http://kariera.mk

Klipi i ri i Genta Ismajlit do të xhirohet në Xhamajka

para 5 dite - Zhurnal

Klipi i radhës nga Genta ishte menduar të realizohej në Xhamajka ku do të vinte në bashkëpunim me reperin turk. Mirëpo, në rrugë për atje, Genta u bllokua në Zvicër për shkak të pandemisë e kjo ka bërë...

Klipi i ri i Genta Ismajlit do të xhirohet në Xhamajka

para 5 dite - Insajderi

Klipi i radhës nga Genta ishte menduar të realizohej në Xhamajka ku do të vinte në bashkëpunim me reperin turk. Mirëpo, në rrugë për atje, Genta u bllokua në Zvicër për shkak të pandemisë e kjo ka bërë...

Klipi i ri i Genta Ismajlit do të xhirohet në Xhamajka

para 5 dite - Prive

Klipi i radhës nga Genta ishte menduar të realizohej në Xhamajka ku do të vinte në bashkëpunim me reperin turk. Mirëpo, në rrugë për atje, Genta u bllokua në Zvicër për shkak të pandemisë e kjo ka bërë...

Rina flet për izolimin e saj me Sinboy në Durrës

para 6 dite - Prive

Dyshja romantike, Rina dhe Sinboy o kalojnë këtë periudhë nën shoqërinë e njëri tjetrit. Ata kanë disa muaj që po qëndrojnë në Durrës dhe po shfrytëzojnë vetë izolimin duke punuar në albumin e ti. Para...

Rina dhe SinBoy izolohen për të përfunduar albumin

para 6 dite - Prive

Këto ditë pritet publikimi i klipit të ri të çiftit Rina Balaj dhe Sinboy. “Sari” është kënga e tretë në seri që e sjellin dyshja, teksa e katërta në gjithë krijimtarinë e tyre. Por ky numër do të shtohet...

Reagon futbollisti shqiptar: Nuk jam i prekur me koronavirus, më kanë hakuar Facebookun

para 7 dite - Prive

Futbollisti i Kombëtares shqiptare U-21, Leonard Maloku, ka përgënjeshtruar lajmin e publikuar në faqen e Facebook, ku thuhej se ishte prekur nga Koronavirusi. Nëpërmjet një njoftimi në faqen e Instagramit,...

Harrojeni kohën duke lexuar njërin nga këta libra

para 7 dite - Prive

Meqenëse në Kosovë janë paraqitur  raste pozitive me Covid 19, ajo që preferohet është vetë-izolimi. E gjatë kësaj kohë si mënyrë për të larguar vëmendjen nga situata e mediat sociale që në raste përhapin...

Edhe pse e izoluar në Zvicër, Shkurte Gashi bën aksion të madh humanitar për një familje në Kosovë

para një jave - Prive

Këngëtarja Shkurte Gashi aktualisht është izoluar në shtëpinë e saj në Zvicër ku në një intervistë për 1KL tregoi se daljet e saj janë veç për blerje ushqimore e aspak kontakte fizike. Mirëpo, në mes tjerash...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK