http://kariera.mk

Shtatë fakte rreth Burj Khalifa, ndërtesës më të lartë në botë

para 2 jave - Flaka

Burj Khalifa në Dubai është e famshme pasi është ndërtesa më e lartë në botë. Rrokaqielli është një pjesë thelbësore e horizontit të qytetit, me miliona turistë që e vizitojnë çdo vit për të shfrytëzuar...

DUHEN RRETH TRE MUAJ PËR TË PASTRUAR TË GJITHA DRITARET E SAJ: SHTATË FAKTE RRETH BURJ KHALIFA, NDËRTESËS MË TË LARTË NË BOTË

para 2 jave - Iliria News

Burj Khalifa në Dubai është e famshme pasi është ndërtesa më e lartë në botë. Rrokaqielli është një pjesë thelbësore e horizontit të qytetit, me miliona turistë që e vizitojnë çdo vit për të shfrytëzuar...

Duhen rreth tre muaj për të pastruar të gjitha dritaret e saj: Shtatë fakte rreth Burj Khalifa, ndërtesës më të lartë në botë

para 2 jave - Telegrafi

Burj Khalifa në Dubai është e famshme pasi është ndërtesa më e lartë në botë. Rrokaqielli është një pjesë thelbësore e horizontit të qytetit, me miliona turistë që e vizitojnë çdo vit për të shfrytëzuar...

Duhen rreth tre muaj për të pastruar të gjitha dritaret e saj: Shtatë fakte rreth Burj Khalifa, ndërtesës më të lartë në botë

para 2 jave - InfoShqip

Burj Khalifa në Dubai është e famshme pasi është ndërtesa më e lartë në botë. Rrokaqielli është një pjesë thelbësore e horizontit të qytetit, me miliona turistë që e vizitojnë çdo vit për të shfrytëzuar...

Duhen rreth tre muaj për të pastruar të gjitha dritaret e saj: Shtatë fakte rreth Burj Khalifa, ndërtesës më të lartë në botë

para 2 jave - News33

Burj Khalifa në Dubai është e famshme pasi është ndërtesa më e lartë në botë. Rrokaqielli është një pjesë thelbësore e horizontit të qytetit, me miliona turistë që e vizitojnë çdo vit për të shfrytëzuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK