http://kariera.mk

Horoskopi 26 mars, ja parashikimi i yjeve për ju

para një jave - Sinjali

Parashikimi i yjeve. Dashi Kur ngeceni, bëheni vërtet të ndërhyrës: e bëni atë çështje parimore dhe nuk ka asgjë apo askush që ju bën të ndryshoni mendim. Do gjeni një kompromis me ata që përpiqen t’ju...

Horoskopi 26 mars, ja parashikimi i yjeve për ju

para një jave - Koha Jone

Dashi Kur ngeceni, bëheni vërtet të ndërhyrës: e bëni atë çështje parimore dhe nuk ka asgjë apo askush që ju bën të ndryshoni mendim. Do gjeni një kompromis me ata që përpiqen t’ju këshillojnë për të mirën...

Disavantazhet nëse jeni “më i miri” në punë

para një jave - Ekonomia Online

Edhe pse në pamje të parë mund të duket e çuditshme, është e vërtetë se të jesh më i miri në punë shpeshherë shoqërohet me më shumë disavantazhe sesa avantazhe. Ja arsyet: Nëse ju jeni me të vërtetë shumë...

Horoskopi ditor, e enjte 26 mars 2020

para një jave - Lexo

Dashi Kjo do të jetë një ditë e mirë për dashurinë dhe emocionet, ku ekziston mundësia e rikuperimit pas një momenti jo shumë të favorshëm. Në punë, mund të merrni lajme të mira, veç mundohuni që të mbani...

Horoskopi për ditën e sotme, lexojeni shenjën tuaj

para një jave - Shprehja.com

Sot do të ndiheni i vetmuar dhe i mbingarkuar. Kjo do të theksoje nevojën për te pasur pranë vetes partnerin tuaj. Por përgjegjësitë në punë nuk do t’jua lejojnë që ta përmbushni këtë dëshire. Sot do të...

Horoskopi 25 Mars 2020

para një jave - Klan

Horoskopi 25 Mars 2020 Dashi -Mos bëni lëvizje impulsive sot sepse rrezikoni të bëni gabime që do të shkaktojnë probleme në të ardhmen. Demi -Sot nuk duhet ta lejoni veten të shqetësohet nga sjellja e...

Horoskopi për ditën e sotme, 25 mars 2020

para një jave - Koha Jone

Dashi Sot do të ndiheni i vetmuar dhe i mbingarkuar. Kjo do të theksoje nevojën për te pasur pranë vetes partnerin tuaj. Por përgjegjësitë në punë nuk do t’jua lejojnë që ta përmbushni këtë dëshire. Demi...

Horoskopi për ditën e sotme, 25 mars 2020

para një jave - BalkanWeb

Dashi Sot do të ndiheni i vetmuar dhe i mbingarkuar. Kjo do të theksoje nevojën për te pasur pranë vetes partnerin tuaj. Por përgjegjësitë në punë nuk do t’jua lejojnë që ta përmbushni këtë dëshire. Demi...

Horoskopi për ditën e sotme, 25 mars 2020

para një jave - GazetaBlic

Dashi Sot do të ndiheni i vetmuar dhe i mbingarkuar. Kjo do të theksoje nevojën për te pasur pranë vetes partnerin tuaj. Por përgjegjësitë në punë nuk do t’jua lejojnë që ta përmbushni këtë dëshire. Demi...

Horoskopi për ditën e sotme, lexojeni shenjën tuaj

para një jave - Lajmi.net

Sot do të ndiheni i vetmuar dhe i mbingarkuar. Kjo do të theksoje nevojën për te pasur pranë vetes partnerin tuaj. Por përgjegjësitë në punë nuk do t’jua lejojnë që ta përmbushni këtë dëshire. Demi Sot...

“Kujdes nga debatet”- Njihuni me parashikimin e yjeve për shenjën tuaj

para një jave - Infokusi

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë 25 mars 2020 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 25 mars 2020

para një jave - Vizion Plus

Dashi Nesër do të keni të gjitha mundësitë për të rritur të ardhurat financiare. Kjo mund të vijë si pasojë e një projekti të huaj. Sa u përket marrëdhënieve personale duhet të kufizoheni nga bisedat intime,...

Horoskopi ditor, e mërkurë 25 mars 2020

para një jave - Periskopi

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë 25 mars 2020. Dashi Gjatë kësaj dite do të jeni mjaft të tensionuar. Në dashuri do të ketë vendosmëri. Ndërsa puna kërkon kujdes, sidomos sa i takon marrëveshjeve....

Shenjat e fatit, horoskopi per diten e sotme, 25 mars 2020

para një jave - LajmiFundit

Dashi Nesër do të keni të gjitha mundësitë për të rritur të ardhurat financiare. Kjo mund të vijë si pasojë e një projekti të huaj. Sa u përket marrëdhënieve personale duhet të kufizoheni nga bisedat intime,...

“Përshëndetje, quhem Covid 19”, letra që po trondit rrjetin në mbarë botën

para një jave - Derveni

E gjithë bota po lufton me një pandemi të tmerrshme, e cila po shkatërron atë ngadalë. Koronavirusi është përhapur në pjesën më të madh të botës, duke shkaktuar viktima dhe izolim për miliona njerëz. Media...

Horoskopi 25 mars, ja parashikimi i yjeve për ju

para një jave - Sinjali

Parashikimi i yjeve për ju. Dashi Nuk ju mungon guximi dhe pasioni, është koha të realizoni gjërat që keni dëshiruar me kthjelltësi dhe motivim. Mos lejoni që të bllokoheni nga pengesat e parëndësishme...

Horoskopi 25 mars, ja parashikimi i yjeve për ju

para një jave - Koha Jone

Dashi Nuk ju mungon guximi dhe pasioni, është koha të realizoni gjërat që keni dëshiruar me kthjelltësi dhe motivim. Mos lejoni që të bllokoheni nga pengesat e parëndësishme dhe të papritura. Nëse jeni...

Horoskopi ditor, e mërkurë 25 mars 2020

para një jave - Lexo

Dashi Gjatë kësaj dite do të jeni mjaft të tensionuar. Në dashuri do të ketë vendosmëri. Ndërsa puna kërkon kujdes, sidomos sa i takon marrëveshjeve. Bëni mirë që të mendoni lidhur me atë që thoni. Demi...

Cilën nga këto unaza zgjedh? Mesazhi i rëndësishëm që fshihet pas saj

para një jave - Zeri

Unaza nr.1– Jeni natyrë energjike dhe plot vitalitet. Jeni të rrethuar nga njerëz që admirojnë sigurinë dhe personalitetin tuaj. Keni shumë besim tek njerëzit që ju rrethojnë. Pëlqeni aventurën dhe jetën...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 25 mars 2020

para një jave - Arbresh

Dashi Nesër do të keni të gjitha mundësitë për të rritur të ardhurat financiare. Kjo mund të vijë si pasojë e një projekti të huaj. Sa u përket marrëdhënieve personale duhet të kufizoheni nga bisedat intime,...

“Përshëndetje, quhem Covid 19”, letra që po trondit rrjetin në mbarë botën

para një jave - Tetova Sot

E gjithë bota po lufton me një pandemi të tmerrshme, e cila po shkatërron atë ngadalë. Koronavirusi është përhapur në pjesën më të madh të botës, duke shkaktuar viktima dhe izolim për miliona njerëz. Media...

“Përshëndetje, quhem Covid 19”, letra që po trondit rrjetin në mbarë botën

para një jave - Republika

E gjithë bota po lufton me një pandemi të tmerrshme, e cila po shkatërron atë ngadalë. Koronavirusi është përhapur në pjesën më të madh të botës, duke shkaktuar viktima dhe izolim për miliona njerëz. Media...

Problemet familjare, dashuria dhe gjendja financiare, ky është parashikimi i horoskopit për sot

para një jave - Shprehja.com

Do të keni kohë mjaftueshëm në dispozicion, ndaj rekomandohet edhe meditimi. Partneri/partnerja juaj mund të fokusohet shumë në punë, çfarë do t’ju zemërojë. Ndajini problemet familjare me partnerin/partneren...

Horoskopi 24 Mars 2020

para një jave - Klan

Horoskopi 24 Mars 2020 Dashi -Dita e sotme është një ditë me ngjarje dhe ndryshime të rëndësishme, por nuk duhet të shqetësoheni sepse kohët e fundit keni punuar shumë dhe do të jeni të justifikuar. Demi...

Horoskopi për ditën e sotme, 24 mars 2020

para një jave - BalkanWeb

Dashi Ekziston mundësia që të mos jeni në gjendje të shprehni ndenjat ndaj të dashurve tuaj. Do të keni kohë mjaftueshëm në dispozicion, ndaj rekomandohet edhe meditimi. Partneri/partnerja juaj mund të...

HOROSKOPI/ Dita perfekte për të folur për ndjenjat, sqaroni diçka që nuk shkon

para një jave - Albeu

Dashi Mos bëni shumë punë, mos u lodhni më shumë nga sa duhet. Ky është një moment i mirë për ndjenjat. Tashmë mund të flisni dhe sqaroheni. Veç duhet të bëni kujdes ndaj nervozizmit. Demi Mundohuni që...

Horoskopi për ditën e sotme, 24 mars 2020

para një jave - Standard

Dashi Ekziston mundësia që të mos jeni në gjendje të shprehni ndenjat ndaj të dashurve tuaj. Do të keni kohë mjaftueshëm në dispozicion, ndaj rekomandohet edhe meditimi. Partneri/partnerja juaj mund të...

Problemet familjare, dashuria dhe gjendja financiare, ky është parashikimi i horoskopit për sot

para një jave - Lajmi.net

Do të keni kohë mjaftueshëm në dispozicion, ndaj rekomandohet edhe meditimi. Partneri/partnerja juaj mund të fokusohet shumë në punë, çfarë do t’ju zemërojë. Demi Ndajini problemet familjare me partnerin/partneren...

Horoskopi për ditën e martë, 24 mars 2020

para një jave - Vizion Plus

Dashi Gjatë kësaj të marte do të jeni nën një atmosferë miqësore, të ngrohtë dhe dashurie. Mund të jeni pjesë e një eventi festiv ose e një dreke familjare. Nesër do të dëgjoni fjalët që keni pritur prej...

“Përshëndetje, unë quhem Covid-19”, letra që po emocionon botën

para një jave - Infokusi

E gjithë bota po lufton me një pandemi të tmerrshme, e cila po shkatërron atë ngadalë. Koronavirusi është përhapur në pjesën më të madh të botës, duke shkaktuar viktima dhe izolim për miliona njerëz. Media...

“Përshëndetje, unë quhem Covid-19”, letra që po emocionon botën në ditët e karantinës

para një jave - Bota Press

E gjithë bota po lufton me një pandemi të tmerrshme, e cila po shkatërron atë ngadalë. Koronavirusi është përhapur në pjesën më të madh të botës, duke shkaktuar viktima dhe izolim për miliona njerëz. Media...

“Përshëndetje, unë quhem Covid-19”, letra që po emocionon botën

para një jave - Zyrtare

E gjithë bota po lufton me një pandemi të tmerrshme, e cila po shkatërron atë ngadalë. Koronavirusi është përhapur në pjesën më të madh të botës, duke shkaktuar viktima dhe izolim për miliona njerëz. Media...

“Vjen” një letër nga COVID 19

para një jave - Epoka e Re

E gjithë bota po lufton me një pandemi të tmerrshme, e cila po e shkatërron atë ngadalë. Koronavirusi është përhapur në pjesën më të madh të botës, duke shkaktuar viktima dhe izolim për miliona njerëz....

“Përshëndetje, unë quhem Covid-19”, letra që po emocionon botën

para një jave - Periskopi

E gjithë bota po lufton me një pandemi të tmerrshme, e cila po shkatërron atë ngadalë. Koronavirusi është përhapur në pjesën më të madh të botës, duke shkaktuar viktima dhe izolim për miliona njerëz. Media...

Shenjat e fatit, horoskopi per diten e sotme 24 mars 2020

para një jave - LajmiFundit

Dashi Gjatë kësaj të marte do të jeni nën një atmosferë miqësore, të ngrohtë dhe dashurie. Mund të jeni pjesë e një eventi festiv ose e një dreke familjare. Nesër do të dëgjoni fjalët që keni pritur prej...

Horoskopi sot

para një jave - PortaliOnline

Dashi Mos bëni shumë punë, mos u lodhni më shumë nga sa duhet. Ky është një moment i mirë për ndjenjat. Tashmë mund të flisni dhe sqaroheni. Veç duhet të bëni kujdes ndaj nervozizmit. Demi Mundohuni që...

Horoskopi: Zbuloni se çfarë fshehin yjet për ju këtë javë

para një jave - Prive

Është një javë e re, një fillim i ri. I gjithë qëllimi është t’ja nisim javës gjithë energji. Pra, kur të filloni një udhëtim të ri, zbuloni se çfarë kanë në dispozicion yjet për ju. Ka dymbëdhjetë shenja...

Horoskopi 23 Mars 2020

para një jave - Klan

Horoskopi 23 Mars 2020 Dashi -Do të keni shumë ide për të kapërcyer të kaluarën dhe situatat që nuk ju kanë lënë shije të mirë. Vetëm kini kujdes për veten, një problem i vogël shëndetësor mund t’ju shqetësojë....

Horoskopi për ditën e sotme, 23 mars 2020

para një jave - BalkanWeb

Dashi Disa vendime të gabuara të së kaluarës ka gjasa që t’ju rëndojnë psikologjikisht. Ndoshta do të jeni të dyzuar për për të ndërmarrë masat e mëtejshme. Do të shërbeni një stabilizues në familje. Demi...

Horoskopi për ditën e hënë, 23 mars 2020

para një jave - Vizion Plus

Dashi Të lindurit e kësaj shenje nuk duhet të kërkojnë të pamundurën për veten e tyre. Ka gjasa ta teproni duke nxitur veten të arrini qëllimet dhe ëndrrat tuaja. Ndoshta duhet të hiqni dorë nga një pjesë...

Horoskopi për ditën e diel, 22 mars 2020

para një jave - Vizion Plus

Dashi Të lindurit e kësaj shenje nuk duhet të refuzojnë kompromiset gjatë ditës së nesërme. Ndoshta këto kompromise mund t’ju ndihmojnë të zgjidhni me sukses një konflikt që mund të jetë ngritur mes kolegëve...

Horoskopi për ditën e sotme, 22 mars 2020

para një jave - BalkanWeb

Dashi Truri juaj është i uritur për stimulim të ri, dhe mënyra më e mirë për ta gjetur atë është të vendosni veten në një situatë që është e huaj për ju. Ju mund të komunikoni me këdo dhe do të jetë një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK