http://kariera.mk

Dua Lipa publikon ‘break my heart’

para 7 dite - Gazeta Express

Muzike Gazeta Express 26/03/2020 10:19 Dua Lipa ka publikuar edhe këngn e radhës nga albumi i saj që po vjen këtë javë. Artistja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, vazhdon të jetë shumë e angazhuar...

Dua Lipa sjell këngën e re “Break my heart”

para 7 dite - Zhurnal

Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, ka publikuar këngën e saj më të re. “Break my heart” mban titullin kjo këngë, e cila në shqip përkthehet “Thyej zemrën time”. Ashtu siç kanë shkruar mediat...

Dua Lipa sjell këngën e re “Break my heart”

para 7 dite - Telegrafi

Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, ka publikuar këngën e saj më të re. “Break my heart” mban titullin kjo këngë, e cila në shqip përkthehet “Thyej zemrën time”. Ashtu siç kanë shkruar mediat...

Dua Lipa publikon ”Break My Heart”

para 7 dite - Ekonomia Online

Dua Lipa ka publikuar edhe këngn e radhës nga albumi i saj që po vjen këtë javë. Artistja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, vazhdon të jetë shumë e angazhuar në muzikë dhe tanimë të gjithë po presim...

Dua Lipa publikon ‘Break My Heart’

para 7 dite - Epoka e Re

Dua Lipa ka publikuar edhe këngn e radhës nga albumi i saj që po vjen këtë javë. Artistja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, vazhdon të jetë shumë e angazhuar në muzikë dhe tanimë të gjithë po presim...

Dua Lipa lanson këngën e re “Break my heart”

para 7 dite - Arbresh

Artistja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, vazhdon të jetë shumë e angazhuar në muzikë dhe tanimë të gjithë po presim për albumin e saj të ri, posaqërisht në këtë kohë pandemie globale. Dua së fundi...

Dua Lipa sonte publikon këngën e re “Break My Heart”

para një jave - Sinjali

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa sonte do ta publikojë këngën e re. Kënga titullohet “Break My Heart” dhe do të publikohet e shoqëruar me videoklip sonte në orën 00:00, shkruan...

Mbrëmjet e Dua Lipës dhe të dashurit të saj në karantinë

para një jave - The Prestige

Dua Lipa po qëndron pranë të dashurit gjatë kësaj kohe. Dua Lipa gjatë kësaj periudhe kur e gjithë bota është në panik nga koronavirusi, është mbyllur në shtëpi. Këngëtarja po qëndron bashkë me të dashurin,...

Dua Lipa tregon se kur Kosova do ta dëgjoj këngën e re

para një jave - Insajderi

Dua Lipa ka paralajmëruar projektin e saj të ri muzikor “Break my heart”. Kjo këngë është pjesë e albumit “Future Nostalgia” Lipa ka zbuluar datat e publikimit përmes llogarisë së saj në Instagram, ku...

Dua Lipa tregon se kur Kosova do ta dëgjoj këngën e re

para një jave - Prive

Dua Lipa ka paralajmëruar projektin e saj të ri muzikor “Break my heart”. Kjo këngë është pjesë e albumit “Future Nostalgia” Lipa ka zbuluar datat e publikimit përmes llogarisë së saj në Instagram, ku...

Dua e bën këtë, na tregon gjoksin

para një jave - Zhurnal

Këngëtarja kosovare Dua Lipa ka vendosur që të jetë më atraktive në paraqitjet e saj Ajo në një paraqitje ka zgjedhur për të treguar tërë gjoksin! Pasi ka paralamëruar albumin e saj të ri, i cili ishte...

Dua Lipa shfaqet atraktive në veshje të lëkurës

para një jave - Arbresh

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, ka ndërprerë të gjitha aktivitetet e saj muzikore së fundmi. Ashtu si e gjithë bota, Dua po e kalon kohën në vetë-izolim, për shkak të rrezikut të...

Dua e bën këtë, na tregon gjoksin

para një jave - Iliria News

Këngëtarja kosovare Dua Lipa ka vendosur që të jetë më atraktive në paraqitjet e saj Ajo në një paraqitje ka zgjedhur për të treguar tërë gjoksin! Pasi ka paralamëruar albumin e saj të ri, i cili ishte...

Dua Lipa e bën këtë, na tregon gjoksin

para një jave - Infokusi

Këngëtarja kosovare Dua Lipa ka vendosur që të jetë më atraktive në paraqitjet e saj Ajo në një paraqitje ka zgjedhur për të treguar tërë gjoksin! Pasi ka paralajmëruar albumin e saj të ri, i cili ishte...

Dua e bën këtë, na tregon gjoksin

para një jave - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 24/03/2020 20:11 Këngëtarja kosovare Dua Lipa ka vendosur që të jetë më atraktive në paraqitjet e saj Ajo në një paraqitje ka zgjedhur për të treguar tërë gjoksin! Pasi ka paralamëruar...

Dua Lipa ‘ngacmon’ imagjinatën, pozon me reçipeta transparente

para një jave - Ina

Dua Lipa paralajmëroi këngën e re me një imazh joshës. Kanë mbetur edhe dy ditë deri në publikimin e projektit të ri nga Dua Lipa, shkruan lajmi.net. Këngëtarja, me anë të një postimi në Instagram, ua...

Dua Lipa ‘ngacmon’ imagjinatën, pozon me reçipeta transparente

para një jave - Lajmi.net

Kanë mbetur edhe dy ditë deri në publikimin e projektit të ri nga Dua Lipa, shkruan lajmi.net. Këngëtarja, me anë të një postimi në Instagram, ua ka rikujtuar fansave që pas dy ditësh lansohet kënga e...

Për shkak të pandemisë shtyhet turneu evropian i Dua Lipës

para një jave - Zhurnal

Dua Lipa ka njoftuar se turneu ‘Future Nostalgia’ është shtyrë. Ishte paraparë që pas publikimit të albumit Dua Lipa të fillojë turneun e saj në Evropë në muajin prill të këtij viti, shkruan lajmi.net....

Dua Lipa e përlotur në Instagram, njofton daljen para kohe të albumit te ri

para një jave - BalkanWeb

Pas dy vitesh punë ‘Future Nstalgia’ e Dua Lipa do duhej të dilte në rrjet 3 prill, por dikush ka arritur t’i vjedhë këngët dhe t’i nxjerr më parë.’Kjo është një periduhë shumë e vështirë për të gjithë,...

Turneu europian i Dua Lipës shtyhet për vitin 2021

para një jave - Prive

Ishte paraparë që Dua Lipa të nis turneun europian për promovim të albumit në muajin prill të këtij viti. Mirëpo, përhapja e pandemisë bëri që gjithçka të shtyhej. Mirëpo, tani kemi datat e reja e “Future...

Pasi i rrodhi në internet, Dua Lipa ndryshon datën e publikimit të albumit

para një jave - Lajmi.net

Dua Lipa kishte rezervuar datën 3 prill për publikimin e albumit ‘Future Nostalgia’, por për shkak se këngët ishin publikuar ilegalisht në internet, ajo ka marrë një tjetër vendim lidhur me datën e lansimit,...

Dua Lipa pritet ta publikojë një këngë të albumit të saj

para një jave - Ina

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ka njoftuar fansat e saj se do ta publikojë një këngë nga albumi i saj i ri këtë të premte. Lipa, këtë këngë kishte planifikuar ta publikonte...

Dua Lipa jep lajmin e madh për fansat

para një jave - Lajmi.net

Dua Lipa me postimin e bërë në Instagram njoftoi se këtë javë do të publikojë projektin e saj të ri të cilin mendohet se e ka punuar edhe me klip, shkruan lajmi.net. Këngëtarja nga Prishtina zbuloi edhe...

Dua Lipa këtë të premte vjen me një befasi

para një jave - RTV 21

Lipa sjell “Break My Heart” Këngëtarja e njohur me famë ndërkombëtare, Dua Lipa befason adhuruesit e saj. Ajo përmes rrjetit social “Instagram” ka njoftuar se do ta publikojë një këngë nga albumi i saj...

Anwar Hadid tregon mendimin që ka për shqiptarët dhe sigurisht që na pëlqeu

para një jave - Koha Jone

Partneri i këngëtares shqiptare, Dua Lipa, Anwar Hadid, po e kalon periudhën e izolimit nga koronavirusi në shtëpinë e tij. Gjatë një bisede online me ndjekësit e tij, ai u është përgjigjur disa pyetjeve...

Fansi e pyet çfarë mendon për shqiptarët, i dashuri i Duas ia kthen me “shqipe”

para një jave - Zeri

I dashuri i Dua Lipës, Anwar Hadid, ka bërë një seancë pyetje-përgjigje me fansat e tij në Instagram. Shumica e pyetjeve për modelin 22-vjeçar kanë qenë të lidhur me Palestinën, vendin e origjinës së babait...

Çfarë mendon për shqiptarët? I dashuri i Dua Lipës përgjigjet në shqip

para një jave - Zhurnal

Anwar Hadid, i dashuri i këngëtares shqiptare, Dua Lipa, u ka kthyer përgjigje ndjekësve të tij në Instagram, kështu në mënyrë që t’i kalojë sa më lehtë ditët e izolimit. Duke pasur parasysh se e dashura...

Çfarë menon për shqiptarët? I dashuri i Dua Lipës përgjigjet në shqip

para një jave - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 23/03/2020 12:18 Anwar Hadid, i dashuri i këngëtares shqiptare, Dua Lipa, u ka kthyer përgjigje ndjekësve të tij në Instagram, kështu në mënyrë që t’i kalojë sa më lehtë ditët e izolimit....

I dashuri i Dua Lipës i përgjigjet në shqip fansave (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Anëar Hadid , i dashuri i këngëtares shqiptare, Dua Lipa, u ka kthyer përgjigje ndjekësve të tij në Instagram, kështu në mënyrë që t’i kalojë sa më lehtë ditët e izolimit, shkruan lajmi.net. Duke pasur...

“Çfarë mendon për shqiptarët?”, i dashuri i Dua Lipës i përgjigjet në shqip pyetjes së ndjekësit

para një jave - Ina

Anwar Hadid, i dashuri i këngëtares shqiptare, Dua Lipa, u ka kthyer përgjigje ndjekësve të tij në Instagram, kështu në mënyrë që t’i kalojë sa më lehtë ditët e izolimit. Duke pasur parasysh se e dashura...

I dashuri i Dua Lipës i përgjigjet në shqip fansave (FOTO LAJM)

para një jave - Tetova Sot

Anëar Hadid, i dashuri i këngëtares shqiptare, Dua Lipa, u ka kthyer përgjigje ndjekësve të tij në Instagram, kështu në mënyrë që t’i kalojë sa më lehtë ditët e izolimit, shkruan lajmi.net. Duke pasur...

“Çfarë mendon për shqiptarët?”, i dashuri i Dua Lipës i përgjigjet në shqip pyetjes së ndjekësit

para një jave - Lajmi.net

Anwar Hadid, i dashuri i këngëtares shqiptare, Dua Lipa, u ka kthyer përgjigje ndjekësve të tij në Instagram, kështu në mënyrë që t’i kalojë sa më lehtë ditët e izolimit, shkruan lajmi.net. Duke pasur...

“Çfarë mendon për shqiptarët?”, i dashuri i Dua Lipës i përgjigjet në shqip pyetjes së ndjekësit

para një jave - Lajm

Anwar Hadid, i dashuri i këngëtares shqiptare, Dua Lipa, u ka kthyer përgjigje ndjekësve të tij në Instagram, kështu në mënyrë që t’i kalojë sa më lehtë ditët e izolimit. Duke pasur parasysh se e dashura...

Çfarë mendon për shqiptarët? I dashuri i Dua Lipës përgjigjet në shqip

para një jave - Arbresh

Anwar Hadid, i dashuri i këngëtares shqiptare, Dua Lipa, u ka kthyer përgjigje ndjekësve të tij në Instagram, kështu në mënyrë që t’i kalojë sa më lehtë ditët e izolimit. Duke pasur parasysh se e dashura...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK