http://kariera.mk

Kohë koronavirusi – inspirohuni nga Crawford për ushtrime në shtëpi

para 2 muajve - Medial

Kohë pandemie dhe jeni të detyruar të rrinin në shtëpi, në mënyrë që të mbroni shëndetin e përgjithshëm. Por kjo nuk do të thotë se duhe t’i ndaloni të gjitha aktivitetet. Ani se nuk mund të shkoni në...

Kohë koronavirusi – inspirohuni nga Crawford për ushtrime në shtëpi

para 2 muajve - Shprehja

Kohë pandemie dhe jeni të detyruar të rrinin në shtëpi, në mënyrë që të mbroni shëndetin e përgjithshëm. Por kjo nuk do të thotë se duhe t’i ndaloni të gjitha aktivitetet. Ani se nuk mund të shkoni në...

Kohë koronavirusi – inspirohuni nga Crawford për ushtrime në shtëpi

para 2 muajve - Klan Kosova

Kohë pandemie dhe jeni të detyruar të rrinin në shtëpi, në mënyrë që të mbroni shëndetin e përgjithshëm. Por kjo nuk do të thotë se duhe t’i ndaloni të gjitha aktivitetet. Ani se nuk mund të shkoni në...

Kohë koronavirusi – inspirohuni nga Crawford për ushtrime në shtëpi (VIDEO)

para 2 muajve - Zyrtare

Kohë pandemie dhe jeni të detyruar të rrinin në shtëpi, në mënyrë që të mbroni shëndetin e përgjithshëm. Por kjo nuk do të thotë se duhe t’i ndaloni të gjitha aktivitetet. Ani se nuk mund të shkoni në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK