http://kariera.mk

Maska për fytyrë me produkte natyrale në shtëpinë tuaj

para 3 dite - Prive

Ju mund të kujdeseni shumë thjeshtë për lëkurën tuaj, mjafton të gjeni pak minuta. Maskat për kujdesin dhe rigjenerimin e lëkurës mund të realizohen shumë mirë me produkte natyrale në shtëpinë tuaj. Ne...

Maska me përbërës natyralë që u rikthejnë formën më të bukur kaçurrelave

para 3 dite - Prive

Hidratimi i flokëve duhet të jetë një hap i rutinës së kujdesit që asnjë vajza nuk duhet ta anashkalojë. Nëse mbeteni tek përdorimi i shampos dhe i balsamit mos prisni që flokët tuaj të shkëlqejnë e të...

3 recetat perfekte për maska fytyre në shtëpi

para 3 dite - Arbresh

Në këto ditë është e rëndësishme të kujdesemi për fytyrën tonë dhe për veten. Dhe ku ka më mirë se të krijojmë maska në shtëpi të cilat hidratojnë dhe e bëjnë atë të shkëlqejë: Rifreskim i fytyrës përpara...

Këta përbërës natyralë mund të hapin ngjyrën e flokëve tuaj pa i lyer

para 3 dite - Arbresh

Provoni një përzierje të ujit me limon dhe ujë të oksigjenuar Sipas Petrizzi, një përzierje e ujit të oksigjenuar dhe lëngut të limonit mund të jetë mashtrimi për të shtuar një shkëlqim të përgjithshëm...

7 sekrete bukurie nga gratë suedeze

para 3 dite - The Prestige

Lëkura e pastër dhe me shkëlqim si qelqi është tipike e suedezëve. Kurioziteti ka shtyrë shumë kërkues dhe studiues të informohen mbi metodat që ata përdorin për ta mbajtur atë të tillë. Ja çfarë kanë...

Rini që rrini në shtëpi, bëni këto 7 maska të mrekullueshme për flokët

para 4 dite - Albeu

Flokë t"> Flokë t janë shumë të rëndësishëm për çdo femër dhe shpesh për shkak të erës, diellit, ujit apo faktorëve të tjerë si të jashtëm ashtu edhe të brendshëm flokë t"> flokë t dëmtohen, dobësohen...

Pse kjo maskë në kushtet e shtëpisë është perfekte për flokët tuaj

para 4 dite - The Prestige

Vaji i ullirit është ndër të rrallët që depërton thellë në rrënjën e flokëve dhe i forcon ata. Kurse e verdha e vezës është e pasur me yndyrna dhe proteina, të cilat u japin shkëlqim flokëve. Përgatitja...

Recetat perfekte për maska fytyre në shtëpi; përgatiten lehtësisht dhe ju relaksojnë

para 4 dite - Periskopi

Në këto ditë është e rëndësishme të kujdesemi për fytyrën tonë dhe për veten. Dhe ku ka më mirë se të krijojmë maska në shtëpi të cilat hidratojnë dhe e bëjnë atë të shkëlqejë: Rifreskim i fytyrës përpara...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK