http://kariera.mk

14% e pacientëve të shëruar në Kinë janë infektuar sërish

para 6 dite - Koha.mk

Në Kinë rezulton se 14% e pacientëve që janë shëruar nga koronavirusi janë infektuar sërish. Këto të dhëna janë bërë publike nga ekspertët mjekësorë, të cilët thonë se disa pacientë kanë rezultuar sërish...

Të dhënat shqetësuese: 14% e pacientëve të shëruar në Kinë janë infektuar sërish

para 6 dite - Gazeta Tema

Në Kinë rezulton se 14% e pacientëve që janë shëruar nga koronavirusi janë infektuar sërish. Këto të dhëna janë bërë publike nga ekspertët mjekësorë, të cilët thonë se disa pacientë kanë rezultuar sërish...

14% e pacientëve të shëruar në Kinë janë infektuar sërish

para 6 dite - Klan

14% e pacientëve të shëruar në Kinë janë infektuar sërish Në Kinë rezulton se 14% e pacientëve që janë shëruar nga koronavirusi janë infektuar sërish. Këto të dhëna janë bërë publike nga ekspertët mjekësorë,...

Të dhënat shqetësuese: 14% e pacientëve të shëruar në Kinë janë infektuar sërish

para 6 dite - Lexo

Në Kinë rezulton se 14% e pacientëve që janë shëruar nga koronavirusi janë infektuar sërish. Këto të dhëna janë bërë publike nga ekspertët mjekësorë, të cilët thonë se disa pacientë kanë rezultuar sërish...

S’ka të ndalur/ Rreth 14% e pacientëve të shëruar nga koronavirusi në Kinë, rezultojnë sërish pozitiv

para 7 dite - Standard

Covid-19 duket se eshte nje “perbindesh” i pandalshem, pasi rreth 14% e pacientëve që u shëruan njëherë nga koronavirusi në Kinë, kanë rezultuar sërish pozitiv. Lajmi u bë i ditur nga autoritetet kineze...

Pas shërimit nga koronavirusi 14 përqind e pacientëve në Kinë janë testuar përsëri pozitivi

para 7 dite - Insajderi

Deri në 14 përqind të pacientëve me koronavirus të rikuperuar në Kinë kanë testuar përsëri pozitiv, kanë zbuluar ekspertët mjekësorë. Hulumtimet treguan se rreth tre deri në 14 përqind të pacientëve të...

Studimi: Më shumë se 14 për qind e të shëruarve në Kinë rezultojnë sërish pozitivë për koronavirusin

para 7 dite - Koha Jone

Mjekët në Kinë kanë zbuluar se 147 pacientë që supozohej të ishin shëruar kanë rezultuar sërish pozitivë me koronavirusin. Zbulimet janë bërë tek pjesëmarrësit e një studimi që është bërë në spitalet e...

14% e pacientëve që u shëruan nga koronavirusi në Kinë rezultojnë sërish pozitiv…

para 7 dite - Standard

Rreth 14% e pacientëve që u shëruan njëherë nga koronavirusi në Kinë, kanë rezultuar sërish pozitiv. Lajmi u bë i ditur nga autoritetet kineze ku, sipas “Daili Mail”, i frikësoheshin një shpërthimi të...

Rikthehet koronavirusi tek 14 për qind të rikuperuarit në Kinë

para 7 dite - Zeri

Deri në 14 përqind të pacientëve me koronavirus të rikuperuar në Kinë kanë testuar përsëri pozitiv, kanë zbuluar ekspertët mjekësorë. Hulumtimet treguan se rreth tre deri në 14 përqind të pacientëve të...

Rikthehet koronavirusi tek 14 % të rikuperuarit në Kinë

para 7 dite - Arbresh

Deri në 14 përqind të pacientëve me koronavirus të rikuperuar në Kinë kanë testuar përsëri pozitiv, kanë zbuluar ekspertët mjekësorë. Hulumtimet treguan se rreth tre deri në 14 përqind të pacientëve të...

Studimi: Më shumë se 14 për qind e të shëruarve në Kinë rezultojnë sërish pozitivë për koronavirusin

para 7 dite - Gazeta Observer

Mjekët në Kinë kanë zbuluar se 147 pacientë që supozohej të ishin shëruar kanë rezultuar sërish pozitivë me koronavirusin. Zbulimet janë bërë tek pjesëmarrësit e një studimi që është bërë në spitalet e...

Mos prisni vështirësinë në frymëmarrje, këto janë simptomat kryesore të koronavirusit

para një jave - Indeks.mk

Sipas studiuesve, gati gjysma e pacientëve Covid-19 të regjistruar në studimin e kryer në provincën Hubei të Kinës paraqitën simptoma tretëse, të tilla si diarre dhe anoreksi, dhe e cituan atë si ankesën...

Mos prisni vështirësinë në frymëmarrje, këto janë simptomat kryesore të koronavirusit

para një jave - Gazeta Express

Shneta Gazeta Express 23/03/2020 8:44 Sipas studiuesve, gati gjysma e pacientëve Covid-19 të regjistruar në studimin e kryer në provincën Hubei të Kinës paraqitën simptoma tretëse, të tilla si diarre dhe...

Mos prisni vështirësinë në frymëmarrje, këto janë simptomat kryesore të koronavirusit

para një jave - Arbresh

Sipas studiuesve, gati gjysma e pacientëve Covid-19 të regjistruar në studimin e kryer në provincën Hubei të Kinës paraqitën simptoma tretëse, të tilla si diarre dhe anoreksi, dhe e cituan atë si ankesën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK