http://kariera.mk

Tayna foto nga Prizreni, a i theu rregullat e karantinës?

para një jave - Zeri

Reperja Tayna ka postuar një foto ku lokacioni i saj figuron në Prizren Dihet se këngëtarja që nga data 14 mars kishte udhëtuar për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Pas kësaj date në Kosovë Qeveria...

Tayna publikon foto nga karantina, në këtë gjende ka përfunduar

para një jave - OraInfo

Reperja e njohur kosovare, Tayna ka postuar një foto ku lokacioni i saj figuron në Prizren. Dihet se këngëtarja që nga data 14 mars kishte udhëtuar për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Pas kësaj date...

A ka flirtuar me ndonjë ‘Vip?’, Adelina Berisha jep përgjigjen e prerë

para një jave - Zhurnal

Adelina tregon nëse ka flirtyar me ndonjë të famshëm. Këngëtarja Adelina Berisha po qëndron e vetizoluar në shtëpi, shkruan  lajmi.net. Duke qenë kështu, këngëtarja ka pasur më shumë kohë edhe që të ju...

Tayna foto nga Prizreni, a i theu rregullat e karantinës?

para një jave - Insajderi

Reperja Tayna ka postuar një foto ku lokacioni i saj figuron në Prizren Dihet se këngëtarja që nga data 14 mars kishte udhëtuar për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Pas kësaj date në Kosovë Qeveria...

Tayna foto nga Prizreni, a i theu rregullat e karantinës?

para një jave - Insajderi

Reperja Tayna ka postuar një foto ku lokacioni i saj figuron në Prizren Dihet se këngëtarja që nga data 14 mars kishte udhëtuar për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Pas kësaj date në Kosovë Qeveria...

Tayna foto nga Prizreni, a i theu rregullat e karantinës?

para një jave - Zhurnal

Reperja Tayna ka postuar një foto ku lokacioni i saj figuron në Prizren Dihet se këngëtarja që nga data 14 mars kishte udhëtuar për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Pas kësaj date në Kosovë Qeveria...

Adelina Berisha tregon a është në lidhje

para një jave - The Prestige

Këngëtarja Adelina Berisha ka shfrytëzuar aplikacionin për të pyetur diqka përmes Instagramit. Ndjekësit e saj i kanë bërë shumë pyetje, e më së shumti lëvdata. Ajo i është përgjigjur shumë prej tyre....

A ka flirtuar me ndonjë ‘Vip?’, Adelina Berisha jep përgjigjen e prerë

para një jave - Lajmi.net

Këngëtarja Adelina Berisha po qëndron e vetizoluar në shtëpi, shkruan lajmi.net. Duke qenë kështu, këngëtarja ka pasur më shumë kohë edhe që të ju përgjigjet pyetjeve të ndjekësve të cilat ishin të shumta...

Adelina Berisha tregon a është në lidhje

para një jave - Periskopi

Këngëtarja Adelina Berisha ka shfrytëzuar aplikacionin për të pyetur diqka përmes Instagramit. Ndjekësit e saj i kanë bërë shumë pyetje, e më së shumti lëvdata. Ajo i është përgjigjur shumë prej tyre....

Tayna sapo theu rregullat e karantinës? (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Qeveria e Kosovës ka anuluar prej ditësh fluturimet nga SHBA, por duket se kjo nuk e ka ndaluar Taynën të kthehet në shtëpinë e saj në Prizren. Edhe nëse reperja do të kishte leje të autorizuar ajo tashmë...

Tayna foto nga Prizreni, a i theu rregullat e karantinës

para një jave - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 25/03/2020 21:09 Reperja Tayna ka postuar një foto ku lokacioni i saj figuron në Prizren Dihet se këngëtarja që nga data 14 mars kishte udhëtuar për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës....

Tayna me një pozë atraktive nga shtëpia e saj, fton fansat që të qëndrojnë në shtëpi

para një jave - Telegrafi

Reperja e njohur shiptare, Tayna, po vazhdon karantinimin në shtëpinë e saj në Prizren. Ajo ka qëndruar pranë familjes në këto ditë izolimi, teksa ka pezulluar të gjithë akitvitetet muzikore ashtu siç...

Me një imazh atraktiv, Tayna u thotë ndjekësve që të rrinë në shtëpi

para një jave - Zeri

Tayna i ka sugjeruar ndjekësit që të rrinë në shtëpi. Tayna po sigurohet që ta ruajë veten dhe të tjerët nga përhapja e virusit Covid-19, shkruan lajmi.net. Këtë po e bën duke qëndruar në shtëpinë e saj....

Me një imazh atraktiv, Tayna u thotë ndjekësve që të rrinë në shtëpi

para një jave - Lajmi.net

Tayna po sigurohet që ta ruajë veten dhe të tjerët nga përhapja e virusit Covid-19, shkruan lajmi.net. Këtë po e bën duke qëndruar në shtëpinë e saj. Ajo madje nuk ka harruar që të njëjtën gjë t’ua sugjeroj...

Tayna me një pozë atraktive nga shtëpia e saj, fton fansat që të qëndrojnë në shtëpi

para një jave - Shkurt Shqip

Reperja e njohur shiptare, Tayna, po vazhdon karantinimin në shtëpinë e saj në Prizren. Ajo ka qëndruar pranë familjes në këto ditë izolimi, teksa ka pezulluar të gjithë akitvitetet muzikore ashtu siç...

Tayna tregon se a ka qenë e dashuruar ndonjëherë

para një jave - Tetova Sot

Ua ka dhënë mundësinë atyre për ta pyetur. Tayna gjatë kësaj kohe po qëndron e mbyllur në shtëpi, bashkë me familjen e saj. Reperja gjatë kësaj kohe nuk i harron fansat, ajo së fundi i është përgjigjur...

Tayna tregon se a ka qenë e dashuruar ndonjëherë

para një jave - Tetova Sot

Ua ka dhënë mundësinë atyre për ta pyetur. Tayna gjatë kësaj kohe po qëndron e mbyllur në shtëpi, bashkë me familjen e saj. Reperja gjatë kësaj kohe nuk i harron fansat, ajo së fundi i është përgjigjur...

Ronela Hajati i kthen përgjigjen e prerë ndjekësit që e pyet për ish-të dashurin

para një jave - Zeri

Ronela i përgjigjet ndjekësit që e pyeti për ish-in e saj. Në mesin e shumë pyetjeve në Instagram, dikujt i ka interesuar nëse Ronela Hajati është takuar me ish-të dashurin e saj. Këngëtarja nëpërmjet...

A ka qenë Tayna e lidhur me ndonjë personazh të famshëm? Tregon vetë ajo

para një jave - Alsat-M

E izoluar nga shtëpia e saj në Prizren, Tayna ka vendosur të bëjë disa rrëfime të sinqerta në lidhje me jetën e saj private. Reperja e njohur shqiptare ka folur për dashurinë dhe lidhjet si dhe problemet...

Karantina po e inspiron Taynën për këngë të reja

para një jave - Ina

Tayna periudhën e izolimit po e shfrytëzon për të shkruar këngë të reja. Tayna me t’u kthyer nga Amerika ka shkuar në shtëpinë e saj në Prizren, për të qëndruar e mbyllur dhe pranë familjes së saj, shkruan...

Karantina po e inspiron Taynën për këngë të reja

para një jave - The Prestige

Tayna periudhën e izolimit po e shfrytëzon për të shkruar këngë të reja. Tayna me t’u kthyer nga Amerika ka shkuar në shtëpinë e saj në Prizren, për të qëndruar e mbyllur dhe pranë familjes së saj, shkruan...

Tayna e thotë haptas nëse ka qenë në lidhje me ndonjë “VIP”

para një jave - Insajderi

Tayna ka shfrytëzuar kohën sa është në shtëpi, për t’iu përgjigjur pyetjve të ndjekësve. Shumë prej tyre dëshironin të dini më shumë rreth projkteve të reja të këngëtares, e disa për jetën e saj private....

Karantina po e inspiron Taynën për këngë të reja

para një jave - Lajmi.net

Tayna me t’u kthyer nga Amerika ka shkuar në shtëpinë e saj në Prizren, për të qëndruar e mbyllur dhe pranë familjes së saj, shkruan lajmi.net. Por, reperja këtë periudhë po e shfrytëzon edhe për të shkruar...

Tayna thotë se nuk ka qenë asnjëherë e dashuruar dhe se është përballur me depresionin në të kaluarën

para një jave - Zhurnal

Reperja e njohur Tayna teksa po qëndron e karantinuar, ka vendosur t’iu japë fansave mundësinë që t’i bëjnë pyetje në rrjetet sociale, të cilat më pas ajo do t’i përgjigjjej. Një gjë të tillë, ajo e...

Tayna po inspirohet nga ‘izolimi’, shkruan tekste të reja

para një jave - Arbresh

Këto ditë gjatë të cilave njerëzit po qëndrojnë të mbyllur në shtëpitë e tyre, në rrjetet sociale janë nisur një sërë sfidash. Përmes tyre, të izoluarit sado pak gjejnë metoda të argëtimit dhe të tejkalimit...

Ronela Hajati tregon nëse ka qenë në lidhje dashurie me ndonjë reper

para një jave - Zeri

Ronela Hajati ka folur për jetën private. Këngëtarja Ronela Hajati është treguar e hapur me ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net. Nëpërmjet Instagramit ajo u ka kthyer përgjigje atyre që kanë dashur të dinë...

Ronela Hajati tregon nëse ka qenë në lidhje dashurie me ndonjë reper

para një jave - Lajmi.net

Këngëtarja Ronela Hajati është treguar e hapur me ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net. Nëpërmjet Instagramit ajo u ka kthyer përgjigje atyre që kanë dashur të dinë më shumë rreth jetës së saj në përgjithësi,...

Tayna e thotë haptas nëse ka qenë në lidhje me ndonjë “VIP”

para një jave - Zeri

Tayna i është përgjigjur pa doreza fansave. Tayna ka shfrytëzuar kohën sa është në shtëpi, për t’iu përgjigjur pyetjve të ndjekësve. Shumë prej tyre dëshironin të dini më shumë rreth projkteve të reja...

Tayna thotë se nuk ka qenë asnjëherë e dashuruar dhe se është përballur me depresionin në të kaluarën

para një jave - Ina

Reperja e njohur Tayna teksa po qëndron e karantinuar, ka vendosur t’iu japë fansave mundësinë që t’i bëjnë pyetje në rrjetet sociale, të cilat më pas ajo do t’i përgjigjjej. Një gjë të tillë, ajo e bëri...

Tayna thotë se nuk ka qenë asnjëherë e dashuruar dhe se është përballur me depresionin në të kaluarën

para një jave - Telegrafi

Reperja e njohur Tayna teksa po qëndron e karantinuar, ka vendosur t’iu japë fansave mundësinë që t’i bëjnë pyetje në rrjetet sociale, të cilat më pas ajo do t’i përgjigjjej. Një gjë të tillë, ajo e bëri...

Tayna e thotë haptas nëse ka qenë në lidhje me ndonjë “VIP”

para një jave - Lajmi.net

Tayna ka shfrytëzuar kohën sa është në shtëpi, për t’iu përgjigjur pyetjve të ndjekësve, shkruan lajmi.net. Shumë prej tyre dëshironin të dini më shumë rreth projkteve të reja të këngëtares, e disa për...

Tayna zbulon se a ka qenë e dashuruar ndonjëherë

para një jave - Infokusi

Tayna është një nga artistet me të komentuara në rrjetet sociale për shkak të këngëve të saja shumë të pëlqyera nga publiku, shkruan Gazeta inFokus . Përveç këngëve, këngëtarja nga Prizreni komentohet...

Nuk pritej, Tayna habit fansat kur e pyesin a është e dashuruar (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Tayna gjatë kësaj kohe po qëndron e mbyllur në shtëpi, bashkë me familjen e saj. Reperja nuk i harron fansat, ajo së fundi i është përgjigjur pyetjeve të tyre në rrjetin social Instagram. Dikush nga ndjekësit...

A ke qenë e dashuruar? Tayna befason me përgjigjen

para një jave - Zeri

Tayna habiti fansat me përgjigjen që e dha kur u pyet se a ka qenë e dashuruar. Tayna gjatë kësaj kohe po qëndron e mbyllur në shtëpi, bashkë me familjen e saj. Reperja gjatë kësaj kohe nuk i harron fansat,...

Adelina Berisha ka një sugjerim për politikanët pas ngjarjeve të fundit

para një jave - GazetaBlic

Artistët po komentojnë situatën aktuale politike në vend. Këngëtarja Adelina Berisha është një prej emrave të estradës, që komenton situatën politike në vend. Meqenëse në kohën e pandemisë ka mosmarrëveshje...

Adelina Berisha ka një sugjerim për politikanët pas ngjarjeve të fundit

para një jave - Lajmi.net

Këngëtarja Adelina Berisha është një prej emrave të estradës, që komenton situatën politike në vend, shkruan lajmi.net. Meqenëse në kohën e pandemisë ka mosmarrëveshje mes politikanëve tanë rreth asaj...

A ke qenë e dashuruar? Tayna befason me përgjigjen

para një jave - The Prestige

Tayna gjatë kësaj kohe po qëndron e mbyllur në shtëpi, bashkë me familjen e saj. Reperja gjatë kësaj kohe nuk i harron fansat, ajo së fundi i është përgjigjur pyetjeve të tyre në rrjetin social Instagram....

A ke qenë e dashuruar? Tayna befason me përgjigjen

para një jave - Shprehja.com

Tayna gjatë kësaj kohe po qëndron e mbyllur në shtëpi, bashkë me familjen e saj, shkruan lajmi.net. Reperja gjatë kësaj kohe nuk i harron fansat, ajo së fundi i është përgjigjur pyetjeve të tyre në rrjetin...

A ke qenë e dashuruar? Tayna befason me përgjigjen

para një jave - Lajmi.net

Tayna gjatë kësaj kohe po qëndron e mbyllur në shtëpi, bashkë me familjen e saj, shkruan lajmi.net. Reperja gjatë kësaj kohe nuk i harron fansat, ajo së fundi i është përgjigjur pyetjeve të tyre në rrjetin...

Tayna e thotë haptas nëse ka qenë në lidhje me ndonjë “VIP”

para një jave - Ekonomia Online

Tayna i është përgjigjur pa doreza fansave. Tayna ka shfrytëzuar kohën sa është në shtëpi, për t’iu përgjigjur pyetjve të ndjekësve, shkruan lajmi.net. Shumë prej tyre dëshironin të dini më shumë rreth...

Adelina Berisha ka një sugjerim për politikanët pas ngjarjeve të fundit

para një jave - Lajm

Këngëtarja Adelina Berisha është një prej emrave të estradës, që komenton situatën politike në vend, shkruan lajmi.net. Meqenëse në kohën e pandemisë ka mosmarrëveshje mes politikanëve tanë rreth asaj...

A ke qenë e dashuruar? Tayna befason me përgjigjen

para një jave - Lajm

Tayna gjatë kësaj kohe po qëndron e mbyllur në shtëpi, bashkë me familjen e saj. Reperja gjatë kësaj kohe nuk i harron fansat, ajo së fundi i është përgjigjur pyetjeve të tyre në rrjetin social Instagram....

A ka qenë në lidhje me dikë nga estrada? Tayna tregon të vërtetën

para një jave - Gazeta Observer

Duke qëndruar e izoluar në shtëpi, Tayna po gjen kohë që të qëndrojë afër adhuruesve përmes postimeve të ndryshme. Së fundi ajo ka realizuar një pyetësor për fansat në Instagram, ku është përgjigjur edhe...

Tayna tregon nëse ka qenë e dashuruar

para një jave - Epoka e Re

Tayna gjatë kësaj kohe po qëndron e mbyllur në shtëpi, bashkë me familjen e saj. Reperja gjatë kësaj kohe nuk i harron fansat. Ajo së fundi i është përgjigjur pyetjeve të tyre në rrjetin social “Instagram”....

Ronela Hajati nxjerrë nga arkiva foto provokative (FOTO)

para një jave - in7

Derisa qytetarët vazhdojnë të rrinë të izoluar, këngëtarët tonë po vazhdojnë t’i mbajnë adhuruesit e tyre me poza të ndryshme. Edhe Ronela Hajati, në këtë kohë pandemie ka nxjerrë një fotografi nga arkiva....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK