projektin që do të publikohet

para 6 muajve - News33

Para disa javësh ai paralajmëroi se më në fund po punon në një projekt i cili do të jetë i tëri në gjuhën gjermane. “Auf Wiedersehen”, titullohet projekti i ri i cili parashihet të publikohet me datë 14...

Adelina Ismaili uron nga afër Ministren e re të Kulturës

para 6 muajve - News33

Adelina Ismaili ka uruar nga afër Ministren e re të Kulturës, Vlora Dumoshin. Këngëtarja shkoi për ta vizutuar në zyre dhe për t’ia dërguar një buqetë me lule. “Sot, urova Ministren e Kulturës, Rinisë...

Mozzik sonte publikon këngën e re në gjuhën gjermane, ka një befasi për fansat

para 6 muajve - Infokusi

Mozzik e ka finalizuar këngën e re të cilën do ta publikoj sot. Reperi i njohur shqiptar, Mozzik, sonte në orën 00:00 do ta publikojë këngën e tij më të re. Projekti muzikor i tij vjen në gjuhën gjermane...

Mihrije Braha rikthehet me këngën “Kollaj”

para 6 muajve - Telegrafi

Mihrije Braha (Foto: YouTube)

Mihrije Braha publikon me videoklip këngën “Kollaj”

para 6 muajve - Lajm

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Mihrije Braha është rikthyer me një projekt të ri muzikor. “Kollaj” titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videojlip në të cilin Braha shfaqet atraktive dhe...

Mozzik sonte publikon këngën e re në gjuhën gjermane, ka një befasi për fansat

para 6 muajve - Lajm

Reperi i njohur shqiptar, Mozzik, sonte në orën 00:00 do ta publikojë këngën e tij më të re. Projekti muzikor i tij vjen në gjuhën gjermane mirëpo do të ketë edhe një befasi në shqip. Ishte vetë Mozzik...

Mozzik sonte publikon këngën e re në gjuhën gjermane, ka një befasi për fansat

para 6 muajve - Gazeta Observer

Mozzik e ka finalizuar këngën e re të cilën do ta publikoj sot. Reperi i njohur shqiptar, Mozzik, sonte në orën 00:00 do ta publikojë këngën e tij më të re, shkruan lajmi.net. Projekti muzikor i tij vjen...

Mihrije Braha rikthehet me këngën “Kollaj”

para 6 muajve - Ekonomia Online

Këngëtarja e mirënjohur Mihrije Braha është kthyer me këngë të re pas një pauze të gjatë në skenë. “Kollaj” mban titullin projekti i saj më i ri, të cilin e ka kompletuar edhe nga ana vizuale. Tekstin...

Mihrije Braha nesër do bombardojë

para 6 muajve - Gazeta Observer

Është ndër emrat më të shquar të muzikës shqipe, karriera e së cilës nisi në moshë shumë te re. Mihrije Braha përherë ka krijuar hite të reja me zërin dhe profesionalizmin e saj. Krah bashkëshortit të...

Kush e ndaloj Mihrije Brahen të bëhet mjeke?

para 6 muajve - Zhurnal

Ka hyrë në të 50-tat, por ende duket si vajzë e re. Mihrije Braha nuk e ka ndërmend të ndryshojë, të plaket. Ajo, disa herë është përpjekur ta tregoj formulën e suksesit se si po qëndron e re, shkruan...

Mozzik tregon publikisht për çfarë është penduar

para 6 muajve - Periskopi

Reperi Mozzik, së fundmi ka treguar për çfarë është penduar. Artisti shfrytëzoi opsionin pyetje/përgjigje në Instagram, në mënyrë që të jetë sa më afër fansave të tyre të shumtë, duke iu përgjigjur në...

Mozzik tregoi se a është penduar ndonjëherë

para 6 muajve - RTV 21

Mozzik pranoi pyetje nga fansat Reperi i njohur, Mozzik vazhdimisht sjellë projekte të reja, të cilat janë shëndërohen r në hite, shkruarn rtv21.tv Mozzik tregohet mjaft aktiv edhe në rrjetet sociale ku...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK