http://kariera.mk

Urimi i Era Istrefit për Norën me rastin e ditëlindjes

para 2 jave - Zeri

Era e ka uruar edhe publikisht Norën. Këngëtarja Nora Istrefi sot e ka festuar ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë për të nuk kanë munguar urimet e shumta, madje as ai i ish-bashkëshortit të...

Nora feston ditëlindjen sot, ja sa vite mbushi

para 2 jave - OraInfo

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Nora Istrefi sot feston ditëlindjen. Ndonëse duket si 20-vjeçare, Nora sot feston ditëlindjen e 34, përcjell ORAinfo. Në këtë ditë kaq të rëndësishme, ajo mori urime...

Roberti nuk e harron Norën, ja si ja uron ditëlindjen

para 2 jave - Alsat-M

Nora Istrefi feston sot ditëlindjen. Këngëtarja shqiptare mbush plot 35 vjeç këtë të mërkurë dhe në këtë ditë të veçantë ka marrë urime nga njerëzit e saj më të dashur. Mes këtyre urimeve nuk mund të rrimë...

I izoluar për shkak të përhapjes së koronavirusit/ Robert Berisha s’harron t’i urojë ditëlindjen Nora Istrefit

para 2 jave - BalkanWeb

TIRANE Këngëtarja e njohur Nora Istrefi feston sot ditëlindjen, ndryshe nga vitet e tjera këtë herë ajo gjendet e izoluar për shkak të përhapjes nga koronavirusi. Në këtë ditë të veçantë nuk ka munguar...

Nora feston ditëlindjen, Roberti i bën urim të veçantë nga karantina

para 2 jave - Iliria News

Edhe pse është i mbyllur në karantinë, Roberti nuk harroi ta urojë ish-bashkëshorten për ditëlindje. Nora Istrefi sot feston ditëlindjen, këngëtarja ka mbushur 34 vjet jetë, shkruan lajmi.net. Që në orët...

Nora ka ditëlindjen, Roberti e uron nga karantina

para 2 jave - The Prestige

Lidhja e tyre vazhdon të komentohet në mediat rozë, ani pse ata u ndanë vitin e kaluar. Robert Berisha dhe Nora Istrefi, përkundër që i dhanë fund martesës  tyre ata ruaj raportet e mira në mes veti, e...

Robert Berisha uron Norën për ditëlindje me një video të veçantë krah vajzës së tyre

para 2 jave - Zhurnal

Këngëtarja e popullarizuar shqiptare, Nora Istrefi sot (e mërkurë) feston ditëlindjen e 34-të. Me këtë rast, ajo ka pranuar urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe ndjekësit e saj përmes rrjeteve sociale....

NORA ISTREFI FESTON SOT DITËLINDJEN, ROBERTI KA NJË URIM SPECIAL PËR TË

para 2 jave - Ina

Këngëtarja e njohur shqiptare Nora Istrefi feston sot ditëlindjen e saj të 35-të. Mes urimeve, nuk mund të mungonte as ai i ish-bashkëshortit të saj Robertit. Berisha i cili ndodhet aktualisht i izoluar...

Nora Istrefi feston sot ditëlindjen, Roberti ka një urim special për të

para 2 jave - Insajderi

Këngëtarja e njohur shqiptare Nora Istrefi feston sot ditëlindjen e saj të 35-të. Mes urimeve, nuk mund të mungonte as ai i ish-bashkëshortit të saj Robertit. Berisha i cili ndodhet aktualisht i izoluar...

Nora feston ditëlindjen, Roberti i bën urim të veçantë nga karantina

para 2 jave - Lajm

Edhe pse është i mbyllur në karantinë, Roberti nuk harroi ta urojë ish-bashkëshorten për ditëlindje. Nora Istrefi sot feston ditëlindjen, këngëtarja ka mbushur 34 vjet jetë, shkruan lajmi.net. Që në orët...

Robert Berisha uron Norën për ditëlindje me një video të veçantë krah vajzës së tyre

para 2 jave - Telegrafi

Këngëtarja e popullarizuar shqiptare, Nora Istrefi sot (e mërkurë) feston ditëlindjen e 34-të. Me këtë rast, ajo ka pranuar urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe ndjekësit e saj përmes rrjeteve sociale....

Roberti nuk e harron Norën, kështu e uroi sot për ditëlindje

para 2 jave - Zeri

Nora Istrefi sot ka ditëlindjen, kështu e uron Roberti. Këngëtarja, Nora Istrefi sot feston ditëlindjen. Ajo është e lindur me 25 mars 1986. Sot, Nora mbush 35 vite. Artistja, për ditëlindjen e saj mori...

Duket si në të 20-tat, por nuk do ta besoni sa vjeç mbush sot Nora Istrefi

para 2 jave - Lajme.al

Nora Istrefi feston sot ditëlindjen! Këngëtarja shqiptare mbush plot 35 vjeç këtë të mërkurë dhe në këtë ditë të veçantë ka marrë urime nga njerëzit e saj më të dashur. Mes këtyre urimeve nuk mund të rrimë...

Nora Istrefi feston sot ditëlindjen, Roberti ka një urim special për të

para 2 jave - Albeu

Këngëtarja e njohur shqiptare Nora Istrefi feston sot ditëlindjen e saj të 35-të. Mes urimeve, nuk mund të mungonte as ai i ish-bashkëshortit të saj Robertit. Berisha i cili ndodhet aktualisht i izoluar...

Nora ka ditëlindjen, Roberti e uron nga karantina

para 2 jave - Gazeta Observer

Lidhja e tyre vazhdon të komentohet në mediat rozë, ani pse ata u ndanë vitin e kaluar. Robert Berisha dhe Nora Istrefi, përkundër që i dhanë fund martesës  tyre ata ruaj raportet e mira në mes veti, e...

Roberti nuk e harron Norën, kështu e uroi sot për ditëlindje

para 2 jave - OraInfo

Nora Istrefi sot ka ditëlindjen, kështu e uron Roberti. Këngëtarja, Nora Istrefi sot feston ditëlindjen. Ajo është e lindur me 25 mars 1986. Sot, Nora mbush 35 vite. Artistja, për ditëlindjen e saj mori...

I izoluar për shkak të përhapjes së koronavirusit/ Robert Berisha nuk harron t’i urojë ditëlindjen Nora Istrefit

para 2 jave - Almakos

Këngëtarja e njohur kosovare Nora Istrefi feston sot ditëlindjen, ndryshe nga vitet e tjera këtë herë ajo gjendet e izoluar për shkak të përhapjes nga koronavirusi. Në këtë ditë të veçantë nuk ka munguar...

Nora Istrefi feston ditëlindjen, Robert Berisha i bën urimin e veçantë nga karantina

para 2 jave - Infokusi

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, festoon sot ditëlindjen. Këtë të mërkurë ajo mbush plot 35 vjeçe dhe për të nuk mungojnë urimet e shumta. Madje në këtë ditë të veçantë nuk ka munguar as urimi i ish-bashkëshortit,...

Nora Istrefi sot ka ditëlindjen, kështu e uron Roberti

para 2 jave - GazetaBlic

Këngëtarja, Nora Istrefi sot feston ditëlindjen. Ajo është e lindur me 25 mars 1986, shkruan GazetaBlic . Sot, Nora mbush 35 vite. Artistja, për ditëlindjen e saj mori një urim edhe nga ish bashkëshorti,...

Nga karantina, Robert Berisha nuk e harron Nora Istrefin! Ja urimi special për ditëlindje!

para 2 jave - Lexo

Nora Istrefi feston sot ditëlindjen! Këngëtarja shqiptare mbush plot 35 vjeç këtë të mërkurë dhe në këtë ditë të veçantë ka marrë urime nga njerëzit e saj më të dashur. Mes këtyre urimeve nuk mund të rrimë...

Ditëlindja pa zhurmë e Ilir Metës dhe dedikimi i vajzës së vogël

para 2 jave - Koha Jone

Familja Meta ka festuar dje ditëlindjen e Presidentit të vendit, Ilir Meta. Kreu i shtetit, ka festuar dje 51-vjetorin e tij në një gjendje aspak normale për të gjithë dhe ka zgjedhur që kjo ditëlindje...

Presidenti Meta ka ditëlindjen, “pika e tij e dobët” e uron me foton dhe dedikimin! Cfardo që të ndodhë…..

para 2 jave - Standard

Familja Meta ka festuar sot ditëlindjen e Presidentit të vendit, Ilir Meta. Kreu i shtetit, ka festuar sot 51-vjetorin e tij në një gjendje aspak normale për të gjithë dhe ka zgjedhur që kjo ditëlindje...

Presidenti Meta ka ditëlindjen. Urimi me foton dhe dedikimin emocionues i vajzës së vogël, Era

para 2 jave - Koha Jone

Familja Meta ka festuar sot ditëlindjen e Presidentit të vendit, Ilir Meta. Kreu i shtetit, ka festuar sot 51-vjetorin e tij në një gjendje aspak normale për të gjithë dhe ka zgjedhur që kjo ditëlindje...

Presidenti Meta ka festuar sot 51-vjetorin, ‘e vogla e tij’ e uron me dedikimin emocionues

para 2 jave - Gazeta Telegraf

Familja Meta ka festuar sot ditëlindjen e Presidentit të vendit, Ilir Meta. Kreu i shtetit, ka festuar sot 51-vjetorin e tij në një gjendje aspak normale për të gjithë dhe ka zgjedhur që kjo ditëlindje...

Ylli i Arsenalit i komenton Robert Berishës që po këndonte nga karantina

para 2 jave - Lajm

Këngëtari i njohur, Robert Berisha ka argëtuar me muzikë të gjithë të pranishmit në Qendrën e Studentëve, aty ku është edhe vetë i karantinuar. Berisha që ditë më parë kishte reaguar për kushtet jo të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK