http://kariera.mk

Ja se si të ndaloni së prekuri kaq shumë fytyrën tuaj

para një jave - Infokusi

Ju ndoshta keni lexuar kohët e fundit që duhet të shmangni prekjen e fytyrës tuaj për të ndihmuar në mbrojtjen e vetes kundër Coronavirusit të ri (i njohur gjithashtu si COVID-19). Mbajtja e duarve të...

Si ta bëni fytyrën t’iu shkëlqejë

para një jave - Gazeta Observer

Këshilla se si ta mbani lëkurën e fytyrës të shëndetshme Sipas hulumtuesve dhe njerëzve të ndryshëm nëse ju nuk e mbani lëkurën e fytyrës të pastër dhe nëse nuk kujdeseni për vete atëherë keni shumë pak...

Fytyra e pastër - çelësi i parandalimit te viruseve

para një jave - Zeri

Por si ta arrijmë këtë në realitet? Në fakt, shumë njerëz prekin fytyrën e tyre në mënyrë të pandërgjegjshme kur janë të mërzitur, të tronditur ose të befasuar, veçanërisht nëse ndjejnë puçrra nën gishta....

Nëse keni lëkurë të ndjeshme, duhet t’i shmangni patjetër këto 6 gabime

para një jave - The Prestige

Të keni lëkurë të ndjeshme mund të jetë zhgënjyese dhe mund të duket sikur nuk ka rëndësi se çfarë bëni, lëkura akoma irritohet. Por nuk keni pse të duroni një gjendje të vazhdueshme djegieje apo kruajtjeje....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK