http://kariera.mk

Përdori maskat si reçipeta, modelja "masakrohet" nga fansta (FOTO LAJM)

para 2 jave - Albeu

Një modele ruse është masakruar nga komentet e ndjekësve pasi ka hedhur një foto ku shihet se në vend të reçipetave ka vendosur maska . Në mbishkrimin e fotos Yulia Ushakova ka bërë një shaka të tepruar...

Përdori maskat si reçipeta, modelja “masakrohet” nga fansta (FOTO LAJM)

para 2 jave - Tetova Sot

Një modele ruse është masakruar nga komentet e ndjekësve pasi ka hedhur një foto ku shihet se në vend të reçipetave ka vendosur maska. Në mbishkrimin e fotos Yulia Ushakova ka bërë një shaka të tepruar...

Rrjeti “kryqëzon” modelen/ I vendosi maskat si reçipeta, njerëzit revoltohen

para 2 jave - Top Channel

Në një kohë kur mbarë globi gjendet nën ethet e pandemisë dhe ku vihet re një numër i reduktuar i masave mbrojtëve, përfshirë këtu maskat, një modele ruse zemëroi mbarë ndjekësit me një postim të saj....

Njerëzit po vuajnë për maska, modelja i përdor ato si reçipeta. “Masakrohet” nga fansat

para 2 jave - Gazeta Tema

Një modele ruse është masakruar nga komentet e ndjekësve pasi ka hedhur një foto ku shihet se në vend të reçipetave ka vendosur maska. Në mbishkrimin e fotos Yulia Ushakova ka bërë një shaka të tepruar...

Rrjeti “kryqëzon” modelen/ I vendosi maskat si reçipeta, njerëzit revoltohen

para 2 jave - Infokusi

Në një kohë kur mbarë globi gjendet nën ethet e pandemisë dhe ku vihet re një numër i reduktuar i masave mbrojtëve, përfshirë këtu maskat, një modele ruse zemëroi mbarë ndjekësit me një postim të saj....

Bota vuan për maska, modelja i përdor si bikini

para 2 jave - News33

Një modele ruse është masakruar nga komentet e ndjekësve pasi ka hedhur një foto ku shihet se në vend të bikinive ka vendosur maska. Në mbishkrimin e fotos Yulia Ushakova ka bërë një shaka të tepruar në...

“Shakaja më e keqe që kam parë”, kritika të ashpra modeles ruse që përdori maskat mjekësore si bikini

para 2 jave - Top Channel

Ish-prezantuesja ruse e hokeit ne akull Julia Ushakova është quajtur së fundmi “pa tru” pasi pozoi me maska mjesore të improvizuara si bikini, teksa ndjekësit e quanin “shakaja më e keqe” ne nje kohe kur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK