http://kariera.mk

Mesazhi i Granit Xhakës

para një jave - Medial

Në tetor të vitit të kaluar, futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, u bë baba për herë të parë. Mesfushori i Arsenalit nuk ngurron që në rrjetet sociale të publikoje imazhe të ndryshme pranë të bijës,...

Granit Xhaka përshkruan se si po e kalon karantinimin në Londër: Masat po bëhen gjithnjë e më të ashpra

para një jave - Telegrafi

Futbollisti i njohur, Granit Xhaka, ashtu si të gjithë kolegët e tij, ka pezulluar të gjithë angazhimin e tij sportiv për shkak të pandemisë globale coronavirus. Teksa po qëndron i karantinuar në kryeqytetin...

Futbollisti shqiptar bëhet baba për herë të parë

para një jave - Klan

Futbollisti shqiptar bëhet baba për herë të parë Në këto ditë të vështira, një lajm i bukur vjen nga familja Xhaka. Futbollisti i njohur i Kombëtares Shqiptare, Taulant Xhaka është bërë baba për herë të...

Granit Xhaka emocionon me urimin pasi u bë xhaxha

para një jave - Prive

Mbrëmë erdhi në jetë djali i Taulant Xhakës, vëllait të Granit. Ai dhe bashkëshortja e tij Arbnora sollën në jetë një djalë i cili quhet Klevis. Pas këtij lajmi të gëzueshëm, Graniti hyri në Instagram...

Taulant Xhaka bëhet baba

para një jave - Derveni

Ditën e djeshme, Taulant Xhaka dhe bashkëshortja e tij Arbnora, u bënë prindër për herë të parë, shkruan lajmi.net. Në jetë erdhi djali të cilin e pagëzuan me emrin Kelvis. Kësaj ardhje në jetë i është...

Xhaka nga karantina: Masat këtu në Londër po bëhen gjithnjë e më të ashpra

para një jave - Zeri

Në tetor të vitit të kaluar, futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, u bë baba për herë të parë. Mesfushori i Arsenalit nuk ngurron që në rrjetet sociale të publikoje imazhe të ndryshme pranë të bijës,...

Granit Xhaka i emocionuar për vëllain që u bë baba për herë të parë

para një jave - Lajmi.net

Ditën e djeshme, Taulant Xhaka dhe bashkëshortja e tij Arbnora, u bënë prindër për herë të parë, shkruan lajmi.net. Në jetë erdhi djali të cilin e pagëzuan me emrin Kelvis. Kësaj ardhje në jetë i është...

Granit Xhaka përshkruan se si po kalon vetizolimin me familjen e tij

para një jave - Zhurnal

Granit Xhaka është vetizoluar së bashku me familjen e tij. Për shkak të koronavirusit edhe në Londër masat kanë filluar të ashpërsohen, shkruan lajmi.net. E Granit Xhaka së bashku me familjen e tij janë...

Xhaka nga karantina: Masat në Londër po bëhen më të ashpra

para një jave - Albeu

Në tetor të vitit të kaluar, futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka , u bë baba për herë të parë. Mesfushori i Arsenalit nuk ngurron që në rrjetet sociale të publikoje imazhe të ndryshme pranë të...

Taulant Xhaka bëhet baba për herë të parë, vjen në jetë Klevis

para një jave - Zhurnal

Futbollisti i njohur i Kombëtares Shqiptare, Taulant Xhaka, është bërë sot (e mërkurë) baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Arbnora Nuredini-Xhaka, mirëpritën në jetë një djalë, të cilin...

Taulant Xhaka bëhet baba për herë të parë

para një jave - RTV 21

Vjen në jetë Klevis Futbollisti i njohur shqiptar, Taulant Xhaka, është bërë baba për herë të parë. Taulanti dhe bashkëshortja e tij, Arbnora Nuredini-Xhaka, janë bekuar me një djalë, të cilin e pagëzuan...

Taulant Xhaka bëhet baba, ky është mesazhi prekës i Granitit

para një jave - Sinjali

Taulant Xhaka është bërë baba. Gruaja e tij, Arbnora lindi djalin e tyre që e pagëzuan me emrin Klevis. Ndërsa, mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka ka bërë një postim prekës ku tregon ndenjën e të qenit...

Taulanti bëhet baba, emocionohet Graniti: Me fat që ju kam (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Klevis, kështu Taulant Xhaka e ka quajtur djalin e tij, që bashkëshortja e tij Arbnora e solli në jetë një ditë më parë. Një emocion i veçantë për mesfushorin e Shqipërisë dhe Basel, ndërkohë që sigurisht...

U bë xhaxha, urimi i Granitit për vëllain e tij, Taulantin

para një jave - GazetaBlic

Futbollisti i Shqipërisë, Taulant Xhaka ka zbuluar se ai është bërë dje baba. Këtë ai e ka konfirmuar përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”. Taulantin e ka uruar edhe vëllai i tij Graniti, i...

Granit Xhaka përshkruan se si po kalon vetizolimin me familjen e tij

para një jave - Lajmi.net

Për shkak të koronavirusit edhe në Londër masat kanë filluar të ashpërsohen, shkruan lajmi.net. E Granit Xhaka së bashku me familjen e tij janë vetizoluar për ta mbrojtur veten dhe të tjerët. Ai ndodhet...

Taulant Xhaka bëhet baba për herë të parë

para një jave - GazetaBlic

Mesfushori i Kombëtares Shqiptare, Taulant Xhaka ka marrë një lajm shumë të mirë këtë të mërkurë, teksa ka ardhur në jetë djali i tij të cilin ka vendosur ta quajë Klevis. Ky lajm tepër i rëndësishëm për...

U bë xhaka, kështu e uron Granit Xhaka vëllain e tij, Taulantin

para një jave - Zeri

Futbollisti i Shqipërisë, Taulant Xhaka ka zbuluar se ai është bërë dje baba. Mesfushori i Baselit është bërë baba i një djali, emrin të cilit ia ka lënë Klevis, shkruan Zëri.info. Këtë ai e ka konfirmuar...

Xhaka nga karantina: Masat në Londër po bëhen më të ashpra

para një jave - Periskopi

Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka, përvec një futbollist është edhe një baba i përkushtuar, si dhe së fundmi edhe një xhaxha. Sot ai ka bërë një postim mjaft emocionues duke treguar se sa e do të vëllaun...

Taulant Xhaka bëhet baba, ky është urimi emocionues i Granitit

para një jave - Periskopi

Klevis, kështu Taulant Xhaka e ka quajtur djalin e tij, që bashkëshortja e tij Arbnora e solli në jetë një ditë më parë. Një emocion i veçantë për mesfushorin e Shqipërisë dhe Baselit, ndërkohë që sigurisht...

Granit Xhaka publikon një imazh të ëmbël me vajzën

para një jave - Arbresh

Në tetor të vitit të kaluar, futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, u bë baba për herë të parë. I njëjti nuk ngurron që në rrjetet sociale të publikoje imazhe të ndryshme pranë të bijës, siç ka vepruar...

U bë xhaxha, urimi i Granitit për vëllain e tij, Taulantin

para një jave - Arbresh

Futbollisti i Shqipërisë, Taulant Xhaka ka zbuluar se ai është bërë dje baba. Këtë ai e ka konfirmuar përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”. Taulantin e ka uruar edhe vëllai i tij Graniti, i...

Taulant Xhaka bëhet baba për herë të parë

para një jave - Sinjali

Futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Taulant Xhaka sot është bërë baba për herë parë sot. Fëmija që ka ardhur në jetë është gjinisë mashkullore, transmeton Gazeta Sinjali. Xhaka me bashkëshortën e tij kanë...

Taulant Xhaka merr dhuratën e jetës (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Një lajm fantastik ka ardhur ditën e sotme për mesfushorin e kombëtares, Taulant Xhaka . Futbollisti që aktivizohet me skuadrën e Bazelit në Zvicër, ka shpërndarë një foto në Instagram ku njofton ardhjen...

Taulant Xhaka bëhet baba për herë të parë, futbollisti shqiptar zbulon emrin

para një jave - BalkanWeb

TIRANE Futbollisti i njohur i Kombëtares Shqiptare, Taulant Xhaka është bërë baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Arbnora Nuredini-Xhaka, mirëpritën në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan...

Granit Xhaka përshkruan se si po kalon vetëizolimin me familjen e tij

para një jave - Prive

Granit Xhaka është në Londër me familjen e tij, bashkëshorten dhe të vogëlushen e tyre katër muajsh. Edhe në Londër masat mbrojtëse vetëm kanë ardhur duke u ashpërsuar, dhe familja Xhaka natyrisht që po...

Granit Xhaka përshkruan se si po kalon vetëizolimin me familjen e tij

para një jave - GazetaBlic

Granit Xhaka është në Londër me familjen e tij, bashkëshorten dhe të vogëlushen e tyre katër muajsh. Edhe në Londër masat mbrojtëse vetëm kanë ardhur duke u ashpërsuar, dhe familja Xhaka natyrisht që po...

Taulant Xhaka bëhet baba për herë të parë, vjen në jetë Klevis

para një jave - Telegrafi

Futbollisti i njohur i Kombëtares Shqiptare, Taulant Xhaka, është bërë sot (e mërkurë) baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Arbnora Nuredini-Xhaka, mirëpritën në jetë një djalë, të cilin...

Taulant Xhaka bëhet baba për herë të parë

para një jave - Prive

Në familjen Xhaka ka një gëzim të madh, sepse në jetë erdhi një bebe. Taulant Xhaka dhe bashkëshortja e tij Arbnora u bënë prindër për herë të parë të një vogëlushi që e quajtën Klevis. Çifti hynë në Instagram...

Taulant Xhaka bëhet baba, zbulon edhe emrin e djalit

para një jave - Koha Jone

Futbollisti i njohur i Kombëtares Shqiptare, Taulant Xhaka, është bërë baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Arbnora Nuredini-Xhaka, mirëpritën në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin...

Taulanti dhe Arbnora bëhen prindër për herë të parë, publikojnë foton familjare

para një jave - OraInfo

Sot, futbollisti i mirënjohur Kosovar, Taulant Xhaka dhe gruaja e tij Arbnora janë bërë prindër për herë të parë. Ata janë bërë prindër të një djali që e kanë pagëzuar me emrin, Klevis, përcjell ORAinfo....

Xhaka bëhet baba, i lind djalë

para një jave - Zeri

Reprezentuesi i Shqipërisë, Taulant Xhaka ka zbuluar se ai është bërë sot baba, transmeton zeri.info Mesfushori i Baselit është bërë baba i një djali, emrin të cilit ia ka lënë Klevis. Këtë ai e ka konfirmuar...

Taulant Xhaka dhe Arbnora Nuredini bëhen prindër të një djali, publikohet fotografia e parë

para një jave - GazetaBlic

Futbollisti Taulant Xhaka është bërë baba për herë të parë, shkruan GazetaBlic. Xhaka dhe Arbnora u bënë prindër të një djali të cilin çifti e pagëzuan me emrin Klevis. Lajmin e ka bërë të ditur vet Xhaka...

FOTO/ “Gol” edhe jashtë fushës së blertë, Taulant Xhaka jep lajmin e madh

para një jave - Newsport

Taulant Xhaka bëhet baba për herë parë. Pas Granit, që u bë baba disa muaj më parë tani është radha e vëllai të tij, Taulantit. Në një kohë të vështirë që po kalon e gjithë bota për shkak të pandemisë...

Taulant Xhaka bëhet baba për herë të parë, futbollisti shqiptar zbulon momentin emocionues

para një jave - LajmiFundit

Futbollisti i njohur i Kombëtares Shqiptare, Taulant Xhaka është bërë baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Arbnora Nuredini-Xhaka, mirëpritën në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin...

Taulant Xhaka bëhet baba për herë të parë

para një jave - Infokusi

Futbollisti me prejardhje shqiptare, Taulant Xhaka është bërë baba për herë të parë, shkruan Gazeta inFokus . Taulant Xhaka dhe bashkëshortja e tij Arbnora u bënë prindër për herë të parë të një vogëlushi...

Taulant Xhaka bëhet baba

para një jave - Ekonomia Online

Bashkëshortja e futbollistit të njohur, Taulant Xhaka, Arbnora ka sjellë në jetë fëmijën e tyre të parë. Në jetë ka ardhur një vogëlush, të cilin çifti e ka pagëzuar me emrin Klevis. Lajmin e bukur e ka...

Weinstein del pozitiv me koronavirus në burg

para 2 jave - Prive

Ish-producenti  i njohur i Hollivudit, Harvey Weinstein ka dal pozitiv me koronavirus në burg. Weinstein, i cili u shpall fajtor për përdhunim dhe sulm seksual muajin e kaluar, tani po mbahet në Qendrën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK