http://kariera.mk

Si të ushqeheni gjatë karantinës!

para një jave - Shenja

Me përhapjen e koronavirusit të ri (Covid-19) në shumë pjesë të botës, njerëzit mbeten të karantinuar nëpër shtëpi, por ekspertët paralajmërojnë se zvogëlimi i aktivitetit fizik dhe mënyrat jo të mira...

Ekspertët paralajmërojnë për mënyrën e të ushqyerit gjatë karantinës

para një jave - Anadolu Agency

Ankara Me përhapjen e koronavirusit të ri (Covid-19) në shumë pjesë të botës, njerëzit mbeten të karantinuar nëpër shtëpi, por ekspertët paralajmërojnë se zvogëlimi i aktivitetit fizik dhe mënyrat jo të...

Ekspertët e ushqimit ja cfarë duhet të hanë fëmijët

para një jave - Gazeta Observer

Si prind, ju duhet t`ia jepni fëmijës tuaj bazën e edukatës ushqimore. Çfarë duhet të hanë fëmijët tanë? Më shumë qumësht dhe perime, apo të heqin dorë nga ushqimet gjysmë të gatshme që ndodhen në çdo...

Mjeku specialist nga Turqia paralajmëron për zakonet e ngrënies gjatë karantinës

para një jave - Arbresh

Përderisa koronavirusi po vazhdon të përhapet në të gjithë botën, njerëzit janë duke vazhduar që të karantinohen nëpër shtëpitë e tyre. Megjithatë, ekspertët nga Turqia thonë se mungesa e aktivitetit fizik...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK