http://kariera.mk

Granit Xhaka i emocionuar për vëllain që u bë baba për herë të parë

para 7 dite - Lajmi.net

Ditën e djeshme, Taulant Xhaka dhe bashkëshortja e tij Arbnora, u bënë prindër për herë të parë, shkruan lajmi.net. Në jetë erdhi djali të cilin e pagëzuan me emrin Kelvis. Kësaj ardhje në jetë i është...

Taulant Xhaka bëhet baba, ky është mesazhi prekës i Granitit

para 7 dite - Sinjali

Taulant Xhaka është bërë baba. Gruaja e tij, Arbnora lindi djalin e tyre që e pagëzuan me emrin Klevis. Ndërsa, mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka ka bërë një postim prekës ku tregon ndenjën e të qenit...

Taulanti bëhet baba, emocionohet Graniti: Me fat që ju kam (FOTO LAJM)

para 7 dite - Albeu

Klevis, kështu Taulant Xhaka e ka quajtur djalin e tij, që bashkëshortja e tij Arbnora e solli në jetë një ditë më parë. Një emocion i veçantë për mesfushorin e Shqipërisë dhe Basel, ndërkohë që sigurisht...

U bë xhaxha, urimi i Granitit për vëllain e tij, Taulantin

para 7 dite - GazetaBlic

Futbollisti i Shqipërisë, Taulant Xhaka ka zbuluar se ai është bërë dje baba. Këtë ai e ka konfirmuar përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”. Taulantin e ka uruar edhe vëllai i tij Graniti, i...

U bë xhaka, kështu e uron Granit Xhaka vëllain e tij, Taulantin

para 7 dite - Zeri

Futbollisti i Shqipërisë, Taulant Xhaka ka zbuluar se ai është bërë dje baba. Mesfushori i Baselit është bërë baba i një djali, emrin të cilit ia ka lënë Klevis, shkruan Zëri.info. Këtë ai e ka konfirmuar...

Taulant Xhaka bëhet baba, ky është urimi emocionues i Granitit

para 7 dite - Periskopi

Klevis, kështu Taulant Xhaka e ka quajtur djalin e tij, që bashkëshortja e tij Arbnora e solli në jetë një ditë më parë. Një emocion i veçantë për mesfushorin e Shqipërisë dhe Baselit, ndërkohë që sigurisht...

U bë xhaxha, urimi i Granitit për vëllain e tij, Taulantin

para 7 dite - Arbresh

Futbollisti i Shqipërisë, Taulant Xhaka ka zbuluar se ai është bërë dje baba. Këtë ai e ka konfirmuar përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”. Taulantin e ka uruar edhe vëllai i tij Graniti, i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK