http://kariera.mk

Izolimi ju ka shtuar oreksin për ëmbëlsira? Ja si ta përballoni situatën

para një jave - Lajmi.net

Nëse më parë flinit për orë të tëra, tani e gjeni veten duke u zgjuar disa herë gjatë natës vetëm për të ngrënë ndonjë çokollatë të vogël. Ka një shpjegim shkencor për këtë: Gjumi i dobët prish një system...

Izolimi ju ka shtuar oreksin për ëmbëlsira, kjo është mënyra si ta përballoni situatën

para një jave - Portalb

Izolimi na ka larguar nga ëmbëlsirat që mund t’i konsumonim çdo ditë. E keni të vështirë pa to? Nëse më parë flinit për orë të tëra, tani e gjeni veten duke u zgjuar disa herë gjatë natës vetëm për të...

Izolimi ju ka shtuar oreksin për ëmbëlsira? Kjo është mënyra si ta përballoni situatën

para një jave - Telegrafi

Izolimi na ka larguar nga ëmbëlsirat që mund t’i konsumonim çdo ditë. E keni të vështirë pa to? Nëse më parë flinit për orë të tëra, tani e gjeni veten duke u zgjuar disa herë gjatë natës vetëm për të...

Izolimi ju ka shtuar oreksin? – Disa mënyra si ta menaxhoni situatën

para një jave - Sinjali

Izolimi na ka larguar nga ëmbëlsirat që mund t’i konsumonim çdo ditë. E keni të vështirë pa to? Nëse më parë flinit për orë të tëra, tani e gjeni veten duke u zgjuar disa herë gjatë natës vetëm për të...

Izolimi ju ka shtuar oreksin për ëmbëlsira? Kjo është mënyra si ta përballoni situatën

para një jave - News33

Izolimi na ka larguar nga ëmbëlsirat që mund t’i konsumonim çdo ditë. E keni të vështirë pa to? Nëse më parë flinit për orë të tëra, tani e gjeni veten duke u zgjuar disa herë gjatë natës vetëm për të...

Izolimi ju ka shtuar oreksin për ëmbëlsira? Kjo është mënyra si ta përballoni situatën

para një jave - InfoShqip

Izolimi na ka larguar nga ëmbëlsirat që mund t’i konsumonim çdo ditë. E keni të vështirë pa to? Nëse më parë flinit për orë të tëra, tani e gjeni veten duke u zgjuar disa herë gjatë natës vetëm për të...

Izolimi ju ka shtuar oreksin për ëmbëlsira? Kjo është mënyra si ta përballoni situatën

para një jave - The Prestige

Izolimi na ka larguar nga ëmbëlsirat që mund t’i konsumonim çdo ditë. E keni të vështirë pa to? Nëse më parë flinit për orë të tëra, tani e gjeni veten duke u zgjuar disa herë gjatë natës vetëm për të...

Si ta përballoni oreksin e shtuar në këtë kohë izolimi

para një jave - Arbresh

Izolimi na ka larguar nga ëmbëlsirat që mund t’i konsumonim çdo ditë. E keni të vështirë pa to? Nëse më parë flinit për orë të tëra, tani e gjeni veten duke u zgjuar disa herë gjatë natës vetëm për të...

Të këqijat e të punuarit shtrirë nga shtëpia

para një jave - Albeu

Shumë njerëz janë të detyruar të punojnë nga shtëpia për shkak të koronavirusit dhe është shumë tunduese që në këto kushte të marrësh laptopin dhe të mbarosh punë nga shtrati. Por, sipas ekspertes britanike...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK