http://kariera.mk

Spitalet e New York po trajtojnë pacientët me koronavirus me doza të larta të vitaminës C

para 5 dite - Zeri

Dr Andrew Weber, një pulmonolog me bazë në Long Island dhe specialist i kujdesit kritik me Northwell Health, shprehu se ai u ka dhënë menjëherë pacientëve të tij të kujdesit intensiv 1.500 miligramë vitaminë...

Spitalet e Nju Jorkut me vitaminën C po i trajtojnë pacientët me koronavirus

para 5 dite - Pa censure

Pacientëve të sëmurë rëndë me koronavirus nëpër spitalet e shtetit të Nju Jorkut po u jepen doza masive të vitaminës C , bazuar në raporte premtuese që kanë ndihmuar të infektuarit edhe në Kinë, shkruan...

Spitalet e Nju Jorkut me vitaminën C po i trajtojnë pacientët me koronavirus

para 5 dite - TV Koha

Pacientëve të sëmurë rëndë me koronavirus nëpër spitalet e shtetit të Nju Jorkut po u jepen doza masive të vitaminës C , bazuar në raporte premtuese që kanë ndihmuar të infektuarit edhe në Kinë, shkruan...

Spitalet e Nju Jork me vitaminën C po i trajtojnë pacientët me koronavirus

para 5 dite - Insajderi

Pacientëve të sëmurë rëndë me koronavirus nëpër spitalet e shtetit të Nju Jorkut po u jepen doza masive të vitaminës C , bazuar në raporte premtuese që kanë ndihmuar të infektuarit edhe në Kinë, shkruan...

Spitalet në New York po trajtojnë pacientët me koronavirus me doza të larta të vitaminës C

para 5 dite - Gazeta Express

Shneta Gazeta Express 25/03/2020 15:52 Mjekët në të gjithë shtetin e Nju Jorkut po u japin pacientëve të tyre doza masive të vitaminës C, një taktikë që thuhet se ka ndihmuar ata që goditen më rëndë në...

Spitalet e Nju Jork me vitaminën C po i trajtojnë pacientët me koronavirus

para 5 dite - Ina

Pacientëve të sëmurë rëndë me koronavirus nëpër spitalet e shtetit të Nju Jorkut po u jepen doza masive të vitaminës C , bazuar në raporte premtuese që kanë ndihmuar të infektuarit edhe në Kinë, shkruan...

Në New York pacientët me koronavirus po trajtohen me doza të larta të vitaminës C

para 5 dite - Albinfo

Mjekët në të gjithë shtetin e Nju Jorkut po u japin pacientëve të tyre doza masive të vitaminës C, një taktikë që thuhet se ka ndihmuar ata që goditen më rëndë në Kinë. Dr Andrew Weber, një pulmonolog...

Spitalet e New York po trajtojnë pacientët me koronavirus me doza të larta të vitaminës C

para 6 dite - Lajmi.net

Dr Andrew Weber, një pulmonolog me bazë në Long Island dhe specialist i kujdesit kritik me Northwell Health, shprehu se ai u ka dhënë menjëherë pacientëve të tij të kujdesit intensiv 1.500 miligramë vitaminë...

Eksperimenti i spitaleve në Nju Jork jep efekt, ja çfarë po u jepet pacientëve me koronavirus

para 6 dite - Lajme.al

Mjekët në Nju Jork po u japin pacientëve që ndodhen në gjendje të rëndë doza të mëdha me vitaminë C. Kjo taktikë thuhet se ka ndihmuar shumë personat e prekur nga koronavirusi në Kinë. Mjeku Andrew Weber,...

Spitalet në New York po trajtojnë pacientët me Coronavirus me doza të larta të vitaminës C

para 6 dite - Ekonomia Online

Mjekët në të gjithë shtetin e Nju Jorkut po u japin pacientëve të tyre doza masive të vitaminës C, një taktikë që thuhet se ka ndihmuar ata që goditen më rëndë në Kinë. Dr Andrew Weber, një pulmonolog...

Spitalet e New York po trajtojnë pacientët me koronavirus me doza të larta të vitaminës C

para 6 dite - Arbresh

Mjekët në të gjithë shtetin e Nju Jorkut po u japin pacientëve të tyre doza masive të vitaminës C, një taktikë që thuhet se ka ndihmuar ata që goditen më rëndë në Kinë. Dr Andrew Weber, një pulmonolog...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK