http://kariera.mk

ABC-ja e virusit korona!

para 4 dite - Portalb

Nga koha e shfaqjes së virusit korona e deri sot kemi hasur në shumë definicione për atë se çfarë realisht është ky virus dhe sa e ka fuqinë, për këto dhe shumë pikëpyetje tjera, bazuar në Organizatën...

Koronavirusi: Sa kohë mund të jetojë Covid-19 në trupin e njeriut?

para 5 dite - GazetaBlic

Në përgjithësi, virusi lë trupin pas rreth 10 ditësh por ka pasur raste kur është zbuluar për tre javë, siç ka zbuluar një studim. Efektet e koronavirusit mund të ndryshojnë nga personi në person, sasia...

Ja sa kohë mund të jetojë Covid-19 në trupin e njeriut

para 5 dite - OraInfo

Koronavirusi: Sa kohë mund të jetojë Covid-19 në trupin e njeriut? Në përgjithësi, virusi lë trupin pas rreth 10 ditësh por ka pasur raste kur është zbuluar për tre javë, siç ka zbuluar një studim. Efektet...

Koronavirusi: Sa kohë mund të jetojë Covid-19 në trupin e njeriut?

para 5 dite - Lajmi.net

Efektet e koronavirusit mund të ndryshojnë nga personi në person, sasia e kohës që duhet për të lënë trupinë mund të ndryshojë shumë së bashku me gjasat që ju të kontraktoni virusin, raporton “en.as”,...

Sa kohë mund të jetojë Koronavirusi në trupin e njeriut?

para 5 dite - Gazeta Observer

Në përgjithësi, virusi lë trupin pas rreth 10 ditësh por ka pasur raste kur është zbuluar për tre javë, siç ka zbuluar një studim. Efektet e koronavirusit mund të ndryshojnë nga personi në person, sasia...

Sa kohë mund të jetojë Covid-19 në trupin e njeriut?

para 5 dite - Ekonomia Online

Në përgjithësi, virusi lë trupin pas rreth 10 ditësh por ka pasur raste kur është zbuluar për tre javë, siç ka zbuluar një studim. Efektet e koronavirusit mund të ndryshojnë nga personi në person, sasia...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK