http://kariera.mk

Shkurtën e ka mërzitur shumë vdekja e Lezes, do t’iu përlot me fjalët e saj

para 5 dite - OraInfo

Sot ndërroi jetë aktorja e madhe, Leze Qena. Shkurte Fejza i ka shkruar disa fjalë për Leze Qenën. Këngëtarja shqiptare, Shkurte Fejza e ka kujtuar ikonën e kinematografisë kosovare, Leze Qena. Sipas saj...

‘E humbëm shpirtin e skenës shqipe’, Sabriu preket nga vdekja e aktores së njohur shqiptare

para 5 dite - Standard

Kosova e ka humbur një aktore të madhe, ai e humbi miken e tij të kahershme. Këngëtari Sabri Fejzullahu, përmes një postimi në Instagram, ka shkruar fjalë prekëse për Lezen, ndërsa e vlerëson lart krijimtarinë...

"Humbëm shpirtin e skenës shqipe", Sabriu i prekur nga vdekja e aktores shqiptare (FOTO LAJM)

para 5 dite - Albeu

Kosova ka humbur një aktore të madhe, ai humbi miken e tij të vjetër. Këngëtari Sabri Fejzullahu, përmes një postimi në Instagram, ka shkruar fjalë prekëse për Lezen, ndërsa e vlerëson lart krijimtarinë...

Shkurte Fejza kujton Leze Qenën: Artiste e madhe, arti i saj do të mbetet në kujtesën tonë

para 5 dite - GazetaBlic

Artistë të shumtë po kujtojnë momente që kanë kaluar me aktoren tashmë të ndjerë Leze Qena, shkruan GazetaBlic. Në mesin e tyre edhe Shkurte Fejza e cila ka shkruar fjalët e veçanta për aktoren. “Na iku...

“Dhimbje e madhe për shqiptarët që humbëm një mësuese të aktrimit”, Sabri Fejzullahu me shkrim prekës për Leze Qenën

para 5 dite - Telegrafi

Aktorja Leze Qena ka ndërruar jetë sot dhe me këtë rast reagimet në rrjetet sociale kanë qenë të shumta nga miqtë dhe kolegët e saj. Së fundmi është këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Sabri Fejzullahu,...

Shkurte Fejza: Leze Qena do të mbetet gjithmonë në mendjet dhe zemrat tona

para 5 dite - Lajm

Këngëtarja shqiptare, Shkurte Fejza e ka kujtuar ikonën e kinematografisë kosovare, Leze Qena. Sipas saj ajo ka vdekr vetëm fizikisht dhe gjithmonë do të mbetet në mendjet dhe zemrat tona. “Na iku edhe...

Taulant Xhaka bëhet baba për herë të parë

para 5 dite - Lajm

Taulant Xhaka dhe bashkëshortja e tij Arbnora u bënë prindër për herë të parë. Në jetë erdhi vogëlushi të cilin e pagëzuan me emrin Klevis. “Mirë se erdhe në këtë botë engjëlli im i vogël, nëna dhe babai...

Sabri Fejzullahu vjen me mesazh pikëllues pas vdekjes së Leze Qenës

para 5 dite - Tetova Sot

Vdekja e Leze Qenës e ka mërzitur shumë këngëtarin Sabri Fejzullahun. Ai ka shprehu ngushëllime për vdekjen e aktores së njohur kosovare. Këngëtari Sabri Fejzullahu, përmes një postimi në Instagram, ka...

“Ikonë e kinematografisë shqiptare” – Personazhet publike shprehin ngushëllime për Leze Qenën

para 5 dite - GazetaBlic

Mëngjesin e ditës së sotme ndërroi jetë në moshën 85 vjeçare aktorja Leze Qena shkruan, GazetaBlic. Aktorja kishte ditë që ishte ë gjendje të rëndë shëndetësore ku ishte nën kujdes intensiv. Leze Qena...

Sabri Fejzullahu vjen me mesazh pikëllues pas vdekjes së Leze Qenës

para 5 dite - Tetova Sot

Vdekja e Leze Qenës e ka mërzitur shumë këngëtarin Sabri Fejzullahun. Ai ka shprehu ngushëllime për vdekjen e aktores së njohur kosovare. Këngëtari Sabri Fejzullahu, përmes një postimi në Instagram, ka...

Albin Kurti: Kur artistët si Leze Qena vdesin, pikëllohemi të gjithë

para 5 dite - Lajm

Sot ka ndërruar jetë në moshën 85 vjeçare ikona e aktrimit në Kosovë, Leze Qena. Lidhur me këtë ka reaguar edhe kyreministri i vendit, Albin Kurti i cili i ka ngushëlluar familjarët për humbjen e madhe....

KE-ja ndan 38 milionë euro për shëndetësinë në Ballkanin Perëndimor

para 5 dite - Lajm

Komisioni Evropian (KE) ka ndarë 38 milionë euro për të ndihmuar sektorët e shëndetësisë në vendet e Ballkanit Perëndimor, në kohën e pandemisë së sëmundjes COVID-19. Lajmi është konfirmuar nga komisionari...

“Ti dashuri e kombit shqiptar”, Sabri Fejzullahu përlot me dedikimin për Lezen

para 5 dite - Zhurnal

Sabri Fejzullahu ka shprehur ngushëllime për vdekjen e Leze Qenës. Sot ka ndërruar jetë aktorja e mirënjohur shqiptare, Leze Qena, në moshën 85-vjeçare,  shkruan lajmi.net. Lajmi për vdekjen e aktores...

Sabri Fejzullahu vjen me mesazh pikëllues pas vdekjes së Leze Qenës

para 5 dite - OraInfo

Vdekja e Leze Qenës e ka mërzitur shumë këngëtarin Sabri Fejzullahun. Ai ka shprehu ngushëllime për vdekjen e aktores së njohur kosovare. Këngëtari Sabri Fejzullahu, përmes një postimi në Instagram, ka...

Sabri Fejzullahu përlot me dedikimin për Lezen

para 5 dite - RTV 21

“Ti dashuri e kombit shqiptar” Lajmi për vdekjen e aktores, Leze Qena e ka pikëlluar edhe këngëtarin e njohur, Sabri Fejzullahun, cili përmes një postimi në Instagram, ka shkruar fjalë prekëse për Lezën....

“Ti dashuri e kombit shqiptar”, Sabri Fejzullahu përlot me dedikimin për Lezen

para 5 dite - GazetaBlic

Sot ka ndërruar jetë aktorja e mirënjohur shqiptare, Leze Qena, në moshën 85-vjeçare. Lajmi për vdekjen e aktores ka pikëlluar gjithë shqiptarët, publik i cili është rritur me rolet e Lezes. Këngëtari...

“Ti dashuri e kombit shqiptar”, Sabri Fejzullahu përlot me dedikimin për Lezen

para 5 dite - Zeri

Sabri Fejzullahu ka shprehur ngushëllime për vdekjen e Leze Qenës. Sot ka ndërruar jetë aktorja e mirënjohur shqiptare, Leze Qena, në moshën 85-vjeçare. Lajmi për vdekjen e aktores ka pikëlluar gjithë...

“Ti dashuri e kombit shqiptar”, Sabri Fejzullahu përlot me dedikimin për Lezen

para 5 dite - Lajmi.net

Sot ka ndërruar jetë aktorja e mirënjohur shqiptare, Leze Qena, në moshën 85-vjeçare, shkruan lajmi.net. Lajmi për vdekjen e aktores ka pikëlluar gjithë shqiptarët, publik i cili është rritur me rolet...

“Ti dashuri e kombit shqiptar”, Sabri Fejzullahu përlot me dedikimin për Lezen

para 5 dite - Infokusi

Sot ka ndërruar jetë aktorja e mirënjohur shqiptare, Leze Qena, në moshën 85-vjeçare. Lajmi për vdekjen e aktores ka pikëlluar gjithë shqiptarët, publik i cili është rritur me rolet e Lezes. Këngëtari...

“Ti dashuri e kombit shqiptar”, Sabri Fejzullahu përlot me dedikimin për Lezen

para 5 dite - Bota Press

Sot ka ndërruar jetë aktorja e mirënjohur shqiptare, Leze Qena, në moshën 85-vjeçare.Lajmi për vdekjen e aktores ka pikëlluar gjithë shqiptarët, publik i cili është rritur me rolet e Lezes.Këngëtari Sabri...

Sabri Fejzullahu Lezës: “Ti dashuri e kombit shqiptar”

para 5 dite - Arbresh

Në mëngjesin e sotëm, u nda nga jeta aktorja e madhe shqiptare, Leza Qena. Këngëtari Sabri Fejzullahu, përmes një postimi në Instagram, ka shkruar disa fjalë prekëse për Lezen, teksa e vlerëson lart krijimtarinë...

Sabri Fejzullahu dedikim emocional pas vdekjes së Leze Qenës

para 5 dite - Gazeta Observer

Sot ka ndërruar jetë aktorja e mirënjohur shqiptare, Leze Qena, në moshën 85-vjeçare. Lajmi për vdekjen e aktores ka pikëlluar gjithë shqiptarët, publik i cili është rritur me rolet e Lezes. Këngëtari...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK