http://kariera.mk

Tesla Model Y është edhe më e shpejtë se që reklamohej

para 6 dite - Telegrafi

Zyrtarisht, Tesla ka reklamuar se Model Y mund ta arrijë për 3.5 sekonda, shpejtësinë nga zero deri në 100 kilometra në orë Tani që Tesla Model Y ka nisur të shpërndahet te blerësit, ata kanë mundësi ta...

Tesla Model Y është edhe më e shpejtë se që reklamohej

para 5 dite - Zhurnal

Zyrtarisht, Tesla ka reklamuar se Model Y mund ta arrijë për 3.5 sekonda, shpejtësinë nga zero deri në 100 kilometra në orë Tani që Tesla Model Y ka nisur të shpërndahet te blerësit, ata kanë mundësi...

Tesla Model Y është edhe më e shpejtë se që reklamohej

para 6 dite - Flaka

Zyrtarisht, Tesla ka reklamuar se Model Y mund ta arrijë për 3.5 sekonda, shpejtësinë nga zero deri në 100 kilometra në orë Tani që Tesla Model Y ka nisur të shpërndahet te blerësit, ata kanë mundësi ta...

Tesla Model Y është edhe më e shpejtë se që reklamohej

para 6 dite - Gazeta Observer

Zyrtarisht, Tesla ka reklamuar se Model Y mund ta arrijë për 3.5 sekonda, shpejtësinë nga zero deri në 100 kilometra në orë Tani që Tesla Model Y ka nisur të shpërndahet te blerësit, ata kanë mundësi ta...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK