http://kariera.mk

Ja se çfarë duhet të bëni më shumë nëse rezultoni pozitiv me koronavirus

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 26/03/2020 11:20 Departamenti i Shëndetësisë i Houston dha udhëzime specifike për njerëzit që testuan pozitivisht për koronavirusin Nëse personi po përjeton simptoma të buta, ai duhet...

Kështu duhet të veproni nëse rezultoni pozitiv me koronavirus

para një jave - OraInfo

Ja se çfarë duhet të bëni më shumë nëse rezultoni pozitiv me koronavirus. Departamenti i Shëndetësisë i Houston dha udhëzime specifike për njerëzit që testuan pozitivisht për koronavirusin Nëse personi...

Nëse infektoheni me Koronavirus duhet të veproni kështu

para një jave - Gazeta Observer

Departamenti i Shëndetësisë i Houstonit dha udhëzime specifike për njerëzit që dolën pozitivisht me koronavirusi. Nëse personi po përjeton simptoma të buta, ai duhet të izolohet në shtëpi dhe të mos ketë...

Nëse infektoheni me COVID duhet të veproni kështu

para një jave - Epoka e Re

Departamenti i Shëndetësisë i Houstonit dha udhëzime specifike për njerëzit që dolën pozitivisht me koronavirusi. Nëse personi po përjeton simptoma të buta, ai duhet të izolohet në shtëpi dhe të mos ketë...

Ja se çfarë duhet të bëni më shumë nëse rezultoni pozitiv me koronavirus

para një jave - in7

Departamenti i Shëndetësisë i Houston dha udhëzime specifike për njerëzit që testuan pozitivisht për koronavirusin Nëse personi po përjeton simptoma të buta, ai duhet të izolohet në shtëpi dhe të mos ketë...

Mjeku i njohur Isuf Kalo këshillon të sëmurët kronik: Ja çfarë duhet të dini

para një jave - Koha Jone

Nga Prof. Dr. Isuf Kalo Coronavirusi po vret edhe tek ne. Masat e duhura për të bllokuar ose minimizuar përhapjen e tij janë thënë dhe përsëritur me ngulm nga qeveria, ministria e shëndetësisë, specialistet...

“Koronavirusi dhe të sëmurët kronikë”/ Këshillat nga doktori i njohur Isuf Kalo

para një jave - BalkanWeb

Nga Prof Dr Isuf Kalo Coronavirusi po vret  edhe tek ne…Masat e duhura për të bllokuar  ose minimizuar  përhapjen e tij janë thënë dhe përsëritur me ngulm nga qeveria, ministria e shëndetësisë,  specialistet...

"Në shtëpi keni avantazhe", doktori i njohur jep këshilla për shqiptarët

para një jave - Albeu

Doktori i njohur Isuf Kalo, ka dhënë në këto ditë të vështira mesazhe dhe këshilla për shqiptarët. Ditën e sotme ai ka preferuar të japë disa këshilla teksa bën thirrje të qëndrojmë në shtëpi për t'i shpëtuar...

Koronavirusi dhe të sëmurët kronikë

para një jave - Gazeta Tema

Nga Prof. Dr. Isuf Kalo Koronavirusi po vret edhe tek ne. Masat e duhura për të bllokuar, ose minimizuar përhapjen e tij janë thënë dhe përsëritur me ngulm nga qeveria, Ministria e Shëndetësisë, specialistët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK