http://kariera.mk

Volkswagen Golf GTI do të arrijë me 245 kuaj fuqi

para një muaji - InfoShqip

Gjenerata e tetë e Golf GTI, do të arrijë gjatë muajit që vjen. Modeli më i popullarizuar i Volkswagen, është duke u zhvilluar gjithnjë e më shumë, ndërsa tani Golf do të arrijë edhe në versionin GTI,...

Volkswageni zbulon modelin më të fuqishëm të Touaregit

para një muaji - Zhurnal

Volkswageni ka zbuluar modelin e ri gjysmë hibrid dhe më të fuqishëm të SUV-it të saj, Touareg R. Ky model hibrid plug-in ka 456 kuajfuqi dhe emiton CO2 rreth 44g/km sipas Volkswagenit. Volkswagen Touareg...

Golf 8 u promovua për herë të parë në Maqedoni

para një muaji - Ina

Dje në sallonin e Volkswagen në “Porsche” është prezantuar për herë të parë gjenerata e tetë e makinës Golf. Golf është koncepti më i suksesshëm botëror i makinave, duke e mbajtur filozofinë dhe konfiguracionin...

Volkswageni zbulon modelin më të fuqishëm të Touaregit

para një muaji - The Prestige

Volkswageni ka zbuluar modelin e ri gjysmë hibrid dhe më të fuqishëm të SUV-it të saj, Touareg R. Ky model hibrid plug-in ka 456 kuajfuqi dhe emiton CO2 rreth 44g/km sipas Volkswagenit. Volkswagen Touareg...

Volkswagen tregon më në fund se si do duket Golf GTI

para një muaji - Shkurt Shqip

Dy javë përpara prezantimit në eventin e makinave në Gjenevë, janë publikuar pamje të Volkswagen Golf GTI të ri. Në foton e shpërndarë nga vetë Volkswagen, shihet vetë pjesa e përparme e kësaj makine,...

Volkswagen tregon më në fund se si do duket Golf GTI

para një muaji - Aktuale

Dy javë përpara prezantimit në eventin e makinave në Gjenevë, janë publikuar pamje të Volkswagen Golf GTI të ri. Në foton e shpërndarë nga vetë Volkswagen, shihet vetë pjesa e përparme e kësaj makine,...

Volkswagen tregon më në fund dukjen që do ta ketë Golf GTI

para një muaji - Gazeta Observer

Ka filluar numërimi së prapthi, sa i përket prezantimit të kësaj makine Tani që janë bërë katër muaj, që kur u lansua Golfi i ri, të gjithë ishin duke pritur se kur do të shfaqet Golf GTI i ri, transmeton...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK