http://kariera.mk

A është e mundshme të jesh imun ndaj coronavirusit SARS-CoV-19?

para një jave - News33

Për t’u testuar a jeni të infektuar me coronavirus është e nevojshme të merret mostra (shenja) nga hunda dhe fyti si edhe mostra nga pështyma nëse keni vazhdimisht kollë të ngufatur Testi i antitrupave...

A është e mundshme të jesh imun ndaj coronavirusit SARS-CoV-19?

para një jave - Telegrafi

Për t’u testuar a jeni të infektuar me coronavirus është e nevojshme të merret mostra (shenja) nga hunda dhe fyti si edhe mostra nga pështyma nëse keni vazhdimisht kollë të ngufatur Testi i antitrupave...

A është e mundshme të jesh imun ndaj coronavirusit SARS-CoV-19?

para një jave - Fakti Ditor

Për t’u testuar a jeni të infektuar me coronavirus është e nevojshme të merret mostra (shenja) nga hunda dhe fyti si edhe mostra nga pështyma nëse keni vazhdimisht kollë të ngufatur Testi i antitrupave...

A mund të jetë trupi ynë imun ndaj Koronavirusit?

para një jave - Periskopi

Për t’u testuar a jeni të infektuar me coronavirus është e nevojshme të merret mostra (shenja) nga hunda dhe fyti si edhe mostra nga pështyma nëse keni vazhdimisht kollë të ngufatur Testi i antitrupave...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK