http://kariera.mk

Oriola Marashi reagon pas shkarkimit të Albin Kurtit: E rrëzuan hienat e korrupsionit

para një jave - GazetaBlic

Kanë qenë të shumtë artistët e estradës që kanë reaguar pas shkarkimit të qeverisë Kurti, shkruan GazetaBlic Edhe Oriola Marashi ka reaguar përmes rrjete sociale, duke shprehur hapur mbështetjen për Albin...

Oriola Marashi reagon pas shkarkimit të Albin Kurtit: E rrëzuan hienat e korrupsionit

para një jave - GazetaBlic

Kanë qenë të shumtë artistët e estradës që kanë reaguar pas shkarkimit të qeverisë Kurti, shkruan GazetaBlic Edhe Oriola Marashi ka reaguar përmes rrjete sociale, duke shprehur hapur mbështetjen për Albin...

Oriola Marashi reagon pas shkarkimit të Albin Kurtit: E rrëzuan hienat e korrupsionit

para një jave - Ina

50 ditët e Albin Kurtit si kryeministër i Kosovës dhe të Qeverisë së tij, dje kanë marrë fund me mocionin e inicuar nga Lidhja Demokratike e Kosovës dhe të votuar nga të gjitha grupet parlamentare përveç...

Oriola Marashi reagon pas shkarkimit të Albin Kurtit: E rrëzuan hienat e korrupsionit

para një jave - Top Channel

50 ditët e Albin Kurtit si kryeministër i Kosovës dhe të Qeverisë së tij, dje kanë marrë fund me mocionin e inicuar nga Lidhja Demokratike e Kosovës dhe të votuar nga të gjitha grupet parlamentare përveç...

Modelja e njohur revoltohet pas shkarkimit të Albin Kurtit: E rrëzuan hienat e korrupsionit

para një jave - Standard

Shkarkimi i Albin Kurtit pas 50 ditës si kryeministër i Kosovës ka mërzitur modelen e njohur, Oriola Marashi. Në një postim në rrjetet sociale, modelja seksi ka reaguar ashpër për këtë vendim, teksa ndër...

“Ah moj Kosovë”! Oriola Marashi e revoltuar pas shkarkimit të Albin Kurtit: E rrëzuan hienat e korrupsionit

para një jave - Koha Jone

Shkarkimi i Albin Kurtit pas 50 ditës si kryeministër i Kosovës ka mërzitur modelen e njohur, Oriola Marashi. Në një postim në rrjetet sociale, modelja seksi ka reaguar ashpër për këtë vendim, teksa ndër...

“Ah moj Kosovë”! Oriola Marashi e revoltuar pas shkarkimit të Albin Kurtit: E rrëzuan hienat e korrupsionit

para një jave - BalkanWeb

Shkarkimi i Albin Kurtit pas 50 ditës si kryeministër i Kosovës ka mërzitur modelen e njohur, Oriola Marashi. Në një postim në rrjetet sociale, modelja seksi ka reaguar ashpër për këtë vendim, teksa ndër...

“Ah moj Kosovë”! Modelja seksi Oriola Marashi e revoltuar pas shkarkimit të Albin Kurtit: E rrëzuan hienat e korrupsionit

para një jave - Gazeta Tema

Shkarkimi i Albin Kurtit pas 50 ditës si kryeministër i Kosovës ka mërzitur modelen e njohur, Oriola Marashi. Në një postim në rrjetet sociale, modelja seksi ka reaguar ashpër për këtë vendim, teksa ndër...

Oriola Marashi për Albin Kurtin: E rrëzuan hienat e korrupsionit

para një jave - Koha Jone

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti ka thënë se rënia e Qeverisë dje ishte e domosdoshme për ngritjen e nevojshme. Ai ka shtuar se pa rënë Qeveria si përbërje nuk bëhet dot qeverisja si përmbajtje. Këtë...

Oriola Marashi ka dy fjalë për rrëzimin e Qeverisë

para një jave - Insajderi

Mbrëmë pak para mesnatës u votua mocioni i mosbesimit të Qeverisë, meqë rast Qeveria Kurti u rrëzua. Por, kundër këtij vendimi në kohën e pandemisë kanë dalur shumë qytetarë, mes tyre edhe fytyrat publike....

Oriola për rrëzimin e Qeverisë: Fitoren e Kurtit ia rrëzoi kuvendi me hijenat e korrupsionit

para një jave - Zeri

Edhe Oriola Marashi ka dy fjalë për rrëzimin e Qeverisë. Mbrëmë pak para mesnatës u votua mocioni i mosbesimit të Qeverisë, meqë rast Qeveria Kurti u rrëzua, shkruan lajmi.net. Por, kundër këtij vendimi...

“Ah moj Kosovë”! Oriola Marashi e revoltuar pas shkarkimit të Albin Kurtit: E rrëzuan hienat e korrupsionit

para një jave - News33

Shkarkimi i Albin Kurtit pas 50 ditës si kryeministër i Kosovës ka mërzitur modelen e njohur, Oriola Marashi. Në një postim në rrjetet sociale, modelja seksi ka reaguar ashpër për këtë vendim, teksa ndër...

Oriola Marashi reagon pas shkarkimit të Albin Kurtit

para një jave - Periskopi

50 ditët e Albin Kurtit si kryeministër i Kosovës dhe të Qeverisë së tij, dje kanë marrë fund me mocionin e inicuar nga Lidhja Demokratike e Kosovës dhe të votuar nga të gjitha grupet parlamentare përveç...

E dashura e futbollistit nga Kosova, Oriola Marashi reagon pas shkarkimit të Albin Kurtit: E rrëzuan hienat e korrupsionit

para një jave - Zeri

50 ditët e Albin Kurtit si kryeministër i Kosovës dhe të Qeverisë së tij, dje kanë marrë fund me mocionin e inicuar nga Lidhja Demokratike e Kosovës dhe të votuar nga të gjitha grupet parlamentare përveç...

Oriola Marashi reagon pas shkarkimit të Albin Kurtit: E rrëzuan hienat e korrupsionit

para një jave - Arbresh

50 ditët e Albin Kurtit si kryeministër i Kosovës dhe të Qeverisë së tij, dje kanë marrë fund me mocionin e iniciuar nga Lidhja Demokratike e Kosovës dhe të votuar nga të gjitha grupet parlamentare përveç...

Mbrojtësi i Kombëtares 'godet' me këtë deklaratë: Shihemi me 51 përqind, hallall çdo votë

para një jave - Zeri

50 ditët e Albin Kurtit si kryeministër i Kosovës dhe të Qeverisë së tij, dje kanë marrë fund me mocionin e inicuar nga Lidhja Demokratike e Kosovës dhe të votuar nga të gjitha grupet parlamentare përveç...

Rrëzohet Qeveria Kurti

para një jave - Insajderi

Është rrëzuar qeveria e drejtuar nga Albin Kurti, pas vetëm 50 ditëve të themelimit të kësaj qeverie. Për mocionin e iniciuar nga Lidhja Demokratike e Kosovës, votuan 82 deputetë për, 32 kundër dhe 1 abstenim....

Merr fund ‘koalicioni i shpresës’, deputetët e Kuvendit e rrëzojnë Albin Kurtin

para një jave - Sinjali

Albin Kurti do të hyjë në historinë politike të Kosovës si kryeministri që mbajti më së paku këtë post. Rrëzimi i Kurtit erdhi vetëm 50 ditë pasi formoi Qeverinë që partner të koalicionit kishte Lidhjen...

LAJMI I FUNDIT: Bie qeveria Kurti

para një jave - Zeri

50 ditët e Albin Kurtit si kryeministër i Kosovës dhe të Qeverisë së tij, sot kanë marrë fund me mocionin e inicuar nga Lidhja Demokratike e Kosovës dhe të votuar nga të gjitha grupet parlamentare përveç...

Isa Mustafa rrëzon Albin Kurtin në Kosovë

para një jave - Respublica

Kuvendi i Kosovës ka rrëzuar me 82 vota pro, 32 kundër dhe një abstenim qeverinë e drejtuar nga Albin Kurti. Mocioni i ndërmarrë nga partneri i tij në qeveri, Lëvizja Demokratike e Kosovës ka kaluar me...

Kurti arrin në Kuvend

para një jave - Medial

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, sapo ka arritur në ambientet e Kuvendit të Kosovës. Ai pritet të marrë pjesë në vazhdimin e seancës e cila ka pikë të rendit të ditës, Mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë...

Kurti arrin në Kuvend

para një jave - Klan Kosova

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, sapo ka arritur në ambientet e Kuvendit të Kosovës. Ai pritet të marrë pjesë në vazhdimin e seancës e cila ka pikë të rendit të ditës, Mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK