http://kariera.mk

Ja me çka spitalet e New-Yorkut po i shërojnë pacientët me koronavirus

para një jave - Tetova Sot

Mjekët në të gjithë shtetin e Nju Jorkut po u japin pacientëve të tyre doza masive të vitaminës C, një taktikë që thuhet se ka ndihmuar ata që goditen më rëndë në Kinë. Dr Andrew Weber, një pulmonolog...

Të infektuarit nga coronavirusi në SHBA marrin ilaçin të cilin shumica e njerëzve e kanë në shtëpi!

para një jave - Telegrafi

Pacientët të cilët për shkak të koronavirusit janë seriozisht të sëmurë në shtetin Nju-Jork marrin doza të mëdha të vitaminës C. Kjo bëhet në bazë të raporteve premtuese që u ka ndihmuar shumicës së njerëzve...

Ja me çka spitalet e New-Yorkut po i shërojnë pacientët me koronavirus

para një jave - Republika

Mjekët në të gjithë shtetin e Nju Jorkut po u japin pacientëve të tyre doza masive të vitaminës C, një taktikë që thuhet se ka ndihmuar ata që goditen më rëndë në Kinë. Dr Andrew Weber, një pulmonolog...

Të infektuarit nga coronavirusi në SHBA marrin ilaçin të cilin shumica e njerëzve e kanë në shtëpi!

para një jave - News33

Pacientët të cilët për shkak të koronavirusit janë seriozisht të sëmurë në shtetin Nju-Jork marrin doza të mëdha të vitaminës C Kjo bëhet në bazë të raporteve premtuese që u ka ndihmuar shumicës së njerëzve...

Ja me cka po i shërojnë spitalet e New York pacientët me koronavirus

para një jave - Iliria News

Mjekët në të gjithë shtetin e Nju Jorkut po u japin pacientëve të tyre doza masive të vitaminës C, një taktikë që thuhet se ka ndihmuar ata që goditen më rëndë në Kinë. Dr Andrew Weber, një pulmonolog...

Të infektuarit nga coronavirusi në SHBA marrin ilaçin të cilin shumica e njerëzve e kanë në shtëpi!

para një jave - Infokusi

Pacientët të cilët për shkak të koronavirusit janë seriozisht të sëmurë në shtetin Nju-Jork marrin doza të mëdha të vitaminës C Kjo bëhet në bazë të raporteve premtuese që u ka ndihmuar shumicës së njerëzve...

Spitalet e New York po trajtojnë pacientët me koronavirus me doza të larta të vitaminës C

para një jave - Zeri

Dr Andrew Weber, një pulmonolog me bazë në Long Island dhe specialist i kujdesit kritik me Northwell Health, shprehu se ai u ka dhënë menjëherë pacientëve të tij të kujdesit intensiv 1.500 miligramë vitaminë...

Ja me çka po i shërojnë spitalet e New York pacientët me koronavirus

para një jave - Arbresh

Mjekët në të gjithë shtetin e Nju Jorkut po u japin pacientëve të tyre doza masive të vitaminës C, një taktikë që thuhet se ka ndihmuar ata që goditen më rëndë në Kinë. Dr Andrew Weber, një pulmonolog...

Spitalet e Nju Jorkut me vitaminën C po i trajtojnë pacientët me koronavirus

para një jave - Pa censure

Pacientëve të sëmurë rëndë me koronavirus nëpër spitalet e shtetit të Nju Jorkut po u jepen doza masive të vitaminës C , bazuar në raporte premtuese që kanë ndihmuar të infektuarit edhe në Kinë, shkruan...

Spitalet e Nju Jorkut me vitaminën C po i trajtojnë pacientët me koronavirus

para një jave - TV Koha

Pacientëve të sëmurë rëndë me koronavirus nëpër spitalet e shtetit të Nju Jorkut po u jepen doza masive të vitaminës C , bazuar në raporte premtuese që kanë ndihmuar të infektuarit edhe në Kinë, shkruan...

Spitalet e Nju Jork me vitaminën C po i trajtojnë pacientët me koronavirus

para një jave - Insajderi

Pacientëve të sëmurë rëndë me koronavirus nëpër spitalet e shtetit të Nju Jorkut po u jepen doza masive të vitaminës C , bazuar në raporte premtuese që kanë ndihmuar të infektuarit edhe në Kinë, shkruan...

Spitalet në New York po trajtojnë pacientët me koronavirus me doza të larta të vitaminës C

para një jave - Gazeta Express

Shneta Gazeta Express 25/03/2020 15:52 Mjekët në të gjithë shtetin e Nju Jorkut po u japin pacientëve të tyre doza masive të vitaminës C, një taktikë që thuhet se ka ndihmuar ata që goditen më rëndë në...

Spitalet e Nju Jork me vitaminën C po i trajtojnë pacientët me koronavirus

para një jave - Ina

Pacientëve të sëmurë rëndë me koronavirus nëpër spitalet e shtetit të Nju Jorkut po u jepen doza masive të vitaminës C , bazuar në raporte premtuese që kanë ndihmuar të infektuarit edhe në Kinë, shkruan...

Spitalet e New York po trajtojnë pacientët me koronavirus me doza të larta të vitaminës C

para një jave - Lajmi.net

Dr Andrew Weber, një pulmonolog me bazë në Long Island dhe specialist i kujdesit kritik me Northwell Health, shprehu se ai u ka dhënë menjëherë pacientëve të tij të kujdesit intensiv 1.500 miligramë vitaminë...

Në New York pacientët me koronavirus po trajtohen me doza të larta të vitaminës C

para një jave - Albinfo

Mjekët në të gjithë shtetin e Nju Jorkut po u japin pacientëve të tyre doza masive të vitaminës C, një taktikë që thuhet se ka ndihmuar ata që goditen më rëndë në Kinë. Dr Andrew Weber, një pulmonolog...

Eksperimenti i spitaleve në Nju Jork jep efekt, ja çfarë po u jepet pacientëve me koronavirus

para një jave - Lajme.al

Mjekët në Nju Jork po u japin pacientëve që ndodhen në gjendje të rëndë doza të mëdha me vitaminë C. Kjo taktikë thuhet se ka ndihmuar shumë personat e prekur nga koronavirusi në Kinë. Mjeku Andrew Weber,...

Spitalet në New York po trajtojnë pacientët me Coronavirus me doza të larta të vitaminës C

para një jave - Ekonomia Online

Mjekët në të gjithë shtetin e Nju Jorkut po u japin pacientëve të tyre doza masive të vitaminës C, një taktikë që thuhet se ka ndihmuar ata që goditen më rëndë në Kinë. Dr Andrew Weber, një pulmonolog...

Spitalet e New York po trajtojnë pacientët me koronavirus me doza të larta të vitaminës C

para një jave - Arbresh

Mjekët në të gjithë shtetin e Nju Jorkut po u japin pacientëve të tyre doza masive të vitaminës C, një taktikë që thuhet se ka ndihmuar ata që goditen më rëndë në Kinë. Dr Andrew Weber, një pulmonolog...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK