http://kariera.mk

Pandemia globale, Angelina Jolie dhuron 1 mln dollarë për fëmijët e varfër

para 7 dite - Top Channel

Angelina Jolie po kujdeset për fëmijët që kanë nevojë për ushqim në shtëpi gjatë pandemise se koronavirusit. Në mënyrë të veçantë, kjo fituese e Oskarit dhe aktiviste e madhe, dhuroi 1 milion dollarë për...

​Angelina Jolie dhuron 1 milion dollarë për fëmijë

para 6 dite - Periskopi

Fituesja e çmimit Oscar dhe aktivistja Angelina Jolie ka dhuruar 1 milion dollarë për organizatën “No Child Hungry”, e cila shpërndan ndihma për komunitetet për të ushqyer fëmijët e tyre që varen nga dreka...

Angelina Jolie tregon zemërgjerësinë edhe në kohën e pandemisë

para 7 dite - Insajderi

Angelina Jolie po kujdeset për fëmijët që kanë nevojë për ushqim në shtëpi gjatë pandemise se koronavirusit. Në mënyrë të veçantë, kjo fituese e Oskarit dhe aktiviste e madhe, dhuroi 1 milion dollarë për...

Angelina Jolie tregon zemërgjerësinë edhe në kohën e pandemisë

para 7 dite - Lajmi.net

Angelina Jolie po kujdeset për fëmijët që kanë nevojë për ushqim në shtëpi gjatë pandemise se koronavirusit, transmeton Zeri.info. Në mënyrë të veçantë, kjo fituese e Oskarit dhe aktiviste e madhe, dhuroi...

Angelina Jolie tregon zemrën e madhe edhe gjatë kohës se pandemisë

para 7 dite - Zeri

Angelina Jolie po kujdeset për fëmijët që kanë nevojë për ushqim në shtëpi gjatë pandemise se koronavirusit, transmeton Zeri.info. Në mënyrë të veçantë, kjo fituese e Oskarit dhe aktiviste e madhe, dhuroi...

Angelina Jolie ka treguar edhe njëherë se sa zemërgjerë është.

para 7 dite - Epoka e Re

Angelina Jolie po kujdeset për fëmijët që kanë nevojë për ushqim në shtëpi gjatë pandemise se koronavirusit, transmeton Zeri.info. Në mënyrë të veçantë, kjo fituese e Oskarit dhe aktiviste e madhe, dhuroi...

Angelina Jolie dhuron një milionë dollarë për të ushqyer fëmijët e varfër në këtë kohë krize të pandemisë globale

para 7 dite - Telegrafi

Angelina Jolie është duke bërë pak për të ushqyer fëmijët e varfër, të cilët mbështeteshin në drekat shkollore për të mbushur stomakun e tyre, por që ato janë ndërprerë për momentin nga mbylljet e shkollave...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK