http://kariera.mk

Hyundai ka filluar ta testojë në pistë modelin e ri i20 N

para një dite - Almakos

Ky mund të jetë versioni me përmasa më të vogla i Hyundai Veloster N, që testohej në pistë Gjatë muajit të kaluar, Hyundai bëri të ditur se do ta sjellë modelin e ri i20, në versionin e divizionit N, ndërsa...

Hyundai ka filluar ta testojë në pistë modelin e ri i20 N

para 2 dite - Telegrafi

Ky mund të jetë versioni me përmasa më të vogla i Hyundai Veloster N, që testohej në pistë Gjatë muajit të kaluar, Hyundai bëri të ditur se do ta sjellë modelin e ri i20, në versionin e divizionit N, ndërsa...

Hyundai ka filluar ta testojë në pistë modelin e ri i20 N

para një dite - News33

Ky mund të jetë versioni me përmasa më të vogla i Hyundai Veloster N, që testohej në pistë Gjatë muajit të kaluar, Hyundai bëri të ditur se do ta sjellë modelin e ri i20, në versionin e divizionit N, ndërsa...

Hyundai ka filluar ta testojë në pistë modelin e ri i20 N

para 2 dite - Gazeta Observer

Ky mund të jetë versioni me përmasa më të vogla i Hyundai Veloster N, që testohej në pistë Gjatë muajit të kaluar, Hyundai bëri të ditur se do ta sjellë modelin e ri i20, në versionin e divizionit N, ndërsa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK